Przyszłość forum

Hasiok.

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:48
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:29 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Amy Lee 06 wrz 2007, 15:49
Maciej_Z napisał(a):Skończcie z mowieniem ludziom, co maja myśleć! Każdy ma swoje smienie i swoj rozum. A Was boli, że tym razem nie wyszlo pokierowanie ''wedle woli kasty rządzącej''.

Niestety dyskusja jest o tobie.

Dla odświeżenia pamięci, to Moderatora Twilighta Użytkownicy oskarżali o narzucanie swojego zdania.

Teraz Użytkownik Twilight oskarża Administrację i występuje w "obronie" Użytkowników.

To jest większy absurd niż ostatnio w polityce :shock:
Amy Lee

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:51
Dzis każdy mod czuł, że może wykorzystać przeciw mnie każa ''broń'' - czuliscie sie jak na poligonie. Od wyrywkwoej edycji postow,przez bany, kasowanie, bombardowania tylko brakowalo. Aha, nawet straszenie policja było.

To nie ma znaczenia. Ja siedze w tym od dawna, potrafie robic swoje mimo to. Ale dyskusja NIE JEST O MNIE

Dyskusja jest o Waszym braku szacunku dla uzytkownikow - miast naszymi slugami, poczuliscie sie wladcami.

Nie Amy, dyskusja NIE jest o mnie, tylko dlatego, że WY byście tak chcieli, podbudzając sztucznie niecec do mnie.

Dyskusja jest o tym, o czym chcą rozmawiac ludzie, czyli o blokowani wolnosci slowa i totalnym nadużywaniu tego, co powinno być służbą - do władzy. Szkoda, że tak szybko posmakowałaś w tym.

Jesli porównujesz to do polityki, to baw sie dobrze - ''ci głupi, naiwni userzy, My wiemy lepiej, co jest dla nich dobrze, ale oni maja pretensje - ah, co za absurd, wiekszy niz w polityce :shock: "

Smutne. Zwlaszcza, gdy przypomnimy sobie, że wedlug Was tej dyskusji w ogole nie powinno byc, że przez ostatnie 10 godzin kasowaliście ją, poki niepojawilo sie ans zbyt wielu, aby problem zatuszować
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:53 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 1 raz
PersonaNonGrata

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 06 wrz 2007, 15:51
Maciej_Z

jak to ja kogos knebluje nie no przesadzasz chyba juz :?: :?:
kto nie ma tej wypowiedzi słowa :?:

powiem tak dyskusja która jest ż etak powiem na ostrzu noża powinna byc złagodzona do poziomu neutralnego za pomoca kompromisów no jeżeli oczywiście chcemy obopulnie spokoju świętego :roll:

powiedz mi i wyjaśnij wreszcie swój problem bo staram sie go zrozumiec ale jeżeli nie napiszesz nie będzie to nikomu dane :roll:
znikłam i mnie nie ma .........

przez IceMan 06 wrz 2007, 15:52
No właśnie ciężko tu o ustosunkowanie się co jak robimy - po sobie nie zauważyłem żebym robił to co w poprzednich punktach wymieniłeś. Więc co jest nie tak? Bo dla mnie to nadal zarzuty z palca wyssane.
Maciej_Z napisał(a):potrafie robic swoje mimo to

zmiennym ip każdy głupi potrafi się posługiwać

Edit:
Temat RZEKA - ja z tego pociągu wysiadam bo mam ważniejsze sprawy od bezsensownej potyczki słownej... potem sobie was poczytam - może za 10 stron przeczytam wreszcie coś sensownego i do rzeczy.
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:54 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:54
....
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:29 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez didado1 06 wrz 2007, 15:56
Amy Lee napisał(a):Dla odświeżenia pamięci, to Moderatora Twilighta Użytkownicy oskarżali o narzucanie swojego zdania.

a mi sie wydaje raczej z mojego punktu widzenia o chamskim tonie mówie wyłacznie o sobie i tak sie wypowiedziałam :roll:

Maciej_Z

ja Cie szczerze nawet lubie nio cio TY ;)

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:56
I znowu w żałosny sposób chcecie rpzerzucic dyskusje na mnie. Tak Was interesuje, jak tu wchodze mimo braku zmiennego IP? Opisalem wszystkie luki na forum jeszcze jako mod, ale nikt tego nie czytał. Ale to nie ejst ważne.

Przedluza nam sie gadka w nieskonczonosc, ale pytanie jest proste:

Zmienicie to, co nie podoba sie uzytkownikom, (i bez bzdur, ze waszym zdaniem problem nie istnieje, bo tego juz nikomu nie wcisniecie) czy macie zamiar nas wszystkich odeslac do ''zajecia se wlasnym forum, bo tu decyduja moderatorzy''?

to proste pytanie. Wystarczy krotka odpowiedź.

Dżejem, problem jest taki, ze rozmow nie bylo - procz kilku pierwszych postow atruchy, w ktorych odsylala mnie na inne forum, a ja pisalem, ze nie widze powodu, by nie krozsyatc z praw uzytkownika do wpowiadania sie.

chetnie udostepnie wszysto, ale pmy sa na moim zablokowanym koncie.
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:59 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 1 raz
PersonaNonGrata

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:57
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:30 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez arla 06 wrz 2007, 16:01
juz nawet nie chce mi sie czytac co wy tu piszecie
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez didado1 06 wrz 2007, 16:01
Maciej_Z

pamiętasz zadałam Ci kiedyś pytanie jedno kto jest My a kto jest Wy :?: :?:

odpowiedziałes mi co odpowiedziałes było dawno i się nie liczy :? teraz domniemam walczysz jakoby o to samo :?: :?: :?: :roll:

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 16:02
Nie, nie wystarczy, bo TY bys tak chcial.

hcecie wiedziec, od czego w ogole zaczał sie ten problem?

Zaczal sie od założenia ankiety o każdy obecnym modzie z osobna, tytul

"Czy zadowala Cie rpaca admina <tu nick"

Treśc:

"Jak w temacie - ankieta czysto informacyjna. Głębokie korzenie forumowe ;) "

Opcje:
TAK
NIE

I koniec. Za to poleciał ban. Ocenę pozostawiam Wam. Wszystkie wydarzenia mialy miejsce po tym.

Polina, nie widzis zogranicznai, bo nie blyo Cie tu, gdy ludze nie zdazyli sie wypowiedziec w tym temacie, dyz ladowal w koszu po 30 sekundach. ale sie nie dalismy i nie damy.

bo o wolnosc slowa tu chodzi. Moza nie widziec problemu, bo gdy kazda krytyka jest usuwana, jak ktos ma zauwazyć? Wszak amdini lepiej wiedza, co mamy myslec.

Ps.

Tak didado, walcze o to samo. Tyle, ze wtedy to był zart, w sumie bardzo glupi, ale zart, ironia - A tu mamy to na prawde i to ostro praktykowane.
PersonaNonGrata

przez Amy Lee 06 wrz 2007, 16:03
dżejem napisał(a):
MaRiAnEk napisał(a):wystarczy to co napisal do Atruchy

Czytałam, to gdy Artucha podała cytat jako pierwsza. Ja prosiłam o CAŁOŚĆ rozmowy- jeżeli to nie naursza prywatności żadnego z nich.

Najprawdopodobniej więcej materiałów się pojawi.

Maciej_Z napisał(a):Nie Amy, dyskusja NIE jest o mnie, tylko dlatego, że WY byście tak chcieli, podbudzając sztucznie niecec do mnie.

Dyskusja jest o tym, o czym chcą rozmawiac ludzie, czyli o blokowani wolnosci slowa i totalnym nadużywaniu tego, co powinno być służbą - do władzy. Szkoda, że tak szybko posmakowałaś w tym.

Akurat ja nie kasuję wszystkiego, co mi się nie podoba dla własnej przyjemności.

Ja tylko ci przypominam co się działo, kiedy ty byłeś modem i poza osobami, które nie bardzo wiedzą o co chodzi, sporo ludzi zaczyna w tym widzieć twoją chęć odgryzienia się za to, że już nie jesteś modem.

Ja też już raczej odpuszczam sobie tę dyskusję, bo cięzko rozmawiać z ludźmi, którzy sami sobie przeczą.
Amy Lee

przez depresyjny86 06 wrz 2007, 16:04
Ja prosiłam o CAŁOŚĆ rozmowy

Ja też prosze o calość.
:)

Sortuj wg