seksy wydzielone

Hasiok.

przez depresyjny86 28 wrz 2007, 02:31
A co to jest seks???< ja nie wiem i nigdy nie będe wiedzial> :(
:)

Nerwica a seks

przez Ewik 22 29 wrz 2007, 09:46
człowiek nerwica napisał(a):A co to jest seks???< ja nie wiem i nigdy nie będe wiedzial

Człowiek nerwica jak nie przestaniesz mnie wkurzać takimi zdaniami to cie kopne w d....
I mozesz sie nawet obrazic za te słowa, ale czy ty juz naprawde nie przesadzasz? A ile ty masz lat, ze chciałbyś być ekspertem od życia seksualnego? Nie uważasz, że masz jeszcze czas na to, żeby się przekonać co to jest seks?

Weź sobie na wstrzymanie!!! Masz na to jeszcze całe życie! nie wyszukuj problemów tak gdzie ich nie ma! Byłeś na dobrej drodze do pozbycia sie negatywnych myśli a teraz znowu to... nieładnie....

przez depresyjny86 29 wrz 2007, 12:40
Byłeś na dobrej drodze do pozbycia sie negatywnych myśli a teraz znowu to... nieładnie

Czasami mnie napadają jeszcze negatywne myśli,ale myśle że będzie ich coraz mniej ;) Akurat jak tamto pisałem to mialem doła...
A potem chciałem to jakoś skasować ale jakoś nie chciało mi się korygować mojej wypowiedzi<czyste lenistwo :lol: >
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg