Przyszłość forum

Hasiok.

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:14
Piotrze, bardzo proszę o utrzymanie tonu kulturalnej i rzeczowej dyskusji. Może i jest to powieść klasy średniej, może piszesz lepiej, ale mol\im sukcesem jest to, że w ogóle mogę to napisać - gdyby nie zaniepokojenie tylu użytkowników, taka moja wypowiedź znikłaby w 30 sekund. Jak znikały wcześniej. I to jest smutne.

Wiem, co tu się wydarzy. Wiem, że znowu będzie próba odciągnięcia rozmowy od wolność słowa na forum w ogóle, do zaatakowania mnie i zrobienia ze mnie naczelnego wroga forum, którego posty, a nawet obecność co najmniej zagraża istnieniu świata.

W międzyczasie polecialo prawie 20 kont i 7 banów na IP. Pytanie, czego tak się boją? Moich postów z opisami nerwicy natręctw? Wysadzenia forum? Śmieszne, jeszcze jako mod dokładnie opisywałem luki w zabezpieczeniach portalu, które należy załatać, pewnie wciąż sa na forum admów.

Bano się tylko tego, że chciałem, by każdy mógł napisać - nie ważne, czy zgadza sie, czy nie, czy krytykuje, czy jest za, czy chce zmian, czy nie. Bano sie tego, że domagam się dania ludziom prawa do myślenia - także w kwestii przyszłości forum.

Bo forum to ludzie, użytkownicy. Nie moderatorzy, moderator to urząd, robota, ciężka orka. Nic elitarnego, ani krzty.
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:15 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 1 raz
PersonaNonGrata

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 15:15
Piotrek, ja mogę podać przykład. chciałam napisać posta, którego można przeczytać powyżej, w pierwszym topicu 'przyszłość forum', niestety zanim zdążyłam wysłać, był już zamknięty. Temat miał za cel wyrażenie opinii użytkowników, (niektórzy mają coś do powiedzenia) ale ktoś na to nie pozwolił.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez atrucha 06 wrz 2007, 15:17
Oczywiście że usuwane były wszystkie wątki założone przez Twilighta dziś rano i około południa. Jego konto zostało zablokowane ponieważ stworzył ankiety gdzie głosował wykorzystując inne konto. Ankiety zostały usunięte i dostał pw w tej sprawie.. Założył jeszcze ok 20 ankiet i dwa razy tyle postów, w miedzyczasie grożąc mi na gg.. Wybaczcie,ale ja nie mam zamiaru zajmować się podwójną osobowością Twilighta.. Na forum piękne słowa, a poza nim groźby.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przyszłość forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 15:18
Maciej_Z napisał(a):Bo forum to ludzie, użytkownicy.

No może czas zajwyzszy żeby moderatorzy dostrzegli jednostki, a nie tylko oczekiwali doceniania własnej pracy!!!
Bez nas nie mielibyście co robić!!! Nie byli by potrzebni moderatorzy gdyby nie nasza obecność. Wy też doceńcie nas i uszanujcie naszą wolność słowa!

przez atrucha 06 wrz 2007, 15:20
Ewik, tera to już pojechałaś.. Sorry,ale nie podejmę tego tematu.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Przyszłość forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 15:22
atrucha napisał(a):Ewik, tera to już pojechałaś..

Przepraszam, że napisałam co mysle...

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:24
I tak jest zawsze. Użytkownicy nie sa godni, by podejmować z nimi ''temat'' - wszystko powinno być uzgadnianie na forum modów, co?

Z jednej strony powstają szumne topici zachęcające do raportowania postów itp,a z drugiej, prosty przykład - dzis dlugo przed wybuchem ''afery'' bardzo arogancko poslalas mnie ''zebym poszedl sie zajac sowim forum, bo tutaj o jego dzialaniu decyduja tylko modzi''.

Takie było uzasadnienie Twojego usuwania ankiet - takie mi wyslalas. Nie bylo mowy o zadnych bzdurach typu glosowanie z innych kont i inne brednie - konta zakladalem, gdy banowalas mi poprzednie i doskonale o tym wiesz. Każda ankieta powstawala z innego konta, bo kazde konto bylo banowane po zalozeniu ankiety - paranoja!

I to jest smutne. Najsmutniejsze - że ten topic istnieje tylko dzieki ''masowemu'' oburzeniu ludzi. Gdyby jedna osoba chciala kulturalnie wyrazić swoje zdanie, to zostala by natychmiast zakneblowana, a moze i po cichu zabanowana.

I to jest paranoja.
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 15:25 przez Maciej_Z, łącznie edytowano 1 raz
PersonaNonGrata

przez depresyjny86 06 wrz 2007, 15:24
POROZMAWIAJMY SPOKOJNIE!!!!!!Tylko spokojna rozmowa jest w stanie rozwiązać problem,spór
:)

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 15:25
Mnie chodzi tylko o to, że jest mi przykro, że :
po pierwsze- banuje się użytkownika cennego dla forum bez dokładnego wyjaśnienia przyczyny i
po drugie- nie bierze się pod uwagę zdania użytkowników.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Przyszłość forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 15:27
.Kinga. napisał(a):po pierwsze- banuje się użytkownika cennego dla forum bez dokładnego wyjaśnienia przyczyny i
po drugie- nie bierze się pod uwagę zdania użytkowników.

No i co ty na to atrucha? Kinga tez przesadziła????

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 15:28
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:27 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Amy Lee 06 wrz 2007, 15:28
Nie uważacie, że trochę dziwne jest tworzenie wrażenia wojny

Administracja + Twilight vs. Użytkownicy

która nagle zamieniła się w wojnę

Administracja vs. Użytkownicy + Twilight

Zrozumcie, że Administracja nie robi niczego przeciwko Wam i jeżeli ktoś z tego forum wylatuje, to nie dlatego, że nam się nie podoba, tylko dlatego, że udaje kogoś innego i robi syf na forum z czystej złośliwości.

Więc może jak się uda w najbliższym czasie znowu nie wsadzać kija w mrowisko, to może dojdziemy do układu

Administracja + Użytkownicy vs. Trolle
Amy Lee

przez Maciej_Z 06 wrz 2007, 15:30
No dobra, to ja raz jeszcze spokojnie streszcze, co pisałem w porpsednich postach - smuci mnie, że:

1. Blokuje sie uzytkownikom mozliwosc swobodnego, krytycznegowypowiadania sie.

2. Traktuje ich różnie zależnie od nicka - wyraxnie powiedziano mi dziś, że wszystkie moje posty i tematy z tego działu będa lecieć bez śladu

3. Że z ciezkiej i paskudnej roboty mdoeratora sztucznie stara sie zrobić '''elitarna' kastę, która decyduje o życiu forum, a użytkownikom nic do tego.

4. Że poczucie władzy wśród modów postepuje coraz bardziej kiedys nikt nie wazylby sie nawet zamknac krytycznego tematu, dziś takie znikały bez sladu hurtowo.

5. Że wszelkie prob wyciagniecia reki, propozycje dojrzalej rozmowy byly olewane, a ''zastepnik'' dialogu powstal dopiero, gdy uzytkownixcy masowo wyrazili swoje niezadowolenie

6. Że mdoeratorzy chca decydowac za ludzi, co Ci mają mysleć - usuwają wybiorczo posty, BA, usuwaja fragmenty postu za pomoca edycji bez wpisu informacjnego o tym! Gdyby nierozsądek i rozum ludzi, z ktorymi rozmawialem, kaązdy widzial by mnie jako ''czarną bestie'' - tylko dla tego, ze smialem mieć inne zdanie niż administracja.

Więc może jak się uda w najbliższym czasie znowu nie wsadzać kija w mrowisko, to może dojdziemy do układu

Administracja + Użytkownicy vs. Trolle

I tak to właśnie wygląda - jesli ktos ma inne zdanie, jest trollem. Jeśli ktoś chce rozmawiać ''wklada kij w mrowisko''.
PersonaNonGrata

przez arla 06 wrz 2007, 15:31
:/ mimo wszystko nie podoba mi sie jak Twiglight jest tarktowany . od rana siedze na forum i widze co sie dzieje chociaz moje zdanie pewno jest malo wazne..
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

Sortuj wg