Flashbacki czy tylko ja je mam?????

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez czakulka16 11 lis 2012, 16:21
Może napięcia nie porostu teraz jej obecność mnie stresuje nie chce rezygnować z terapii ufam jej a jednak nie potrafię , po prostu moim zdaniem potraktowała mnie źle , zjechała z góry na dół myślę że może miała zły dzień czy coś, albo może ja jestem taka do bani, też wiele rzeczy ja zepsułam ale czuję się trochę oszukana a jednak nie potrafię zapomnień nie chce rezygnować a z drugiej strony terapia indywidualna jest dla mnie teraz kosmosem a do innej nie chce chyba już nikomu nie zaufam ...

przez Artemizja 11 lis 2012, 16:34
czakulka16, to może spróbuj to z Nią wyjaśnić?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez czakulka16 12 lis 2012, 01:15
Wiesz co myślałam że jest ok jest di dupy....... Wszystko się zepsuło w ciągu paru godzin psycholog mnie lekceważy mama nienawidzi ją nie mogę nienawidzę siebie mam dość

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kaja123 13 lis 2012, 14:47
czakulka16 napisał(a):jej obecność mnie stresuje nie chce rezygnować z terapii ufam jej a jednak nie potrafię , po prostu moim zdaniem potraktowała mnie źle , zjechała z góry na dół myślę że może miała zły dzień czy coś, albo może ja jestem taka do bani, też wiele rzeczy ja zepsułam ale czuję się trochę oszukana a jednak nie potrafię zapomnień nie chce rezygnować a z drugiej strony terapia indywidualna jest dla mnie teraz kosmosem a do innej nie chce chyba już nikomu nie zaufam ...

masz żal że zjechała Cię z góry na dół a nie pomyślałas że słusznie? Terapia to nie jest tylko głaskanie po głowie, czasami potrzebny jest taki zimny prysznic i trzeba z tego wyciągnąć wnioski a nie rozpaczać. Przyjaciel to człowiek który pogłaska i przytuli jak trzeba ale i wstrząsnie i da kopniaka solidnego na opamiętanie.

przez czakulka16 13 lis 2012, 21:16
Masz rację dostałam kopniaka'. Tyle tylko że nie umiem się nz niego podnieść i go naprawić a nawet nie da się już. Przegrałam ta sesję i wiem o tym reszta czas pokaże.

przez kaja123 13 lis 2012, 21:32
czakulka16 napisał(a):Masz rację dostałam kopniaka'. Tyle tylko że nie umiem się nz niego podnieść i go naprawić a nawet nie da się już. Przegrałam ta sesję i wiem o tym reszta czas pokaże.

umiesz umiesz i wszystko się da - odwróć myślenie i wyciagaj wnioski z niepowodzen czy kopniaków a nie zbieraj do wora żeby ciążył. Wykorzystuj je a nie dźwigaj!

przez czakulka16 14 lis 2012, 11:41
Spróbuje ale nie wiem czy mam siłę zawiodlam wiem o tym i czuje się zepsuta. Poprostu chciałambym uciec i zapomnieć a tak się nie da.

przez kaja123 14 lis 2012, 18:45
czakulka16 napisał(a):Spróbuje ale nie wiem czy mam siłę zawiodlam wiem o tym i czuje się zepsuta. Poprostu chciałambym uciec i zapomnieć a tak się nie da.

Dlaczego spróbujesz? Ty masz to wykonać a nie próbować! Każdy by chciał od czegoś uciec, zapomnieć nie jestes w tym odosobniona.

przez czakulka16 14 lis 2012, 20:55
Spróbuje- skąd mam wiedzieć że mi się uda będę próbowała wykonać! !! Chce to naprawić!!! Ale nie mogę być pewną że mi się uda? !!

przez Artemizja 16 lis 2012, 11:24
czakulka16, pewności niestety nigdy nie ma,ale jeśli się nie spróbuje,to zamknie się drogę do jakichkolwiek zmian.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez czakulka16 17 lis 2012, 13:49
Wiem o tym, dlatego pstaram się chodzę na grupe , byłam drugi raz i było super czułam wsparcie tych dziewczyn i chęc do mnie to cos niesamowitego maja tyle energii, pałera!!! To super:)

przez Artemizja 04 gru 2012, 17:43
czakulka16, jak sobie radzisz?

Administrator

przez małpka bubu 05 gru 2012, 16:55
flashbacki męczą mnie po dziś dzień

te dotyczące przemocy seksualnej - staram się głęboko oddychac, nie przeganiam ich na chama bo wtedy stają się silniejsze... staram się coś złapac, np jakąś maskotkę, wtulic w skarbka czy nawet zakląc

te dotyczące toksycznej atmosfery w domu rodzinnym - jestem bezradna jak niemowlę

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez czakulka16 06 gru 2012, 20:31
Lilth dzięki, wiesz nawet ok teraz wszystko to jakoś się teraz uspokaja grupa super bardzo mi się podoba, psycholog coraz bardziej nie lubię, ale nie o to chodzi tylko o moje uczucia i emocje i doszłam do wniosku że cała swoją energię wykorzystywałam na przeszłość a nie na to co jest teraz i co będzie w przyszłości , pewnie dlatego byłam jeszcze jestem taka słaba ale mam nadzieję ze to minie :) Pozdrawiam

-- 06 gru 2012, 20:32 --

małpka bubu czy meczy cie to w jakis sposób? czy chodzisz do psychologa?

Sortuj wg