moje dolegliwości coraz bardziej mnie dołują

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez spokoj 24 maja 2012, 21:30
Witam

Czytam to forum już parę dni.Dziś postanowiłem się zarejestrować i przywitać się .Łatwiej mi jest pisać niż przebywać obok ludzi.Los obdarzył mnie kilkanaście lat temu taką wspaniałą dolegliwością, która się zwie PTSD (Zaburzenie stresowe pourazowe) Przez długie lata nieleczone tylko powtarzano mi, że dam sobie radę, bo jestem młody A czas uciekał i nadal ucieka a moje dolegliwości coraz bardziej mnie dołują Teraz jestem pod opieką wykwalifikowanych ludzi, ale efektów żadnych czasem jeszcze gorzej. A się rozpisałem już kończę. Myślę, że się jeszcze odezwę :blabla: :blabla:
Ostatnio edytowano 24 maja 2012, 21:47 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeniesiono z działu witam, zmodyfikowano tytuł wątku

przez *Monika* 24 maja 2012, 21:49
spokoj, Witaj!

Czy można zapytać wskutek czego doznałeś PTSD?
Obrazek
Główny Moderator

przez spokoj 25 maja 2012, 11:20
Troszeczkę mnie to przeraziło, że moje powitanie zostało przeniesione. Pewnie za dużo napisałem, ale mniejsza o to.PTSD doznałem na wskutek wypadku a dokładniej 12-lat temu pracowałem w żwirowni i przez moją nie uwagę prawą rękę wciągnął mi taśmociąg.Od tego czasu mój świat się zmienił nie potrafię się z tym pogodzić obwiniam się oto często wpadam w depresje.Lęk, strach towarzyszą mi codziennie, boję się ludzi przerażają mnie Sam siebie się boję miałem już próbę samobójczą, ale nie wyszło Chyba posiadam wszystkie zaburzenia somatyczne

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 25 maja 2012, 21:30
spokoj, też mam PTSD od 5 lat.I nieleczone,faktycznie bardzo się rozwija.To nie jest tak,że czas wszystko wyleczy.Wręcz przeciwnie-może jeszcze pogorszyć.Jak długo jesteś pod opieką specjalistów?Chodzisz do psychiatry?Masz terapię?Ta ostatnia jest bardzo ważna i jeśli chodzi o mnie,to tylko ona mi w jakiś sposób pomaga.Piszę w jakiś sposób,ponieważ chodzę na nią dopiero od października zeszłego roku,zatem nie ma co wymagać cudów ,po tak krótkim czasie.I Ciebie też zachęcam do rozważenia psychoterapii,jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

P.S.Twój post został przeniesiony nie dlatego,że był za długi,tylko bardziej odpowiadał specyfice działu"PTSD".Także spokojnie ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez _someone_ 27 maja 2012, 21:29
Jak ktoś jeszcze nie widział, a ma chwilkę, to polecam film z klasycznym przypadkiem PTSD. Film się nazywa 'Reign over me;

przez a-1976-76 23 lip 2012, 12:30
hej ja też mam różne niefajne odczucia i też po urazie jak ktoś chce się bliżej poznać to podaję mail:a-1976-76@o2.pl ja jestem z Łodzi jak ktoś chciałby tak osobiście pogadać to ok, bo chętnie bym poznała kogoś z nerwicą bo myślę że byłoby łatwiej z tym żyć tym bardziej że średnio w nią wierze i wynajduję choriby pzdr anka

przez Saanna 19 sie 2012, 10:26
ja mam poniekad nerwice pourazowa - czyi ptsd, zwal jak zwal - totalne pocz. brak bezpieczenstwa. ja zauwazylam, ze wcale mi sie nie polepsza, wrecz przeciwnie rozwija sie. boje sie juz niemal wszystkiego, o relacjach z ludzmi lepiej nie mowiac - bo to tego glownie dotyczylo.

Sortuj wg