sorki Moderator, ale niby gdzie jest o Wrocławiu???

Hasiok.

sorki Moderator, ale niby gdzie jest o Wrocławiu???

przez anielka 06 mar 2006, 23:36
no pytam gdzie, ja znaleźć nie potrafię..może jakis link n apoczątek a potem kłodeczka..my tu nie przychodzimy żeby nam buzie zamykac na kłodkę...swoja droga tu ciągle sie wszyscy powtarzają - nie rozumiem skąd taka reakcja..ktos mi w końcu odpisał, więc może jest sens tworzyc taki a nie inny wątek....

przez mobbek 06 mar 2006, 23:42
teee moderator.. nawet gdyby byl watek to co z tego? moze wlasnie teraz ludzie beda chcieli sie spotkac a Ty im to uniemozliwiasz.. bezsensu z takim podejsciem..

przez drań 06 mar 2006, 23:48
mobbek napisał(a):teee moderator.. nawet gdyby byl watek to co z tego? moze wlasnie teraz ludzie beda chcieli sie spotkac a Ty im to uniemozliwiasz.. bezsensu z takim podejsciem..

Nie teeee bo nie jestem Twoim kolegom ;)
Prosze bardzo może sie zamienimy i Ty bedziesz moderatorem hmm?
Na litość Boska ja nie mam do nikogo pretensji ale można chyba czasem użyć opci szukaj.A pożniej robi sie bałagan na forum.Po co tworzyć kilka takich samych tematów??A w tym widzisz sens? :?
Pozdrawiam

A jeśli sie chcecie popytać kto jest z jakiej miejscowości to macie np
ten temat http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=438
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anielka 06 mar 2006, 23:51
sek w tym że uzyłam guzika szukaj... i po wpisaniu słowa Wrocław wyszło mi że nie ma tego typu postu...
nie od dzis siedze na forach i troche sie orientuję w temacie...

tacz czy inaczej wg polityki kt. stosuje Pan mOderator połowę tych postów trzebaby było poblokować..tu sie wszystcy na okrągło powtarzają... nie rozumiem zatem tego kroku...zwłaszcza że post nie był wylgarny, spamerski czy jakkolwiek niewłaściwy...to takie dziwne że ludzie szukaja pomocy i wsparcia na własnym "podwórku">>>>?

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 10:54 pm ]
ja nie zamierzam tym postem pytac kto jest skąd bo to znalazłam w opisach Użytkowników forum..ja chce wyjść z konkretna propozycją - spotkania

przez drań 06 mar 2006, 23:55
anielka napisał(a):sek w tym że uzyłam guzika szukaj... i po wpisaniu słowa Wrocław wyszło mi że nie ma tego typu postu...
nie od dzis siedze na forach i troche sie orientuję w temacie...

tacz czy inaczej wg polityki kt. stosuje Pan mOderator połowę tych postów trzebaby było poblokować..tu sie wszystcy na okrągło powtarzają... nie rozumiem zatem tego kroku...zwłaszcza że post nie był wylgarny, spamerski czy jakkolwiek niewłaściwy...to takie dziwne że ludzie szukaja pomocy i wsparcia na własnym "podwórku">>>>?

Po pierwsze założyłaś wątek nie wtym subforum co trzeba.
Po drugie staram sie utrzymać tu porządek.

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 10:56 pm ]
A jaki jest temat tego wątku??? :?
ExModerator

przez anielka 06 mar 2006, 23:57
kurcze, a niby gdzie mam szukać ludzi z takimi problemami jak ja?? i na dodatek z mojego miasta...?
a jeśli chodzi o porządek...rozmawiałeś o tym ze swoim psychologiem;-)

przez mobbek 07 mar 2006, 00:06
Dear Moderatorrrr :)

co do tego "Teee" to spoko mozemy zostac kolegami, nie widze problemu choc nie ukrywam ze wole kolezanki ;) co do adresu ktory nam podales http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=438 to nie o to chodzi.. my nie pytamy kto jest z jakiej miejscowosci i kto sie z kim spotkac.. my chcemy aby ludzie laczyli sie.. co Ci zalezy zeby ludzie mogli wlasnie w tym poscie pisac.. oki skasuj go np za miesiac.. sam Ci przypomne:)

przez drań 07 mar 2006, 00:12
mobbek napisał(a): my nie pytamy kto jest z jakiej miejscowosci i kto sie z kim spotkac.. my chcemy aby ludzie laczyli sie.. co Ci zalezy zeby ludzie mogli wlasnie w tym poscie pisac.. oki skasuj go np za miesiac.. sam Ci przypomne:)

Nie chodzi o to czy ja skasuje dzisiaj czy za miesiąc.Chodzi mi o to powtarzanie tematów.Wiem, że to może być upierdliwe ale wierz mi
potem sie zrobi straszny bałagan.
Pozdrawiam
ExModerator

przez anielka 07 mar 2006, 00:17
rozumiem, ale mimo wszystko prosze o odblokowanie mojego posta

przez mobbek 07 mar 2006, 00:27
podpisuje sie pod prosba Anielki.. prosze odblokowac posta! :)

przez drań 07 mar 2006, 00:37
Już odblokowany.
ExModerator

Sortuj wg