TRE - skuteczna metoda przeciw PTSD

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez bialyplomien 18 kwi 2016, 00:15
Witam.

2 lata temu uległem wypadkowi, ocierając się o śmierć. Pół roku po tym wydarzeniu dopadło mnie PTSD - intruzje, natręctwa, lęki i depresja. Próbowałem pomóc sobie konwencjonalnymi metodami (terapia B-P), szukając wsparcia u psychologów - to tylko pogarszało sprawę. W końcu, przypadkiem natrafiłem na informację nt. ćwiczeń fizycznych, uwalniających napięcie i traumę z ciała. Postanowiłem spróbować. Efekty były znakomite. Już po dwóch sesjach poczułem się znacznie lepiej. Każda kolejna przynosiła ulgę. Co więcej - metodę tę, w przeciwieństwie do sesji z psychologiem, można stosować samemu, w dowolnym momencie.

Tutaj nie będę się rozpisywał, gdyż z tematem można się dogłębnie zapoznać na stronie: TRE POLSKA

Wszystkim cierpiącym z powodu PTSD gorąco polecam tę metodę. Choć trudno w to uwierzyć - czyni cuda. Nie traćcie nadziei!

przez xsydney 19 kwi 2016, 04:53
zrobilam juz taki temat. ale dobrze ze przypominasz :) :) :)

przez bialyplomien 28 kwi 2016, 23:30
xsydney napisał(a):zrobilam juz taki temat. ale dobrze ze przypominasz :) :) :)

Tak, za co Ci jestem niezmiernie wdzięczny. Masz na koncie dobry uczynek bo uratowałaś jedną duszę. Chciałe podkreślić to pozytywne doświadczenie, by dotarło do jak największej ilości potrzebujących.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg