Koszmary po traumie

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Koszmary po traumie

przez magdamagda 16 cze 2015, 22:47
Tak mi powiedziała. Bo jest jakaś grupa ktora rozmawia ze mną i z drugą stroną by zorientować sięw sytuacji i podjąć odpowiednie działania. Tak mniej więcej to zrozumiałam.

Koszmary po traumie

przez Artemizja 16 cze 2015, 22:50
magdamagda, na pewno mówimy o tym samym typie ośrodka? Kiedy ja zgłosiłam się do CIK-u i powiedziałam, co się stało, to zapewnili mi rozmowę z psycholog, umówili na cito do psychiatry. Nikt nie chciał niczego konfrontować, podważać tylko mi pomóc.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Koszmary po traumie

przez magdamagda 16 cze 2015, 23:01
Chyba to samo. U mnie działa to przy mopsie. Tam trafiłam do psychoterapeutki i prawnika. Byla tam też ta babka co kieruje tą pomocą. I ona mnie tak zniechęciła. Tyle że mam terapię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Koszmary po traumie

przez Artemizja 16 cze 2015, 23:11
magdamagda, no to bardzo dziwne podejście. A szukałaś może ośrodka w innym mieście? Nie wszędzie mają takie podejście, jak opisałaś.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Koszmary po traumie

przez magdamagda 17 cze 2015, 06:07
Nie szukałam w innym mieście. Czepiłam się tej terapii. Do psychiatry idę bo potrzebuję leków. Tak mi doradza terapeutka. Na razie mam gdzie mieszkać. Do sądu nie pojde bo nie mam dowodów. Rady typu to proszę nagrywać co dzieje się w domu mam gdzieś bo oznaczają, że musiałabym do tego domu wrócić ....
Spałam dziś troche. Budziłam się co godzinę. Głowa mi zraz pęknie.....

Koszmary po traumie

przez Artemizja 17 cze 2015, 06:14
magdamagda, rozumiem. Nie miałam na myśli zmiany terapeutki, ale jedynie doraźną pomoc, jeśli będzie bardzo źle, żebyś nie zostawała z tym wszystkim sama...

Administrator

Koszmary po traumie

przez magdamagda 17 cze 2015, 06:54
Ale co masz na myśli pisząc doraźna pomoc?

Koszmary po traumie

przez Artemizja 17 cze 2015, 13:44
magdamagda, to, że jak jest Ci bardzo źle, nie możesz już wytrzymać, to żeby było miejsce, do którego mogłabyś się w takiej chwili udać. Nie mam na myśli ciągłego chodzenia do ośrodka, ale w najcięższych momentach. Poza terapią i poza leczeniem. Po prostu, żeby w konkretnym momencie móc z kimś porozmawiać i dostać wsparcie.

Administrator

Koszmary po traumie

przez magdamagda 04 lip 2015, 14:24
Nieodzywałam się bo było mi źle. Bardzo źle.
Spałam albo płakałam
Od wczoraj biorę afobam i dziś wziełam setaloft. Czuje sie do dupy ale to chyba pogoda.

Koszmary po traumie

przez Artemizja 04 lip 2015, 21:23
magdamagda, podejrzewam, że zanim setaloft się rozkręci, to jeszcze przez jakiś czas nie będzie zbyt wesoło. Mam jednak nadzieję, że to jak najszybciej zelżeje.

Administrator

Koszmary po traumie

przez Powietrzny Kowal 05 lip 2015, 02:01
Jak wyżej - to musi się "rozkręcić" słońce....
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Koszmary po traumie

przez magdamagda 05 lip 2015, 10:07
Wiem że na działanie leków trzeba czekać. Ta pogoda mnie dobija. Wszystko jest beznadziejne. Mój dół jest coraz większy. Nie mogę spać. Nie mogę jeść. Myśli mnie zabijają. Mama nie rozumie. Ciagle słyszę weź się w garść i ogarnij się.
masakra

Koszmary po traumie

przez Introwertyczka 06 lip 2015, 14:59
Ja nie mam traum, a i tak mam koszmary. Dzisiaj mi się śniło, że ugryzło mnie zombie, i to w palec. Chyba za dużo walking dead się naoglądałam.
Introwertyczka

Koszmary po traumie

przez Artemizja 06 lip 2015, 16:07
magdamagda, takie komentarze, to jedna z najgorszych rzeczy, jakie ktoś może powiedzieć...

Administrator

Sortuj wg