wydzielone z "Utrzymywanie się. Finanse a nerwica"

Hasiok.

przez Tygryska 16 wrz 2007, 12:21
Owszem jak się teraz zakłada działalnosc gospodarcza to płaci się mniejszy ZUS przez dwa lata ale i tak trzeba dobrze przakalkulować czy da sie radę. Niestety w wiekszości przypadków na poczatku dokłada się do firmy zanim zacznie ona przynosić zyski.

przez Tygryska 16 wrz 2007, 13:13
Fikcyjna firma raczej większego sensu nie ma, z resztą nie wiem jak miałoby to wygladać, przecież trzeba się jakoś rozliczać chociazby ze skarbówką.Nie mówiąc o tym że to oszustwo.

Nie ma zupełnie możliwości żebyś poszła do jakiejś pracy?

przez Tygryska 16 wrz 2007, 15:37
Odpowiedziałam na postawione przez ciebie pytanie, potem pytałas o ZUS to też ci odpowiedziałam bo akurat interesowałam się założeniem własnej firmy.

Nie lubię się licytować kto ma gorzej, komu jest trudniej. Ja też nie jestem na tym forum przez przypadek.Skąd wyciągasz wnioski że cierpię "umiarkowanie" albo że mnie coś denerwuje i każe ci się brać w garść?

Chciałam dobrze a zostałam zjechana nawet nie wiem za bardzo za co.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MaRiAnEk 16 wrz 2007, 19:53
nervika, Tygryska nie miała nic złego na myśli. Niepotrzebnie się unosisz. Założenie fikcyjnej firmy również będzie wymagało jeżdzenia po urzędach osobiście.
konto zablokowane

przez Tygryska 16 wrz 2007, 20:57
nervika dla mnie to pytanie jest zwyczajnym pytaniem, nie było ono oceniające, natomiasat ty mnie oceniłaś niezbyt przyjemnie (i to zupełnie bez wnikania w jakiej jestem sytuacji, co mi jest). Poczułam się zaatakowana. Chciałam na spokojnie pogadać o tym jakie sa możliwości, jaką kto ma sytuację bo o tym chyba jest ten wątek.Każdy żyje wedle swoich zasad ale nazywajmy rzeczy po imieniu: twierdzenie że sie prowadzi działalność gosp. kiedy tak nie jest jest oszustwem, jest to korzystanie z ulg które nam się nie należą i stwierdzanie nieprawdy.

VTEC ja teraz daję sobie trochę czasu na wybrzydzanie, jesli nie znajdę interesującej pracy w zawodzie to pójdę tam gdzie mnie będą chcieli ;)

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 16 wrz 2007, 20:58
boze kochany :(
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez Jovita 16 wrz 2007, 23:25
nervika napisał(a):Dobra-jestem zła jestem oszustka i widocznie pomylilam adres- Przepraszam czy tu forum o nerwicy? mozna sie zwierzyc? mozna o cos zapytac nie bedac osadzana jak w konfesjonale?

zycze zdrowia- Pozdrawiam Jovite.

kochana co sie stalo , czemu tak piszesz???
wiesz ja bede na gg od wtorku bo jutro mnie nie bedzie w domu wiec napisz do mnie jesli massz ochote!
pisz i pytaj o wszystko , o co tylko masz ochote i nie przejmuj sie tym co sadza na ten temat inni , ja pisze wprost i mam w d..pie co inni pomysla , a zawsze znajdzie sie osoba ktora poprze twoje zdanie!
pozdrawiam ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Tygryska 17 wrz 2007, 09:14
Może mamy zacząć pisać o tym jak podrobiac recepty- bo to jest forum o nerwicy :?
Nie mam siły ani ochoty już się tłumaczyć :(

Sortuj wg