Nerwica a prawo jazdy

Hasiok.

Re: Nerwica a prawo jazdy

przez isj 14 mar 2009, 01:37
Na forum obiecuję, a potem to potwierdzam, Ty zaś piszesz, że się wycofuję, choć nikt poza Tobą tego nie widział. Przypominam, że to nie jest dyskusja o obracaniu kota ogonem.

Jeżeli nie jesteś zainteresowany - rzekomo - biletem, nie wiem, w jakim celu, deklarujac kilkukrotnie zakończenie dyskusji wciąż się o niego dopytujesz. Jeśli dla zwykłego żartu - jestem poruszony i ze śmiechu przewracam się po fortepianie. Rwetes tkwi w tym, że nie mam żadnego fortepianu. Ale oczywiście bardzo przemyślane, no bardzo, no.

Drugi akapit to jakaś zwichrowana polszczyzna, ziejąca niedomytą składnią. Nie wiem, któż Ci na zawarte w nim pytanie odpowie, z pewnością nie ja. Prosiłbym o redagowanie swoich wypowiedzi w sposób zrozumiały. Oraz o choćby jednorazową lekturę przed ich przeczytaniem.

Co do tekstow ad personam, przykro mi. Niestety czasem zdarza się, że nasi interlokutorzy mimo najszczerszych chęci nie wykazują woli pomyślunku, zrozumienia i dyskusji, co rodzi zirytowanie z powodu ich ograniczenia, o nieznanej mi przyczynie, którą mam osobiście gdzieś. Niestety, w naszej rozmowie to ja miałem mniej szczęścia.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez namiestnik 14 mar 2009, 02:19
A powiedz mi po co mi bilet który obiecujesz ale którego zapewne nigdy nie dostanę? ;) Dopytuję bo myślałem, że mówisz poważnie. Przede wszystkim chciałem Tobie pokazać, że obiecujesz gruszki na wierzbie. Udzielasz rad, wręcz nakazów. Wymyślasz nierealne rozwiązania problemów. Denerwujesz się gdy ktoś nie chce się stosować do Twoich rad. Dla poparcia swoich tez chcesz nawet fundować bilety z czego się potem wycofujesz. Ehh...

Nie wnikam czy i jakie masz ograniczenia. Czy masz wolę pomyślunku czy nie. Jeżeli pisząc o ograniczeniu w myśleniu chciałeś dokonać samokrytyki to Twoja sprawa, a jeżeli masz na myśli inne osoby na forum z którymi rozmawiasz to wypraszam sobie.

przez scrat 14 mar 2009, 02:40
Z powodu powtarzających się ataków osobistych zamykam ten temat. Osoby zainteresowane wpływem nerwicy na zobywanie prawa jazdy i na prowadzenie proszone są o przejście tutaj: nerwica-a-prawo-jazdy-kontynuacja-t15668.html
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg