Możliwe reakcje na przemoc seksualną

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez małpka bubu 21 maja 2013, 08:48
ja pier****ę! trzy nowe taśmy wybuchły... niby nic takiego w ogromie nieszczęść jakie spotykają innych ale nie mogę, mam ochotę się przez to pociąć, wyję... pierwsza : mam 8 lat,przykrótka koszula nocna... ten jeden zły dotyk i okazanie mi że śmierdzę tam... druga: też mam 8 lat, rzekomo mam brudną bieliznę... ściągnięte ubranie przed lustrem... trzecia: mam lat 9, dostaję klapsa bo nie chciałam przebrać się w samochodzie i co z tego że wstydzę się nagości... te kilkanaście lat potem czuję że stale zdzierają ze mnie godność, zniszczyli wtedy moje granice :cry: :cry: :cry: dodam, że sprawcami są rodzice...
wczoraj miałam przez to silne myśli samobójcze i chciałam się pociąć, na szczęście zasnęłam, ciało często w takim wypadku uruchamia senność... było dla mnie ważne że przyjaciel nazwał tu kogoś bydlakiem jak rozmawialiśmy na facebooku... ku*** mać!!! bo wyjdę z siebie i stanę obok!!!

-- 31 maja 2013, 09:15 --

Niech mi ktoś wyłączy mózg!!! :cry: :cry: :cry: Odblokowało się kolejne wspomnienie; miałam 13 lat jak uwielbiany kuzyn po pijaku popchnął mnie na łóżko i złapał za nadgarstki, dostał wtedy cios w brzuch i na 2 dzień przeprosił. Mam ochotę gada zablokować na facebooku!!! jestem taka zła że palę e-papierosa z krótkimi przerwami na ładowanie, płyn 6 waniliowy i piwny... jestem wściekła, niech mi się gad na oczy nie pokazuje w najbliższym czasie bo nie ręczę za swoje emocje!!! gad na stałe jest za granicą...
ja p******ę!!! k***a!!! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Sorrow 10 wrz 2013, 01:52
Nefertari napisał(a):
Sorrow napisał(a):
Lilith napisał(a):Sorrow, to teraz rozumiem skąd w Tobie tyle nienawiści do ludzi...

Tzn?
To znaczy, że ludzie wyrządzili Ci krzywdę i nie dziwię się, że pałasz do nich niechęcią...

To były tylko dwie osoby i nie wpłynęło to na mnie zbytnio. To były zdarzenia umiejscowione w przeszłości, bez powiązania z teraźniejszością poza wyblakłymi wspominania.

Gorzej na mnie wpłynęło prześladowanie pod koniec podstawówki, bo wtedy się nabawiłem fobii szkolnej i biegunek i bóli brzucha przy stresie, bardzo silnego stresu, ataków szału, bezsenności, obsesyjnego przerabiania w myślach konfliktów, itp.
Przez co nigdy już nie potrafiłem chodzić do szkoły z normalną frekwencją i parę razy powtarzałem klasy i moje oceny z matury nie pozwalają na dostanie się na studia bezpłatne.

No i napaści na ulicy przez które się znalazłem na tym forum.

Ale i te rzeczy nie są przyczyną mojej nienawiści.

Obcych (innych typów ludzi) nienawidzę bo są odrażający. Nie na podstawie reakcji na doświadczenia z dzieciństwa ale na podstawie oceny ich plugawej obcości.
Oraz całego świata jako takiego. Bo zostało ustalone, że nasza praca jest cztery razy gorsza niż praca Brytyjczyków, bo przemysłowy kompleks modno-kosmetyczny może bezkarnie dyktować jaki ma być obraz ludzkiego ciała, bo obcy szukają statusu społecznego i możliwości wywyższania się, bo mają kompletnie obce spojrzenie na świat i system wartości, z powodu bezwzględności tego popieprzonego społeczeństwa i panującego darwinizmu społecznego, gdzie nikt nie odpowiada na odpowiedzi na oferty pracy i nie ma zasiłków dla bezrobotnych i z wielu innych powodów, których liczba rośnie z roku na rok.

przez małpka bubu 21 wrz 2013, 09:57
napisałam do tego gnoja kuzyna chamską wiadomośc na fb, z wulgaryzmami... nie odpisał... już widzę jak się wściekł, byc może się nawet biedactwo pożali że ktoś go w necie wyzwał od skur... :twisted:
napisałam co czuję, napisałam że nienawidzę i życzę wszystkiego najgorszego...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depas 23 wrz 2013, 01:10
Czy przemoc seksualna liczy się również w drugą stronę? Jestem facetem i byłem wielokrotnie molestowany w dzieciństwie przez dwóch kolesi, jednym z nich był lekarz pediatra. Teraz mam ponad 30 lat i wciąż doszukuję się winy w sobie, że zbyt słabo się przeciwstawiałem itd. Mimo że jestem żonaty i byłem związany wyłącznie z kobietami w swoim życiu, wciąż doszukuję się w sobie kobiecych cech, czegoś co mogło sprawić że tamci goście akurat mnie wybrali sobie na cel. Być może byłem zbyt słaby żeby ich zniechęcić? No i jak wspomniałem jeden był pediatrą, więc miał przez całe lata immunitet na macanie mnie po przyrodzeniu, i to w obecności mojej matki. Która po latach przyznała że nie potrafiła zrozumieć jego "metod". Później ten lekarz został oficjalnie przez matkę jednego z pacjentów oskarżony o molestowanie. To jak dla mnie wyjaśnia kwestię "czy mi się wydawało", czy jednak ten hooy był zboczeńcem. A jednak cieszył się taką renomą wśrod mam małych pociech, jako najlepszy w okolicy, że prawie nikt nie przyjąął tego do wiadomości, i wciąż pod jego prywatnym gabinetem ustawiają się kolejki mam z pociechami.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Artemizja 23 wrz 2013, 07:35
depas, oczywiście, że przemoc seksualna może dotyczyć również chłopców. To nie w Tobie jest problem tylko w nich. To oni ponoszą całkowitą odpowiedzialność...
Mówiłeś o tym komuś?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Liwiaa 01 paź 2013, 16:59
Jako osoba molestowana, mogę podpisać się pod kilkoma punktami...

przez Artemizja 16 paź 2013, 18:37
Liwiaa, którymi, jeśli mogę zapytać? Jak sobie z tym radzisz?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Re: Możliwe reakcje na przemoc seksualną

przez farbka_olejna 29 paź 2013, 16:12
Czy ktos sie orientuje, co mozna zrobic po ponad 15 latach, kiedy sprawa w sadzie nie wchodzi w gre, ale osoba ta nadal wykonuje swoja funkcje? Anonimowo? Czy media zainteresuja sie takim tematem?
Why don't you be the artist
And make me out of clay
Why don't you be the writer
And decide the words I say

przez Artemizja 30 paź 2013, 11:39
farbka_olejna, owszem, zainteresują się. Tylko pytanie, czy to się nie zwróci przeciw osobie, która nagłośniła sprawę?

Administrator

przez Saraid 30 paź 2013, 11:42
farbka_olejna, ... Nefertari, ma tutaj racje to może narobić dymu ,ale bez ofiar się nie obędzie jesteś na to gotowa?
Saraid

przez Artemizja 30 paź 2013, 11:58
Ech...media to jest taki paskudny twór, że chwyci się każdej sensacji i to bez względu na ofiary. W jednej chwili winnym jest ktoś inny, a w następnej Ty. Byle była sensacja. Dlatego uważałabym z tym. Dla własnego dobra. I nieważne, że ewentualnie zrobiłabyś to anonimowo...

Administrator

Re: Możliwe reakcje na przemoc seksualną

przez farbka_olejna 30 paź 2013, 12:12
Macie racje. Nie wiem co zrobic, chce ostrzec innych ale nie moge znalezc zadnej sensownej organizacji. Chce anonimowo. Moi rodzice sa slabego zdrowia to by ich zabilo.
Why don't you be the artist
And make me out of clay
Why don't you be the writer
And decide the words I say

przez Artemizja 30 paź 2013, 19:14
farbka_olejna, kurczę. Ciężko jest w tej sytuacji cokolwiek doradzić. Wydaje mi się, że co byś nie zrobiła, to anonimowa nie pozostaniesz. I w tym największy problem.

Administrator

przez niosaca_radosc 01 lis 2013, 01:56
farbka_olejna, jeśli naprawdę chcesz to zgłosić, omiń telewizję - zgłoś to do zwierzchnika tej osoby. No, ale jak pisali poprzednicy, wiązałoby się to raczej z jawnością Twoich personaliów. Dlatego zanim być to zgłosiła, musiałabyś powiedzieć rodzicom. Myślę, że Oni by to przeżyli. Na pewno bardzo by cierpieli, ale byliby z Tobą. Pytanie tylko czy Ty jesteś na to gotowa.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Sortuj wg