Jestem niezadowolony/niezadowolona z pracy moderatora:

Hasiok.

shadow
3
19%

atrucha
0
Brak głosów

Piotrek
0
Brak głosów

Martusia
1
6%

Twilight
12
75%

Amy Lee
0
Brak głosów

Liczba głosów : 16

przez atrucha 01 wrz 2007, 13:01
Ankieta dotycząca pracy modertorów. Ma charakter informacyjny. Szanse wypowiedzi ma każdy w sposób anonimowy.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 01 wrz 2007, 13:58
Ja moge wypowiedziec sie nawet imiennie: za calokształt pracy moderatorskiej daję, jak to mowia Amerykańce, "thumb down" moderatorowi Twilightowi. Jak sie okazuje, nie zawsze osoba, ktora po miesiacu pobytu na forum zostaje modem, splaci raz dany kredyt zaufania. Byłem początkowo nawet jego agitatorem i pod wrazeniem jego wypowiedzi, ale z biegiem czasu wyszlo szydlo z worka.
konto zablokowane

przez didado1 01 wrz 2007, 16:37
MaRiAnEk napisał(a):moderatorowi Twilightowi

jako że jestem z pyłu cmentarnego fujjjjjjjjj , a on z pyłu ze złota :? jak to stwierdził to raz; a dwa za całokształt beszczelnych i kpiarskich wypowiedzi wobec innych :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cinnamon_inspiration 01 wrz 2007, 20:14
Ewa nie przejmuj się, że na tym forum są jeszcze chłopcy, którzy mentalnie nie wyszli z podstawówki, szkoda palca męczyć, żeby mu pogrozić. Cham i tyle :D

przez anonim 01 wrz 2007, 20:23
Widzę że na razie jesteście solidarni w swoich głosach, ja powiem, że do moderatorów nic nie mam, bo tak naprawdę jeszcze z żadnym z nich w sporze nie byłem, ale ogólnie wydają się być spoko, byłem na forach gdzie moderatorzy byli prawdziwymi chamami, jechali po userach(głównie nowych) jak się dało i w porównaniu z tamtymi forami to tutaj jest kulturka :)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Pstryk 01 wrz 2007, 21:36
anonim napisał(a):ja powiem, że do moderatorów nic nie mam

Hm, czasem bywa, że "prawda w oczy kole" ;)
Pstryk

przez didado1 01 wrz 2007, 21:59
bethi

jest również powiedzenie, że prawda leży zawsze po środku ;)

a tak zupełnie już na marginesie domniemam, że nie po to znaleźliśmy się na tym forum, żeby sie dołowac bardziej niż jest nam to dane przez zaburzenia z którymi się borykamy na codzień...... :-|
znikłam i mnie nie ma .........

przez viper_88 01 wrz 2007, 22:19
Ja także mogę otwarcie powiedzieć, na kogo oddałem swój głos. Mój wybór padł na Twilight'a. Zagłoswałem tak dlatego, ponieważ zacząłem dostrzegać, jak ów moderator odnosi się nierzadko do innych użytkowników, którzy i tak mają już dość problemów w swoim życiu codziennym i naprawdę nie trzeba im przyspażać dodatkowych, negatywnych emocji postami takimi, jakimi wyróżnia się właśnie Twilight

P.S. Nie zamieszczę tu żadnego przykładu, ponieważ wydaje mi się to nader zbytecznym

przez IceMan 01 wrz 2007, 22:46
Choć ostatnio na forum nie za często byłem a jak już to nie za długo i nie miałem czasu przyglądać się wiadomej osobie ale widzę że gwiazda tego tematu za bardzo popuściła wodze fantazji. Jeżeli to prawda co się nasłuchałem (a akurat się nasłuchałem od kogoś komu na pewno można zaufać) to powiem jedno - trzeba PRZYTEMPEROWAĆ :twisted:
Przyjaciel forum

przez Twilight 02 wrz 2007, 04:18
Piotrek napisał(a):trzeba PRZYTEMPEROWAĆ Twisted Evil

Niewykonalne. Dlatego mamy ankietę, czyż nie? A nasłuchiwać się nie trzeba, wszystko jest w topicach, każdy może sam przeczytać - nie zdarzyło mi się wyedytowywać ostrzejszych treści ze swoich postów :twisted:

Pozdrawiam (szczególnie Ewę, której połknięcie haczyka z pyłem cmentarnym przejdzie do annałów anegdot ;) Dziękuję Ci za to ze szczerego i całego serca - kocham takie kwiatki, to NIE jest ironia)

Szczególne pozdrowienia również dla wszystkich uczestników zabawy w głuchy telefon, czyli ''ktosiów, którym można zaufać'' - za szczególną formę odwagi jasnego postawienia swojego zdania, (jak potrafili to uczynić niektórzy w tym topicu) oraz anonimowe wiadomości przez gg. (aż tak groźnie wyglądam, że nie można mi tego napisać w twarz/ w profil, PW?)
PersonaNonGrata

przez MaRiAnEk 02 wrz 2007, 11:51
Wiele jest tych nadlatujących much, co nie? Jako oczytana osoba wiesz zapewne co to jaźni odzwierciedlona i powinneś z niej wyciągnąć jakieś wnioski, a nie się odszczekiwać.
konto zablokowane

przez atrucha 02 wrz 2007, 12:37
Nie kłóćcie się. Krótkie, zwięzłe wyrażenie opinii jest wystarczające w tym temacie.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Twilight 02 wrz 2007, 21:04
Skoro emocje już sflaczały wyobraźni nie staje i ''wytryski'' złośliwości zaczynają się powtarzać, mogę sie przebić z poważną treścią.

Pomimo de facto braku formalnych zarzutów co do mojego modowania, poza całkowicie nieformalnym ''niespełnianiem kryteriów moralnych'', wynik głosowania uznaje za znak, że moje zadanie jako moderatora zostało zakończone.

Dziękuję kilkudziesięciu osobom, z którymi utrzymywałem i będę utrzymywać kontakt PM - cieszę się, że mogłem pomóc jako moderator i bardzo chętnie będę to robił jako użytkownik. Dziękuje też wszystkim w tym temacie, którzy mieli odwagę wypowiedzieć swoje konkretne zarzuty (coś więcej, poza ''nie podoba mi się osobowość") w cywilizowany sposób, na podstawie własnych ze mną doświadczeń - zawsze szanuję takich ludzi, nawet mających kompletnie inne zdanie niż moje.

Do zobaczenia na userze! (którym nigdy nie przestałem być, mimo plakietki moda i przestać nie zamierzam ;) )

Pozdrawiam

Ps.

Mam nadzieję, że ankieta potrwa przynajmniej z tydzień do momentu założenia - prywatnie, jako użytkownika, bardzo ciekawią mnie jej finalne wyniki.
PersonaNonGrata

przez Pstryk 02 wrz 2007, 21:33
A jednak, stało się. Wybaczcie, Władzo, nie mogłam się oprzeć przed napisaniem złośliwością. Parę razy zaproponowano mi zostanie Moderatorem, ale widzę, że słuszną decyzję podjęłam, odmawiając. Ja też nie umiałabym tańczyć, jak mi zagrają.
Pstryk

Sortuj wg