CZY KTOŚ SIE Z TEGO WYLECZYŁ?

Hasiok.

CZY KTOŚ SIE Z TEGO WYLECZYŁ?

przez rex 26 lis 2007, 13:05
Witam !
Zadam jedno ale za to bardzo konkretne pytanie !

Czy znacie kogo kolwiek kto wyleczył sie z tej paskudnej choroby ??

Czy jest możliwe wyleczenie sie z tej dolegliwośći tabletkami ??

Cierpie na ten syf od 2 lata i szczerze Wam powiem ze mam tego po dziury w nosie i jak sie z tego szybko nie wylecze to bedzie kiepsko!

Wiec proszę powiedzcie mi czy jest jakaś szansa na skuteczna szybką rehabilitacje mojej psychiki ?

Nie pomagają zedne modlitwy , zioła szamani psychiatrzy a nawet moje pozytywne nastawienie od 2 lat. W chwili obecnej jestem już całkowicie zrezygnowany i nie chce mis ie już z tym walczyć.
rex

przez edzia 26 lis 2007, 23:29
Umnie jest duża poprawa po lekach .Walczę z tym paskudztwem ok 3 lata a od pół roku się leczę.Myślę,że z tego wyjdę ....

przez kisa 27 lis 2007, 00:21
Wyszłam z zaawansowanej nerwicy lękowej, nie mam już ataków paniki i innych koszmarnych objawów. Trzy lata terapii. Bez leków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez poetka30 28 lis 2007, 02:29
Ja leczę się chyba całe życie ale konkretnie tzn.własciwie od 4 lat .teraz jest poprawa co nie znaczy ze cały czas jestem wolna od objawów.ale radze sobie szybko mi przechodzi.mój przypadek był bardzo ciezki wszystkie mozliwe objawy od leków przez paranoje po zaburzenia snu oddychania ,zawroty glowy utraty przytomnosci itd.byłam na terapi i guzik mi to dało pomogły mi leki nowej generacji .ja akurat po nich ani nie tyje ani nie mam spacjalnych efektów ubocznych,lepiej spie i nie mam atakow paniki.
to ja poetka zachęcam wszystkich zebyście uprawiali śmiechoterapie...i kupcie sobie psa i leczcie się ,bo warto...

przez shadow_no 29 lis 2007, 18:44
Zapraszam do zapoznania się z tematem:
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=1167
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg