a jesli poprostu lepiej byc nie moze ?

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez Pstryk 22 gru 2007, 19:40
Naprawdę tego nie widzisz? Aż taki jesteś zapatrzony w siebie? Wiem, że ciężko czasem przyjąć krytykę, ale skoro Ty możesz obrażać innych, ja mam prawo Cię krytykować. Skoro uważasz, że Twoja choroba jest wyjątkowa, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju to życzę Ci powodzenia. Szkoda, że poza nią nie potrafisz dostrzec nic poza. Wszyscy Ci tu chcieli pomóc łącznie ze mną, ale Ty wcale tej pomocy nie potrzebujesz, aby pielęgnować swoją nienawiść do świata. Notabene, ciekawy sposób na radzenie sobie. Tylko po co te żale? Nie truj mi tu o obowiązkach skoro sam nie potrafisz się stosować do ogólnie pojętych zasad moralnych panujących na tym forum.
Pstryk

przez pierm77 22 gru 2007, 19:43
z wypowiedzi wyciolem, probe ograniczania moich praw i deprecjacje pokaz mi konkretnie gdzie
bethi napisał(a): Ty możesz obrażać innych

w ktorej wypowiedzi i kogo obrazalem?
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez Pstryk 22 gru 2007, 19:48
Zacytowany przez Ciebie samego w poprzednim poście urywek wypowiedzi jak również wypowiedzi innych osób, które w rezultacie musiałam usunąć, ponieważ wszystko co inni powiedzą traktujesz jako zamach na własną osobę i w ten sposób Ty ograniczasz ich prawa nie potrafiąc przyjąć do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie zaczynasz ich obrażać. Osoby zainteresowane wiedzą o kogo chodzi.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re:

przez neina 18 sty 2009, 18:42
kisa napisał(a):Pierm, nie wiem co u Ciebie spowodowało PTSD. Zapomnieć się nie da, ale po dobrej terapii można sobie wszystko jakoś wytłumaczyć, pogodzić się, wybaczyć sobie , innym, zrozumieć dlaczego, czy miałeś wpływ czy nie, jak to było naprawdę, czy byłeś odpowiedzialny, jakie są szanse,że się powtórzy, co możesz zrobić żeby się nie powtórzyło, czy jakieś błędy popełniłeś TY i co robić, żeby ich nie popełniać...Kazdy ma inne doświadczenia i jest inny, więc trudno mi cokolwiek konkternie pisać. To ciężka i długa praca, praca z samym sobą,zanim zrozumiesz i sie pogodzisz.

a jak sie mam godzic na to ze mnie oddali a potem wzieli miałam kilka dni
ze pobili w sweet homie za to ze nie zjadlam potrawy

[*EDIT*]

kisa napisał(a):Pierm, nie wiem co u Ciebie spowodowało PTSD. Zapomnieć się nie da, ale po dobrej terapii można sobie wszystko jakoś wytłumaczyć, pogodzić się, wybaczyć sobie , innym, zrozumieć dlaczego, czy miałeś wpływ czy nie, jak to było naprawdę, czy byłeś odpowiedzialny, jakie są szanse,że się powtórzy, co możesz zrobić żeby się nie powtórzyło, czy jakieś błędy popełniłeś TY i co robić, żeby ich nie popełniać...Kazdy ma inne doświadczenia i jest inny, więc trudno mi cokolwiek konkternie pisać. To ciężka i długa praca, praca z samym sobą,zanim zrozumiesz i sie pogodzisz.

a jak sie mam godzic na to ze mnie oddali a potem wzieli miałam kilka dni
ze pobili w sweet homie za to ze nie zjadlam potrawy
...póki co uczę się żyć...

Sortuj wg