trauma szpitalna

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

trauma szpitalna

przez Sorrow 21 paź 2013, 12:53
Byłem kiedyś w szpitalu na wycięciu wyrostka. Wojskowym więc nie było tak strasznie. Tyle że nie wiem czemu część nici mi się nie rozpuściła i powoli się goiła rana. W końcu ordynator zorientował się o co biega i ją wyciął i się zagoiła.
Najgorsze było to że byłem na jednej sali z byłym ubekiem który ciągle strasznie wulgarnie mówił co mnie bardzo denerwowało.
Poza tym ludzie byli raczej w porządku.

Co do prywatnych/państwowych...
Miałem znajomego w USA i z tego co mówił to tam znowu firmy ubezpieczeniowe robią numery typu odmowa finansowania leczenia i liczenie na to że pacjent umrze zanim wygra z nimi sprawę (zresztą nie tylko od niego to słyszałem).
Jego mama musiała się sądzić by mieć operację wycięcia piersi. Do tego jego dziadkowi mylnie zdiagnozowali złośliwego raka i powiedzieli że mu został rok życia.

trauma szpitalna

przez nieboszczyk 21 paź 2013, 13:11
małpka bubu napisał(a):
wiadomo, skoro czub to z czubkiem się nie rozmawia...

kiedy przed 3 pobytem w szpitalu trafiłam na pogotowie lekarka potrafiła mnie uciszac, za nic nie chciała rozmawiac ze mną choc byłam przytomna... jak jakiegoś kołka potraktowali, rozmawiali z rodzicami...

i tu koło sie zamyka bo zawsze ci zasrańcy pytają się pacjenta po przyjęciu z czego się utrzymuje?na co masz rentę?nie możesz powiedzieć że jesteś tokarzem bo to jest do sprawdzenia w bazie danych więc musisz się przyznać że jesteś niedorozwojem,schizofrenikiem,downem co skutkuje tym że lekarz z tobą nie rozmawia i niema z nim żadnej współpracy i żadnego leczenia bo automatycznie traktuje pacjenta jak głupka i niechce z nim być bo ma "rozum" i kalkuluje.śmieszne nie?po jaki /cenzura/ się pytają z czego pacjent się utrzymuje i na co mam rentę?co ich to obchodzi?

-- 25 paź 2013, 13:45 --

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/5 ... owia/1mzjd
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg