czy ktos zarzywal prozak lub zamienniki

Hasiok.

czy ktos zarzywal prozak lub zamienniki

przez fiat 03 paź 2007, 08:25
czy on zmienia osobowosc ze czlowiek jest pewniejszy itp

przez Magdalena Bednarek 03 paź 2007, 10:34
Brałam FLUOXETYNĘ (to zamiennik Prozaku) ale jak dla mnie to żadna rewelacja. TBez efektu. Teraz biorę ASERTIN i o wiele lepiej się czuję. Ale Ty możesz zareagować zupełnie inaczej. Każdy reaguje indywidualnie na dany lek. Życzę powodzenia.
majta

przez Crocifissa 03 paź 2007, 12:35
Miałam kontakt z fluoksetyną.
Nie zareagowałam pozytywnie. Do południa chodziłam jak w zegarku, potem energia opadała i przysypiałam w każdym miejscu. Nastrój - ogólne zobojętnienie na wszystko, bez stanów euforii czy smutku. Jeśli chodzi o pewność: też, tak jak wyżej, nie zauważyłam efektu. Ale to pewnie dlatego, że wszystko było mi obojętne.

Zgodzę się z Magdaleną, że każdy reaguje inaczej. W moim wypadku to był wybór nietrafiony, ale jest bardzo duża możliwość, że Tobie pomoże.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 03 paź 2007, 17:59
Prozak bierze trochę czasu zanim zacznie działać :roll: efekty może mieć na początku mizerne, ale po pewnym czasie poprawia pewność siebie, polepsza humor i ogólnie chęci są większe. Na mnie działa. Na Ciebie też może. I on nie zmienia osobowości.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg