Przyszłość forum

Hasiok.

przez Amy Lee 06 wrz 2007, 15:32
Chciałam zauważyć, że parę dni temu to ty byłeś oskarżany przez użytkowników o nadużywanie władzy, narzucanie swojego zdania i kasowanie postów bez uzasadnienia, a teraz wykorzystujesz to przeciwko nam...

Klimaty jak z Orwella.
Amy Lee

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:32
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:27 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Przyszłość forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 15:33
Ta rozmowa jest bez sensu. No bo w sumie my jako "zwykli" użytkownicy nie mamy nic do powiedzenia. Tu rządzą moderatorzy i atrucha, a co my myslimy to niestety nieważne!!!!
o oni wiedza lepiej!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:33
Właśnie Twoje zdanie JEST ważne - bo forum to użytkownicy. Nie modzi, a użytkownicy. Modzi służa użytkownik - poza obowiązkami moga byc tacy, siacy, owacy, ale funkcja moda to TYLKO służba. Zrobienie z tego ''jednej siatlej osoby'' ktora ma decydowac o mysleniu innych, konczy sie tak, jak widać.

Jakiś czas temu mnostow bylo szumnych zapowiedzi o odejsciach i straszenie zygowinami, trollami itp. Nikt nie chce od Was, drodzy modzi, odejścia - chcemy szanowania nas, wykorzystywania narzedzi administracjnych tylko do sprzątania, a nie do decydowania co jest słuszne, a co nie.
PersonaNonGrata

przez Amy Lee 06 wrz 2007, 15:34
MaRiAnEk napisał(a):Zli modzi biją grzecznego Twilighta?

Tak, tego samego na którego jeszcze parę dni temu sypały się skargi jeżeli nie od tych samych, to jednak również użytkowników.
Amy Lee

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:34
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:28 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:38
Dziwicie sie, czemu sprawa wygląda, jak wygląda? To proste - moje odwolanie bylo przeprowadzone we wspolpracy z moderatorami... ale to nie ma znaczenia, wisi mi funkcja lub jej brak. Wazne rzeczy dzieja sie wszedzie, procz dzialu dla adminow.

Wszystko, od ankiety, w ktorej dlao sie jedynie negowac, po wypowiedzi krytyczne wobec mnie modów na forum publicznym, ktorych nie raczli NIGDY umieścić na forum dla admow (prosty przyklad - na publicu atrucha napisala ''zostales odwolany, bo'', a na forum dla admow ''nie mam zadnych zarzutow do twojej pracy, ale sa skargi prosze Cie o zrezygnowanie z funkcji"... Wszystko to miało na celu oczernianie - a czemu?

Bo smiałem mieć inne zdanie. I głośno je wyrażac.

ale to nie ma żadnego znaczenia, bo wbrew torowi, na jaki spychają rozmowe nasi kochani modzi to NIE jest rozmowa o mnie.

Rozmowa jest o wolnosci do krytycznej wypowiedzi dla kazdego uzytkownika forum.
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:40 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 2 razy
PersonaNonGrata

przez didado1 06 wrz 2007, 15:39
:shock: :shock: :shock:
czytam czytam nie bardzo dalej rozumiem ludzie o co Wam tak naprawdę chodzi :roll:

mamy teraz się zajmowac zatem czy Twilight był dobrym moderatorem czy złym :?: :?: :?: a byc może użytkownikiem ????

jako user tego forum pozwolę sobie napisac swoje odczucia

dostał kolega nasz kredyt zaufania tak :?: jednym sie podobało jego postepowanie innym nie- to naturalne! ale skoro na forum zdarza sie, że jest wiele złych i krytycznych uwag co do osoby należy podjąc odpowiednie kroki :-| takie sa zasady i reguły :roll: na każdym forum nie tylko takim jak to :?: każdy logując się zapoznaje sie z regulaminem i akceptuje go :!:

a teraz do rzeczy :
myslę że tresc prywatnej wiadomości do Administratora od Twilight winna zostac opublikowana na tym forum w celu wyjaśnienia pozostałym użytkownikom w czym tak naprawdę tkwi problem :roll: :!:

Ewik 22

to dobrze , że piszesz co myslisz z małym ale, aby ta wypowiedz nie wchodziła poza pole terytorium psychicznego żadnej jednostki :!:

reasumując: widze tu skowyt nad rozlanym mlekiem w takich przypadkach wyłacznie należy już tylko posprzatac :-| to tyle co mam w tym temacie do powiedzenia

a Ty Twilight miej odwage wreszcie powiedziec co Cię tak naprawde boli bo ja tu juz nic nie kumam :?
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:46 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:39
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:28 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:40
Wciskanie 15 razy powycinanych fragmentow poskaldanych z moich roznych wypowiedzi (laskawie raz atrucha zmaiescila znaczek wyciecia) nic nie zmieni, Marianku.

To czysta bzdura - jeszcze jako mod wskazywalem wam luki w zabezpieczenaich forum, apelujac o ich naprawe, teraz wraz z innymi chcmey dialogu - a Wy zapychacie nam usta swistkiem, kto nie ma potwierdzenia w rzeczywistosci?

Ten numer nie przejdzie. Tym razem nie uda sie ze mnie zrobic bomby, zagrazajacej forum.

Bo rozmowa nie ejst o mnie, ona jest o wolnosci slowa na forum
PersonaNonGrata

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:40
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:29 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:42
Prosze o zachowanie poziomu dyskusji - darcie sie na uzytkownikow, bo nie chca myslec po Waszemu, nic nie zmieni.

Nie Marianku, nie didad - to nie jest dyskusja o mnie. Problem jest w tym,że knebluje się każdego, kto chce sie wypowiedziec krytycznie, a te pozory rozmowy teraz spowodowane sa tylko iloscia ''ludu'' ktory ma tego dosyć.

Prosty przyklad - kilka dni temu bethi zadalaproste pytanie. PO 15 minutach topic zostal zamkniety i wyladowal w koszu. Dobre i to, bo obecnie praktyka to znikanie ebz sladow, a nawet edycja prywatnych postow bez cienia wzmianki o tym

Skończcie z mowieniem ludziom, co maja myśleć! Każdy ma swoje smienie i swoj rozum. A Was boli, że tym razem nie wyszlo pokierowanie ''wedle woli kasty rządzącej''.

I to też smutne.
PersonaNonGrata

przez IceMan 06 wrz 2007, 15:46
Maciej_Z napisał(a):edycja prywatnych postow bez cienia wzmianki o tym

Pytam się : GDZIE?

... tylko nie pisz że wszędzie
Przyjaciel forum

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:48
Bo wszędzie! Każdy moj post przez kilka godzin byl wyedytowywany, a pozostawiano np. POCIĘTE psy, aby wyglądaly jak obelgi. Zreszta, zapytaj dokazującego tu marianka, to jego sprawka.

Szkoda, ze usilnie spychacie temat na ''Twilight jest zly''. Kilka postow temu uzytkownicy pisali Wam, co im sie nie podoba, ja tez, nawe w punktach - zero ustosunkowania sie do tego, zer poczucia, ze robicie źle.

Az tak Was zaślepil ten dzisiejszy amok?
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:50 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 2 razy
PersonaNonGrata

Sortuj wg