Nerwica a prawo jazdy

Hasiok.

Re: Nerwica a prawo jazdy

przez Filomatka 15 sie 2008, 10:07
Stanie w korku wyprowadza wszystkich z równowagi nawet zdrowych :lol: Są wtedy agresywni w przeciwieństwie do nas ;)
Ja nie mogłabym prowadzić. Jestem zbyt nerwowa :(

przez wróbelek Elemelek 15 sie 2008, 11:45
nie, to nie jest tak jak zwykle:( po prostu jak stoje w korku, to się boję że coś mi się będzie działo i będe musiała wyjść z auta, albo coś innego... masakra... (to dzisiaj moje hasło dnia;>)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez namiestnik 15 sie 2008, 12:59
No rozumiem. Takie zamknięcie. Choć widziałem w życiu już wiele razy jak ktoś w korku poprostu wysiadł i gdzieś sobie poszedł. Szczególnie na trasie Siekierkowskiej w Wawie - bo niby gdzie tam zaparkować jak się stoi już godzinę. Na szczęście ostatnio nie ma takich wielkich korków tam.

I mi to jakoś zwisa czy stoję czy nie. Pod warunkiem, że się nie spieszę na jakąś umówioną godzinę.

Może spróbuj do tego podejść tak - w domu czasami nic nie robię i słucham muzyki. Więc włącz sobie muzykę i sobie słuchaj. Masz takie zadanie by jak się samochód przed Tobą oddali to się przesuwasz za niego. Nieważne czy natychmiast czy za moment. Najwyżej ktoś się wepcha. A co tam - niech się wepcha jak jakiś burak. Kiedyś korek się skończy i pojedziesz dalej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 15 sie 2008, 13:29
ale tu chyba jeszcze chodzi o coś innego... jak korek składałby się z samych samochodów ale pustych (bez kierowców) to nie byłoby problemu... najgorsze jest jak sobie pomyśle że wszyscy ci ludzie w innych samochodach się na mnie patrzą... a nawet jak nie patrzą to mogą, a wtedy ja nic nie będę mogła zrobić... :( jestem jakaś powalona:/

przez namiestnik 15 sie 2008, 13:53
Koleżanka tak miała. Zawsze mówiła, że się boi wsiąść do autobusu bo się boi, że wszyscy się na nią gapią. Nie mogła jeździć autobusami przez to.

Nie jesteś sama. Nie mam w tym doświadczenia. Ale może ktoś powie kto ma?

przez wróbelek Elemelek 15 sie 2008, 14:12
no to ja mam identycznie:/ 3 przystanki i muszę wysiadać:/ jak ktoś tak też ma to napiszcie proszę jak sobie z tym radzicie... ja mieszkam daleko i codziennie muszę 20 min dojeżdżać:( myślałąm ze będę jeździć autem ale też chyba nie bardzo... na szofera raczej nie ma co liczyć;>

przez Lariana 15 sie 2008, 14:40
wróbelek Elemelek napisał(a):no to ja mam identycznie:/ 3 przystanki i muszę wysiadać:/ jak ktoś tak też ma to napiszcie proszę jak sobie z tym radzicie... ja mieszkam daleko i codziennie muszę 20 min dojeżdżać:( myślałąm ze będę jeździć autem ale też chyba nie bardzo... na szofera raczej nie ma co liczyć;>

Też jadę 20minut ale mieszkam w tym samym mieście. Zawsze mam wrażenie że wszyscy sie na mnie patrzą, w autobusie, gdy idę ulicą ,wszędzie .
Metoda znajomej na to jest taka -pomyśl że Ci ludzie patrzą na Ciebie z zachwytem ,a nie z negatywnymi myślami .
Nie lubię ,boje sie straganu z tłumem ludzi .Każdy się przepycha ,ludzie się wydzierają,okropne.. Ostatnio nie przeszło mi ,nie patrzę na to wszystko z przerażeniem po prostu idę .Mam wyznaczony cel w którym tu przyszłam i tego się trzymam .
Najważniejsze to nie dać się omamić własnymi myślami .
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez scrat 15 sie 2008, 15:18
Jak sobie radzę?

1. Uświadamiam sobie że już nigdy ich nie spotkam.
2. Leki.
Przyjaciel forum

przez IceMan 15 sie 2008, 15:44
3. Postaw się w roli tego "patrzącego", czy znajdziesz sobie "ofiarę"? Czy ktoś się wyróżnia, czy masz ochotę patrzeć i obserwować innych? Raczej spoglądasz na zegarek i klniesz pod nosem że stoisz. Twoją uwagę zwracają ludzie, którzy zachowują się wyzywająco albo mają taki wygląd/auto.
4. To, że ktoś na Ciebie patrzy, nie oznacza że krytykuje. Może patrząc ma jakieś pozytywne odczucia w stosunku do Ciebie? Nie możesz temu zaprzeczyć...
Przyjaciel forum

przez Pstryk 16 sie 2008, 10:30
Na wypadek korka dobrze mieć w aucie ulubioną muzykę i np. coś do czytania aby odwrócić uwagę od faktu, że przed i za stoi masa samochodów z ludźmi w środku ;)
Pstryk

przez Modeselektor 16 sie 2008, 13:56
Ja lekarzowi, który miał poświadczyć, że jestem zdolny do prowadzenia pojazdów, powiedziałem, że nie mam żadnych zaburzeń i nie przyjmuję leków... Teraz sobie myślę, że chyba głupio zrobiłem.

przez wróbelek Elemelek 16 sie 2008, 14:39
u mnie badanie na prawku wyglądało tak:

-czy dolega coś pani??
-nie, raczej nie...
-dobrze, 50 zł

:>

przez Lariana 16 sie 2008, 18:16
U mnie zadawał pytanie za pytaniem i nie nadążałam w myślach o co mu może chodzić i tak zapłaciłam chyba 40zł :D
Wiem że nie można panikować bo nerwy zjadają człowieka :/
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez namiestnik 16 sie 2008, 18:42
Widać czym więcej pytań tym niższa cena :)

Sortuj wg