Koszmary po traumie

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Koszmary po traumie

przez *Wiola* 21 sty 2013, 21:59
Lilith, Kasiu zacznij kolejną sesję od tego. Wydaje mi się ,że to jedyny sposób ,żeby wreszcie się z nimi uporać, chociaż wiem ile może Cię to kosztować :roll:
Moderator

Koszmary po traumie

przez Anna Maria 21 sty 2013, 21:59
Lilith, myślę,że Ci brakuję solidnego wypoczynku i za dużo się uczysz.Poza tym pewnie żyjesz w ogromnym stresie z związku z egzaminami i ten stres mógł nasilić te koszmary.Dbasz czasem o jakiś relaks??Choćby pół godziny?
Anna Maria

Koszmary po traumie

przez Artemizja 21 sty 2013, 22:05
*Wiola*, spróbuję,choć będzie ciężko.Chyba bez płaczu już się nie obejdzie.Nie mówiąc już o ostatnich,bieżących stresach,które mnie zżerają od środka.

kasiątko, stres spotęgował koszmary.Tego jestem pewna.A że ostatnimi czasy poziom stresu jest olbrzymi,to i efekt w postaci koszmarów się nasilił.Odpoczynek?Kiedy Kasiu?Tyle,co rano wypiję kawę i przejrzę forum i trochę wieczorem a tak,to cały czas przy książkach.Tak się jakoś złożyło,że mam spadek formy w trakcie sesji egzaminacyjnej i nie mam za bardzo czasu na relaks :(
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Koszmary po traumie

przez Anna Maria 21 sty 2013, 22:10
Lilith, ale musisz.Pół godziny Cię nie zbawi,a chociaż relaksującą kąpiel sobie spraw.Jeśli odpoczniesz będziesz mogła efektywniej pracować.Przemęczona to nic Ci nie będzie wchodzić do głowy.Mądruję się tutaj choć sama nie potrafię się relaksować,ale może Tobie się uda.Zazdroszczę Ci tego,że tyle potrafisz się uczyć ale bez przesady Kochana. :(
Anna Maria

Koszmary po traumie

przez Artemizja 22 sty 2013, 20:05
Pierwszy raz od bardzo długiego czasu śniło mi się coś innego.Muszę powiedzieć,że był to nawet dość przyjemny sen i obudziłam się w świetnym humorze.Czuję się o niebo lepiej.Niewiarygodne ile może zdziałać jedna w miarę spokojnie przespana noc.Zastanawiam się,co spowodowało to,że w końcu nie śniło mi się to samo.To,że zaczęłam rozmawiać na ten temat?To,że wypłakałam się w poduszkę?Zastanawia mnie to,bo chciałabym dojść,co pomogło.Nie wiem,czy dziś będę spała spokojnie,czy znów będzie to samo,ale przynajmniej wiem,że spokojny sen jest jeszcze możliwy.Nawet w moim beznadziejnym przypadku ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Koszmary po traumie

przez Anna Maria 16 mar 2013, 19:51
Mi znów się śnią głupoty...Na szczęście to nie działa na mnie destrukcyjnie.
Anna Maria

Koszmary po traumie

przez Artemizja 16 mar 2013, 20:49
kasiątko, coś wywołało koszmary?

Administrator

Koszmary po traumie

przez Anna Maria 16 mar 2013, 21:03
Lilith, nic. W ogóle o tym nie myślę.
Anna Maria

Koszmary po traumie

przez Artemizja 29 mar 2013, 18:33
kasiątko, lepiej już ze snem, czy dalej masz koszmary?

Administrator

Koszmary po traumie

przez Anna Maria 29 mar 2013, 21:08
Lilith, mam koszmary,ale przeróżne.Dziękuję,że pytasz :*
Anna Maria

Koszmary po traumie

przez Artemizja 29 mar 2013, 21:19
kasiątko, zastanawiałam się, jak sobie radzisz i czy dalej się u Ciebie utrzymują koszmary związane z przeszłością...? Wiem po prostu, że to wykańcza...

Administrator

Koszmary po traumie

przez Anna Maria 29 mar 2013, 21:44
Lilith, nie pamiętam ostatnio dokładnie tych bzdur co mi się śnią.Nie skupiam się na nich,więc nie mają znaczenia ;)
Anna Maria

Koszmary po traumie

przez Artemizja 02 maja 2013, 18:54
Sypiam zdecydowanie lepiej. Nie budzę się w nocy, nie pamiętam, co mi się śni. To taka miła odmiana po tak długim czasie koszmarów. Być może nadal mi się to śni, ale ja niczego z tych snów nie pamiętam. Nie budzę się zalękniona, przerażona. To bardzo dużo daje. Mam nadzieję, że to, co było, już nie wróci i teraz będzie tylko lepiej...

Administrator

Koszmary po traumie

przez Anna Maria 01 cze 2013, 17:29
Co noc mi się śnią różne głupoty.Jak nie wyjdzie w ten to winny sposób :bezradny:
Anna Maria

Sortuj wg