Nerwica a prawo jazdy

Hasiok.

przez eva79 25 sty 2008, 15:03
Słuchajcie-dałam rade!!!!
Jeżdzilam po miescie dwie godziny.Bez taryfy ulgowej.Tego jednak sie nie zapomina:))))
Instruktor mnie chwalil (pewnie kazdego chwali ale co tam;) ).
I najwazniejsze-nie mialam ataku.Tego sie balam najbardziej.
Wyglada na to,ze bede jezdzila.

przez Marcel79 25 sty 2008, 15:30
Jeśli delikwent ma regularnie powracające ataki paniki i duszności,a jakimś cudem zda egzamin (dlatego,że nie przeprowadza się badań psychotechnicznych kierowców,czego zaniedbanie jest niezgodne z prawem) to siadając za kółko jest takim samym potencjalnym mordercą jak osoba pijana.
Jeśli akurat pijesz daleko od centrum,to oczywiście musisz wracać samochodem? Spróbuj wyjaśnij matce,której właśnie zabiłaś dziecko,że musiałaś prowadzić,bo przecież nie będziesz dojeżdżać do pracy autobusem! Oczywiście,są miejsca,gdzie autobusem się nie dotrze,ale mam wrażenie,że to jednak dość rzadkie przypadki.

przez eva79 25 sty 2008, 16:09
Człowieku po pierwsze jaki masz problem?.
Po drugie-gdybys sie troszke orientowal to bys nie pisal osobie z nerwica lękowa by wsiadla do autobusu.
Po trzecie-Nawet jak jest atak to najpierw zaczyna sie on pewnymi symptomami.Mozna zawsze gdzies stanąc.
Po ostatnie-odwal sie.Nie masz własnych problemow by tutaj moralizowac.Jak ja nie lubie facetów o typie osobowosci gnidy...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 25 sty 2008, 16:31
Instruktor mnie chwalil (pewnie kazdego chwali ale co tam;) )

Nie zawsze chwali. Pierwsze 3 godziny mój po mnie jechał tak że suchej nitki na mnie nie zostawił.
Wyglada na to,ze bede jezdzila.

No jasne. Najważniejsze to się nie poddać nerwicy.
Przyjaciel forum

przez ulala 25 sty 2008, 16:46
Marcel79 napisał(a):Jeśli delikwent ma regularnie powracające ataki paniki i duszności,a jakimś cudem zda egzamin (dlatego,że nie przeprowadza się badań psychotechnicznych kierowców,czego zaniedbanie jest niezgodne z prawem) to siadając za kółko jest takim samym potencjalnym mordercą jak osoba pijana.
Jeśli akurat pijesz daleko od centrum,to oczywiście musisz wracać samochodem? Spróbuj wyjaśnij matce,której właśnie zabiłaś dziecko,że musiałaś prowadzić,bo przecież nie będziesz dojeżdżać do pracy autobusem! Oczywiście,są miejsca,gdzie autobusem się nie dotrze,ale mam wrażenie,że to jednak dość rzadkie przypadki.

... :lol:
zejdz z ludzi i przestań prawic morały ktore maja sie nijak do rzeczywistosci
wiekszym zagrozeniem na drodze sa kierowcy ktorzy sa przekonani o swojej doskoanlsci w prowadzeniu samochodu , ci ktorzy jezdza brawurowo, jednak idac Twoim tokiem myslenia powino sie zabronic prowadzic samochod osobom powyzej 40 roku zycia gdyz w powyzej tego wieku wystepuje najwieksze ryzyko ataku sreca / zawału
nie porownuj pijanego kierowcy do czlowieka z nerwica bo osmieszasz sie swoja niewiedza. Jesli nawet dostanie sie ataku nerwicy jest czas zeby zjechac z trasy , zatrzymac sie . Rozumujac tak jak Ty to wiekszosc ludzi nie powinan jezdzic bo moze zasłabnac, zemdlec. Tacy ludzie przynajmniej jezdza uwazniej a nie szarzuja , zbytnia pewnosc siebie na drodze potrafi zgubic
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez eva79 25 sty 2008, 16:46
Jasne,ze tak.

przez Pstryk 26 sty 2008, 18:50
Dżiz, Marcel79, osoby z regularnymi atakami lękowymi, bez względu na objawy, są lepszymi kierowcami aniżeli niejeden zdrowy. Zachowują szczególną ostrożność a niejednokrotnie auto jest jedynym możliwym środkiem poruszania się. Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie odzywaj, nie kompromituj przynajmniej siebie, nie mówiąc o wkurzaniu Nas...
Pstryk

przez kasia081 06 lut 2008, 11:24
Sylwusia-76 miałas 1 .02 egzamin na prawo jazdy daj znać jak Ci poszło.Nawet jak oblałas nie wstydz sie przyznac .ja zdałam za 3 podejsciem

przez eva79 06 lut 2008, 12:56
Muszę sie Wam pochwalić.Jakis czas temu mówiłam o tym,ze mam przerwe w prowadzeniu.A teraz...jeżdzę przez cala Warszawe.Niesamowicie to polubilam.
Informacja dla Pana,który chcial odbierac nerwicowcom prawo jazdu-musze Pana rozczarowac.Nie miewam w aucie atakow lękowych.Jestem tak skupiona na prowadzeniu pojazdu,ze mysli o nerwicy odchodza na bok.
Widzi Pan-prosze nie wydawac tak szybko osądów.

przez IceMan 06 lut 2008, 13:37
eva79 napisał(a):odbierac nerwicowcom prawo jazdu

oj...jakby mi zabrali to strajk głodowy ;) uwielbiam prowadzić :D
Przyjaciel forum

przez sredniowieczna_panna 06 lut 2008, 20:59

przez Pstryk 06 lut 2008, 21:45
IceMan napisał(a):uwielbiam prowadzić Very Happy

Ja też - w moim autku czuję się jak w domku ;)
Pstryk

przez xCarmen 07 lut 2008, 00:18
bethi napisał(a):Ja też - w moim autku czuję się jak w domku

jaa che samochood :( kiedy jade sama to najwieszy relaks o jakim moge sobie pomazyc narazie.. czuje sie jakbym plynela ( to tez zalezy od stanu drogi :lol: )
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 07 lut 2008, 01:02
Carmen widzę że jesteśmy w tej samej sytuacji ;) ale mnie tak już zaczyna ten fakt męczyć że postaram się coś znaleźć na wakacje i w październiku wrócić na uczelnię we własnych 4 kółkach... ale by była radocha :mrgreen: tylko potem jak to to utrzymać, o tym też będę musiał pomyśleć :|
Przyjaciel forum

Sortuj wg