Kolana

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Kolana

przez madzia669 12 gru 2006, 13:50
Od bardzo dawna borykam sięz jednym problem ale dopiero teraz o tym postanowilam napisac nie pamietam odkąd mam problemy zkolanami w obu kolanach wyskakuje mi rzepka i wiązadla kolanowe niedawno przeszlam operacjie w sumie to byl zabieg tylko ale pod narkozą atroskopie mialam usuwanie obcych ciałek w kolanie prawym i shaving czyli mycie lub czyszczenie jak kto woli kłykcia udowego powiem jedno tylko że jest to straszny ból dużo najzezdzilam sie po szpitalach przez to mialam równiez krwiaka w prawym kolanie wyciagali mi go strzykawka mowili ze gdybym nie przyszla grozila by mi amputacjia nogi przez to mam maly zanik mięśni w prawej nodze druga noga czeka na zabieg jest to strszne wiele razy zabierala mnie karetka i mialam noge w gipsie przez to boje sie teraz gdzie kolwiek wychodzic a juz nie mowiac o uprawianiu jakiegoś sportu czy chodzenie na dyskoteki pozdrawiam

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 1:55 pm ]
ps. te złamania powtarzaja mi sie co dwa trzy lata :cry:

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 2:27 pm ]
ps.zapomniałam dodać że na prawe kolano mialam juz 5 zlaman a na lewe 2 lekarze juz mi nie chca nawet robić prześwietleń rendgenowskich bo uważaja ze za duzo juz ich mialam :cry:

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 3:27 pm ]
to by było na tyle :cry:
Ostatnio edytowano 15 gru 2006, 22:18 przez madzia669, łącznie edytowano 3 razy
You Shine your light when you forgive I cry

przez madzia669 12 gru 2006, 15:52
Leniwa przez kolana drogi sąsiedzie :cry:
You Shine your light when you forgive I cry

przez meskalina 16 gru 2006, 17:00
Madziu ten temat naprawde chyba nie jest tam gdzie byc powinien. Ten dzial porusza troche inny problem, wydaje mi sie , ze powinnas jeszcze raz poruszyc ten temat w nerwicy albo depresji.

Powiem Ci tylko tyle, ze choroby przewlekle czy tez zmaganie sie z roznymi urazami oczywiscie moga byc przyczyna nerwicy lub depresji. Pewnie znajdziesz na forum osoby majace podobne doswiadczenia i bedziesz mogla z nimi o tym porozmawiac.

Ja takze ma podobny problem i musze uwazac na zlamania. Mam obnizona gestosc kosci i musze uwazac. Mialam dwa razy zlamana noge w tym raz, bardzo powaznie kosc udowa co zakonczylo sie operacja i polrocznym chodzeniem o kulach. A takze niezbyt przyjemna perspektywa utykania do konca zycia (na szczescie to sie nie sprawdzilo). Bylo nieciekawie, ale w moim przypadku wszelkie fizyczne dolegliwosci daja mi duzo sily i energii do tego by walczyc i sie nie zniechecac. Przeciez mozna robic tyle roznych fantastycznych rzeczy. Trzymaj sie.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg