trauma szpitalna

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

trauma szpitalna

przez Sorrow 21 paź 2013, 12:53
Byłem kiedyś w szpitalu na wycięciu wyrostka. Wojskowym więc nie było tak strasznie. Tyle że nie wiem czemu część nici mi się nie rozpuściła i powoli się goiła rana. W końcu ordynator zorientował się o co biega i ją wyciął i się zagoiła.
Najgorsze było to że byłem na jednej sali z byłym ubekiem który ciągle strasznie wulgarnie mówił co mnie bardzo denerwowało.
Poza tym ludzie byli raczej w porządku.

Co do prywatnych/państwowych...
Miałem znajomego w USA i z tego co mówił to tam znowu firmy ubezpieczeniowe robią numery typu odmowa finansowania leczenia i liczenie na to że pacjent umrze zanim wygra z nimi sprawę (zresztą nie tylko od niego to słyszałem).
Jego mama musiała się sądzić by mieć operację wycięcia piersi. Do tego jego dziadkowi mylnie zdiagnozowali złośliwego raka i powiedzieli że mu został rok życia.

trauma szpitalna

przez nieboszczyk 21 paź 2013, 13:11
małpka bubu napisał(a):
wiadomo, skoro czub to z czubkiem się nie rozmawia...

kiedy przed 3 pobytem w szpitalu trafiłam na pogotowie lekarka potrafiła mnie uciszac, za nic nie chciała rozmawiac ze mną choc byłam przytomna... jak jakiegoś kołka potraktowali, rozmawiali z rodzicami...

i tu koło sie zamyka bo zawsze ci zasrańcy pytają się pacjenta po przyjęciu z czego się utrzymuje?na co masz rentę?nie możesz powiedzieć że jesteś tokarzem bo to jest do sprawdzenia w bazie danych więc musisz się przyznać że jesteś niedorozwojem,schizofrenikiem,downem co skutkuje tym że lekarz z tobą nie rozmawia i niema z nim żadnej współpracy i żadnego leczenia bo automatycznie traktuje pacjenta jak głupka i niechce z nim być bo ma "rozum" i kalkuluje.śmieszne nie?po jaki /cenzura/ się pytają z czego pacjent się utrzymuje i na co mam rentę?co ich to obchodzi?

-- 25 paź 2013, 13:45 --

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/5 ... owia/1mzjd
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

trauma szpitalna

przez nieboszczyk 31 sty 2017, 11:57
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

trauma szpitalna

przez Edzio431 03 lut 2017, 16:51
tez to miałem kiedys
Precz z trollami !!!!!!!- pozdrowienia od Administracji

trauma szpitalna

przez Lilith 03 lut 2017, 17:05
Edzio431, szkoda, że mózgu nie miałeś, żeby dotarło jaki to rodzaj Forum. Trolluj sobie gdzieś indziej bambarylo jedna :evil:
Konkurs forumowy "Twarze Depresji" - głosowanie

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

trauma szpitalna

przez nieboszczyk 24 lut 2017, 11:44

trauma szpitalna

przez 0xNear 04 mar 2017, 12:36
Ty to nieboszczyk jesteś agent, podobno tylko nas dwóch tutejszy psycholog nie rozumie.

Ja traumę szpitalną mam tak. Poszedłem do szpitala bo myślałem że mam zaburzenie neurorozwojowe, zawsze byłem inny, jeszcze specyficzne zaburzenia mowy (R47.8, to jest dokładny kod w ICD-10), chciałem żeby mi ktoś pomógł.
Już to nawet przeanalizowałem - z powodu takiej wymowy ciężko mi się komunikowało z innymi i nawet dzieciaki w szpitalu mówiły żebym siedział cicho bo "stary on cię nie rozumie".
Przespałem miesiąc, mówiąc że chcę iść neurologiczny bo tak skrajna wada wymowy jest naprawdę poważnym zaburzeniem, to mi dali F20.6 bo jestem totalnie aspołeczny XDDD
Ja nie wiem co te pielęgniarki zapisywały na obserwacji, ale już się przyzwyczaiłem że każdy kłamie mi w papierach jak leci. Ja mogę do szpitala iść jeszcze raz żeby dali mi rediagnozę, wywalone.
To tak jakby człowiekowi na wózku czy z porażeniem mózgowym (ergo jestem pewien że moje objawy są bardzo słabą odmianą mpd) powiedzieć "Ty lamo masz prostą bo tak bo się izolujesz nie kontaktujesz te sprawy w ten deseń elo". Czasem w szkole miałem poważne problemy z dogadaniem się z nauczycielami, co dopiero uczniami. Byłem gnębiony i w szpitalu psychiatrycznym nikt nie chciał mi pomóc XDDD
Kumasz to? Ej na niego plują w gimnazjum ale mu dojebiemy jeszcze żeby miał pomimo że widać iż ma objawy neurologiczne to niech będzie miał akatyzje XDD
NO JA NIE MOGĘ.
0xNear

trauma szpitalna

przez nieboszczyk 04 mar 2017, 12:45
najgorsze jest to, że te pseudomedyczne zwyrodnialcy nie mają nad sobą nikogo, kto by im patrzył na ręce! Samowolka totalna! A przyznaj się w swoim środowisku, że byłeś w psychiatryku, to automatycznie kończą się wszelkie relacje, zaczyna się mycie dupy za plecami i szyderstwa prosto w twarz! Na dodatek jak taki psychiatryczny pseudolekarz się dowie o tym, że stronisz od ludzi, to już jest to powodem dla takiego skurwysyna do uznania u ciebie zaostrzenia "choroby"! ZGROZA!!! to jak pierdolnąć młotkiem w kolano i mieć pretensję że kulejesz.

trauma szpitalna

przez Natla_Miness 04 mar 2017, 19:07
nieboszczyk? Czujesz się "kimś" na forum? Tak szczerze. Bo jakbyś przez przypadek się wyleczył to chyba byś stracił tematy do rozmowy.
Ale i tak ważną rolę pełnisz, bo jak ktoś chory to wielu patrzy z pogardą. Odwracają wzrok. Lekarze się zajmują chorymi, ale nie są cudotwórcami.

Więc chociaż księża są uczciwi, że pogrzebami się zajmują. Lekarz akt zgonu tylko wypisze.
Wcześniej monk.2000
http://natlaminess.blogspot.com/
Oficjalny blog, na który serdecznie zapraszam.

trauma szpitalna

przez nieboszczyk 04 mar 2017, 21:38
Natla_Miness napisał(a):nieboszczyk? Czujesz się "kimś" na forum? Tak szczerze. Bo jakbyś przez przypadek się wyleczył to chyba byś stracił tematy do rozmowy.
Ale i tak ważną rolę pełnisz, bo jak ktoś chory to wielu patrzy z pogardą. Odwracają wzrok. Lekarze się zajmują chorymi, ale nie są cudotwórcami.

Więc chociaż księża są uczciwi, że pogrzebami się zajmują. Lekarz akt zgonu tylko wypisze.

a jak myslisz?o czym z wami,mi podobnymi chorymi rozbitkami życiowymi miał bym rozmawiać gdyby stał się cud graniczący z przeszczepem mózgu i genami jaszczurczymi pozwalającymi na odtwarzanie każdej uszkodzonej częsci ciała w tym mózgu i rdzenia kręgowego?no o czym?o perwersyjnym seksie ktory uprawiam z każdą inną laską co drugi dzień?o tym jaka pozycja seksualna jest najprzyjemniejsza?o tym czy fajniej odbywac stosunki w windzie czy wy miękkim łóżku z baldachimem?o tym jaki jestem znudzony miłością do mnie netrętnych jak muchy bab gdziekolwiek się pojawię,o silnej rodzinie za którą oddał bym nerkę i oko?o orgazmach?o tym jak męcząca i stresująca jest praca pilota mysliwskiego?o tym jak funkcjonuje ferrari model FXXX?o tym ilu arabów wypatroszyłem w Afganistanie i ile dostałem żołdu za to?o mojej wysokiej górniczej emeryturze i o tym że moje kochające dzieci mnie utrzymują za darmo na Islandii u siebie?o nauce angielskiego w USA u dalekich krewnych?o tym jak zaraz ze stołu operacyjnego siadam na motocykl ktorym po mnie przyjechali moi przyjaciele aby mnie zabrać do domu lub do siebie na drinka?o tym z jakiego modelu broni jako mysliwy ustrzelilem dalego jelenia,niedzwiedzia,dzika czy kaczki?o tym jak codziennia latam swoją paralotnią i często wożę nią swoją żonę?na tym forum ludzi się żalą a nie chwalą.to forum to nie serial "pamiętnik z wakacji".każdego chorego by razilo takie szpanerstwo niczym rakowca w agonii upalne lato i uśmiechnięty zakochany motłoch na ulicach.

trauma szpitalna

przez Powietrzny Kowal 05 mar 2017, 01:52
Lekarze (piszę głownie o psychiatrach i tych magicznych "ogólnych") to ponoć pojeby, ograniczniki, hieny cmentarne, nikczemnicy, tłuki, zwyrodnialcy, debile na życzenie bez ograniczeń, debile z ograniczeniami, wybitnie chciwe finansowo menty, złodzieje, frajerzy, ściemniacze jakich mało gwoli zawodu, egocentrycy, głupki, nieudacznicy maści wszelakiej, pesudogeniusze, lub po prostu kretyni i chamskie aczkolwiek jakoś wykształcone kreatury.... od siebie dodam, że osobiście widywałem dość często innych (niekoniecznie to, co wyczytałem w sieci i spisałem powyżej). Czy z powyższym się zgadzam?... Raczej nie.
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Sortuj wg