Skocz do zawartości
Nerwica.com

to jest zaburzenie


Gość Maria Magdali

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to forum musi na siebie zarobic, wiec nie dziwia mnie reklamy, ale az w takiej ilosci i to tak nachalnie miedzy postami i wszedzie, gdzie tylko sie da?! Patrzysz i sila rzeczy kodujesz w mozgu to, co zobaczyles. Niektorzy z prostej ciekawosci, szukajac pomocy, albo z nudow klikaja na te reklamowe linki. W ten sposob stajemy sie ofiarami, a wlasciciel czesze kase. Jestem przeciwna takiemu manipulowaniu ludzmi, ktorzy i tak sa juz slabi i niestabilni. To jest duze naduzycie! Zlikwidujcie chociaz te agresywne reklamy miedzy postami. Zastanawiam sie, czy to jest w ogole zgodne z prawem, bo nigdzie, na zadnym forum nie spotkalam sie z czyms takim. Koncowka .com w adresie oznacza, ze to strona komercyjna. No tak, w samej rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama dżwignią handlu

lecz wkurza mnie ten Pan Reklama zawsze ten jego 2 post do tematu automatycznie wygenerowany bo ni emożliw eżeby zawsze zdążył... :shock:

 

ale pewnie układ z adminstratorem jest i tyle obok se moga być reklamy ale pan reklama jestem za odejściem pana z tego forum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję powyższym dyskutantom postawienie serwera za wspólną kasę - chętnie u was zagościmy. Albo wynajmijcie nam serwer. Wtedy reklam nie będzie. A jeżeli nie - to odpuśćcie sobie takie dyskusje, bo to jest co najmniej śmieszne. Jeśli macie forum za darmo a gdzieś musi ono być - czyli dokładnie na serwerach home.pl - ktoś musi za nie płacić. Są ochotnicy? Jeśli nie - mam nadzieję że temat nie będzie dalej poruszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, czy to jest w ogole zgodne z prawem, bo nigdzie, na zadnym forum nie spotkalam sie z czyms takim.

 

Wiesza się za to :].

 

Zresztą nie chce mi się komentować,bo Piotrek już zrobił to doskonale.

 

Co do reklam ,to ta zielona na górze jest nieestetyczna i nie pasuje do układu strony.Może można by zrobić tak,żeby to wyskakiwało w nowych okienkach?

Zawsze można je zamknąc ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiąc szczerze to ja jestem zainteresowana przede wszystkim wypowiedziami użytkowników a nie reklamami.Mnie one w ogóle nie przeszkadzają. A jeśli dzięki nim może istnieć takie fajne forum to ja w ogóle nie wiem o co sie rozchodzi. Najważniejsza jest wartość merytoryczna a nie jakieś reklamy które można ominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba zależy od antywira, jak miałam noda-pan reklama był puściusieńki, teraz niestety raczy mnie różnymi rzeczami, np ofertami pań z całej Polski itp ;)

Jak kogoś bardzo drażnią reklamy-polecam noda32, co prawda troszkę kosztuje, ale blokuje wszystkie reklamy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×