Czy to może być PTSD ?

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Czy to może być PTSD ?

przez pczdz 20 sie 2012, 06:46
Witam . Tak w skrócie - w 2008 roku przybyłem zapalenie prostaty którą leczyłem prawie rok, kto miał z tym do czynienia wie jak ciężka to choroba , niestety zbiegło się to jeszcze dodatkowo z ciężkimi stanami depresyjno-nerwicowymi , w sumie rok wyrwany z życiorysu . Do tej pory prześladują mnie tamte wspomnienia i lęki czy to nie powróci . Teraz jest w miarę ok , leczony byłem Setaloftem ale jako że strasznie na nim schudłem lekarz zmienił mi lek na Sulpiryd . Problem w tym że mam czasami uporczywe parcia na pęcherz , poprzedzone są one lękiem i rozdrażnieniem . Czy to może być PTSD ? Właśnie te wspomnienia sprzed 4 lat ? Jak to leczyć ? Jakaś terapia ? Zaznaczam że od strony urologicznej jest wszystko ok , więc problem leży w mojej głowie .
Mężczyźni kochają się w kobietach, które interesują się nimi. Kobiety wręcz przeciwnie