a jesli poprostu lepiej byc nie moze ?

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez pierm77 17 gru 2007, 09:53
bethi napisał(a):pierm77, a może czas zacząć dostrzegać drobne sukcesy i się za nie wynagradzać? Mój Drogi, jesteś dla siebie zbyt surowy. Obniż trochę poprzeczkę a zobaczysz, że łatwiej osiągać cel małymi kroczkami, bo gdy się ma podejście: 'albo wszystko albo nic', to nigdy do niczego się nie dojdzie.

nagradzam sie a pozatym jestem zbyt malo konsekwetny.Wiem ze to nie moja wina i trudno zdobyc sie na jakas konsekwecje patrzac na nagrody i tak wiele zmarnowanego czasu,szans w wyniku choroby, ale moglbym sie w koncu pozbierac do kupy niezaleznie jak bardzo to jest trudne,pracochlonne ciezkie i bolesne.. najwyzszy czas zaczac zyc bo jak nie teraz to kiedy ?
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez Pstryk 20 gru 2007, 23:21
pierm77, jak idzie Ci zaczynanie nowego życia? Bo nic na ten temat nie piszesz ;)
Pstryk

przez pierm77 21 gru 2007, 22:57
bethi napisał(a):pierm77, jak idzie Ci zaczynanie nowego życia? Bo nic na ten temat nie piszesz ;)

<foch><foch><foch><foch><foch><foch><foch><foch>

dopiero zaczynam;), ciezko pracuje nad soba narazie tyle swieta ida,
- ktos ma dowody ze moze byc lepiej ? (o ptsd pytam wiec niech nikt kto mial soft nerwice niech sie nie popisuje zlotymi radami)

i jeszcze przedswiateczny <przytulacz> ;)
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 21 gru 2007, 23:05
pierm77 napisał(a):o ptsd pytam wiec niech nikt kto mial soft nerwice niech sie nie popisuje zlotymi radami)

I po co prowokujesz?
snaefridur

przez Pstryk 21 gru 2007, 23:11
Mój Drogi pierm77 :P Jesteś dorośli więc może od tego zacznij swoje przemiany... Twoje 'tup tup' w ogóle na mnie nie działa. I tak Cię lubie :twisted:
Pstryk

przez pierm77 21 gru 2007, 23:50
snaefridur napisał(a):
pierm77 napisał(a):o ptsd pytam wiec niech nikt kto mial soft nerwice niech sie nie popisuje zlotymi radami)

I po co prowokujesz?

a co nie wolno to wolny kraj :P

bethi napisał(a):Mój Drogi pierm77 :P Jesteś dorośli więc może od tego zacznij swoje przemiany... T:twisted:

wiem place podatki i z tego co licze sam u3ymuje ze 4y PZP(leczacy pozniej za free ciocie i wojkowktorzy laskawi sa raczyc mnie "zlota rada" w stylu "pozieraj sie wiez wetke i zacznij lowic" -tyle ze osiolki nie widza ze prowadze kuter rybacki), lecz nie o tym jak byc dorosly z taka skaza,pietnem,taka kula u nogi ?
zbanowany

przez Pstryk 22 gru 2007, 07:15
pierm77, na pewne rzeczy człowiek nie ma wpływu (np. na to, na co wydawane są Twoje ciężko zarobione pieniążki, które trzeba oddać państwu w postaci podatku dochodowego czy potrąconego zasiłku zdrowotnego). Naprawdę, masz o wiele poważniejsze problemy ;) Ciągle zadajesz pytania, ale prawdą jest, że jedynie Ty możesz sobie na nie odpowiedzieć, ponieważ żadna 'złota rada' (czy to moja, czy to wujostwa) nic nie zmieni w Twoim życiu, dopóki sam się nie zabierzesz za robotę. Bo słowa mogą mówić wszystko, ale nie zmienią nic.
Pstryk

przez pierm77 22 gru 2007, 11:40
bethi napisał(a):pierm77,Bo słowa mogą mówić wszystko, ale nie zmienią nic.

tak..... to powiedz mi dlaczego, slowa ,mojego starego od 20 lat wypaczaja moje zycie.Powoduja to ze co by nie zrobil i tak czuje lek i tak czuje sie gorszy i tak jestem zdezorientowany w zyciu, nie wspominajac juz o zatroszczeniu sie o siebie ("bo nie zaslugujesz", "bo to stara czasu,pieniedzy mozliwosci"-czy tym podobne brednie)? Toz to slowa czlowieka ktory nie mial bladej wiedzy rodzicielskiej,byl delikatnie rzecz okreslajac egoista,ktory dzien za dniem gnoil swoje kilkuletnie dziecko(jak mial dobry dzien to tylko psychicznie)
zbanowany

przez snaefridur 22 gru 2007, 14:19
pierm77 napisał(a):a co nie wolno to wolny kraj Razz

Ktoś tu regulaminu nie zna :) :P.
snaefridur

przez pierm77 22 gru 2007, 14:22
snaefridur napisał(a):
pierm77 napisał(a):a co nie wolno to wolny kraj Razz

Ktoś tu regulaminu nie zna :) :P.

regulamin jest dla ludzi a nie ludzie dla regulaminu.Mam dobre intencje i to wystarczy
zbanowany

przez Pstryk 22 gru 2007, 18:38
pierm77, po raz ostatni przywołuję Cię do porządku. Jeśli nie przestaniesz będę musiała poprosić Big Brata o interwencję w Twojej sprawie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat, w którym piszesz to lepiej nic nie pisz.
Pstryk

przez pierm77 22 gru 2007, 19:03
bethi napisał(a):pierm77, po raz ostatni przywołuję Cię do porządku. Jeśli nie przestaniesz będę musiała poprosić Big Brata o interwencję w Twojej sprawie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat, w którym piszesz to lepiej nic nie pisz.

zaraz, a o co konkretnie chodzi ?
zbanowany

przez Pstryk 22 gru 2007, 19:12
snaefridur napisał(a):I po co prowokujesz?

snaefridur napisał(a):Ktoś tu regulaminu nie zna :) Razz.

bethi napisał(a):Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat, w którym piszesz to lepiej nic nie pisz.
Pstryk

przez pierm77 22 gru 2007, 19:31
bethi napisał(a):
snaefridur napisał(a):I po co prowokujesz?

snaefridur napisał(a):Ktoś tu regulaminu nie zna :) Razz.

bethi napisał(a):Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat, w którym piszesz to lepiej nic nie pisz.

bethi poczytaj ten temat od gory do dolu i zobacz kto go zalorzyl, prowadzi i rozwija. Nie wkleja sie kawalka tylko caly sens wypowiedzi.

snaefridur napisał(a):

I po co prowokujesz?

jako ze nie widze tu zadnej prowokacji to poprostu potraktowalem to jako zart.

p.s. nie lubie grozb pod swoim adresem. Nie zamierzam tez pozwalac na deprecjacje moich uprawnien na tym forum. Trolingu nie uprawiam a jak komus nie pasuje forma albo tersc mojej wypowiedzi niech ich poprostu nie czyta. Nie ma tez problemu z konfliktem personalnym bo sam nie rozpoczynam takich konfliktow lecz jak ktos pisze bzdury pod moim adresem to nie nie bede udawal ze "deszcz pada" to tyle w temacie.
zbanowany

Sortuj wg