Przedłużona ekspozycja

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Przedłużona ekspozycja

przez sailorka 04 kwi 2014, 22:39
Ktoś z was chodził na terapię przedłużonej ekspozycji? Czy to działa? Czy jest tak nieprzyjemne, jak o tym mówią? Co w ogóle myślicie o tej terapii?
Cześć, jestem czubkiem

Przedłużona ekspozycja

przez frank2 07 maja 2014, 15:23
Hej. Ja chodzę na taką terapię. Sesje są nagrywane i potem jeszcze odsłuchuje je w domu. Powiem tak. Mnie aktualnie pozamiatało. Prawdopodobnie to wynik tych sesji. Wkoło gadanie o sytuacji traumatycznej, przypominają się emocje z tuż przed, kiedy jeszcze było normalnie w kontraście z tym co było potem. Masakra. Derealizacja się już powiększyła do tego stopnia, że nie jestem w stanie iść do pracy, a nawet wsiąść za kierownicę. Co chwila też zbiera mnie na wymioty. Jest wrażenie, że życie dobiega końca w sensie utraty kontaktu z rzeczywistością. Ale wiadomo każdy reaguje inaczej. U mnie od traumy minęło 12 lat prawie. U Ciebie może być inaczej. Myślę, że i tak nie ma innej drogi wyjścia z tego g**

Przedłużona ekspozycja

przez sailorka 07 maja 2014, 21:03
Ja też zaczęłam, teraz mam miesiąc przerwy i bardzo się cieszę, bo wreszcie mam trochę spokoju. Ale fakt, ta terapia to jakiś koszmar. Też nie mogę po niej pracować. Nie lubię terapeuty i niedobrze mi na sam widok przychodni, do której chodzę. Chyba wymyślił to jakiś wyjątkowo wyrafinowany sadysta.
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przedłużona ekspozycja

przez Cobe125 09 paź 2014, 20:33
U Ciebie może być inaczej. Myślę, że i tak nie ma innej drogi wyjścia z tego g**
Save your time and 1z0-051 in Boston Graduate School of Psychoanalysis and Android exams by using our latest University of Oxford and other superb exam pass resources of Youtube

Przedłużona ekspozycja

przez sailorka 09 paź 2014, 22:11
Jestem już po terapii na PTSD i jestem zadowolona z jej efektów. Było ciężko, ale było warto.
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg