proszę pomóżcie

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

proszę pomóżcie

przez ropucha 28 gru 2006, 15:52
proszę napiszcie co o tym myślicie - półtora roku temu miałam operację skroni z powodu padaczki od tego czasu mam w nocy jakieś ataki podczas których bardzo ciężko jest mi się ruszyć , mówić mogę tylko szeptem , często też wcześniej bardzo kręci mi się w głowie , ciało mam całe zesztywniałe Wyniki badań mam dobre , lekarz nie wie co mi jest Podczas tych ataków zawsze na początku myślę że to padaczka dopiero później zdaję sobie sprawę że to nie to i jestem w siódmym niebie Od czasu operacji zaczęłam też wmawiać sobie inne choroby Na razie miałam czerniaka jaskrę i chłoniaka I chociaż z padaczką jest coraz lepiej to nie umiem uwierzyć że będę zdrowa Jestem przekonana że wróci i jakbym czekała na kolejny atak Czy to nerwica , ptsd czy jeszcze coś innego??

przez pierm77 28 gru 2006, 17:57
wyglada mi to na nerwice na podlozu hipohondrycznym z elementami ptsd lecz najlepiej jak udasz sie do spec. lek. psychiatry (zabierz z soba wyniki badan itp.)
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

Sortuj wg