gwałt

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 00:39
sabina16, mieszkasz sama?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 00:47
tzn. studiuje i wynajmuje sama....ale od czasu do czasu zjezdzam do domu rodzinnego, choc ostatnio rzadko

-- 05 sty 2012, 23:49 --

za chwilke do Ciebie "wróce"....
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 00:50
sabina16, dobrze by było,żebyś na trochę pojechała do rodziców.Nie wiem tylko czy to możliwe ze względu na studia.Myślę jednak,że dobrze by Ci to zrobiło.
A jak sobie dajesz radę z nauką?Możesz się skupić?
A co z psychologiem?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

gwałt

przez malibu 06 sty 2012, 01:10
Sabina, mnie nie spotkalo dokladnie to co Ciebie ,ale...bylo bardzooo blisko, z mojej winy , kilka razy mi sie to przydażylo i tylko dobry zbieg okoliczności sprawil ze końcówki tych zdarzeń były inne ...wiem jak łatwo może spotkać nas coś strasznego,traumatycznego. Po jednym ze zdarzeń miałam lęk przed wychodzeniem z akademika ponad miesiac! Nie wychodziłam do sklepu nawet,prawie nic nie jadłam, zamknęłam się w pokoju,nie chciałam nikogo widziec :evil: Ale ...przeszło,dzisiaj nie budzi to juz emocji choć w pamięci mam prawie każdą minute tamtych zdarzen.
Nie uważam sie za kogos gorszego,złego mimo ze to ja "zawiniłam" :? Jestem z Tobą 8)

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 01:21
nie moge sie skupic na nauce, a zbliza sie sesja... :( jednak mam dobra pamiec i gdy chodze na zajecia zawsze cos mi zostanie w glowie, choc i na zajecia sie wyłaczam i nic mi nie zostaje...
chodziłam do psychologa..zmieniałam go ale nic mi nie pomoglo

-- 06 sty 2012, 00:23 --

dziekuje malibu....ciesze sie ze mozesz juz w miare normalnie funkcjonowac...kazda z nas na to zasługuje
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 01:24
sabina16, to może spróbujesz jeszcze raz z psychologiem?Wiem,że nie jest łatwo zaczynać od początku...czasami jest tak,że dopiero za którymś razem trafi się ktoś,kto jest w stanie pomóc...

Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 01:29
tez o tym myslalam, choc teraz nie wiem czy potrafie komus zaufac i opowiedziec o tym co mnie spotkalo

-- 06 sty 2012, 00:30 --

a Tobie Bellatrix kto pomógł? jak sobie z tym poradziłas??
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 01:35
sabina16, jeszcze sobie nie poradziłam...teraz chodzę na terapię i jest lepiej,bo mam kogoś z kim mogę porozmawiać,kogoś kto jest obiektywny i kto pomaga mi dostrzec rzeczy,których wcześniej nie widziałam...ale dosłownie trzy miesiące temu,byłam ledwo żywa...

Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 01:38
dobrze ze znalazłas osobe, ktora jest w stanie Ci pomóc...
jaka jest Twoja historia?...( jesli chcesz sie z nia ze mna podzielic)
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 01:44
sabina16, część jest w moim pierwszym poście...część jest tutaj nienawi-do-siebie-t32436.html ...a o części w ogóle nie napisałam na forum...długo i dużo by mówić...

Administrator

gwałt

przez Badziak 06 sty 2012, 01:49
malibu, jak to koło akademika? To było w którymś z dużych miast? Dzień czy noc?

Zawsze czuję taką iluzję bezpieczeństwa jak wracam po imprezie do akademika. Taką złudną pewność, że nic się nie stanie, a tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 01:55
:( to wszystko nie powinno nam sie przydazyc...czym sobie na to zasluzyłysmy..jest tak wiele pytan bez odpowiedzi :(
sabina16

gwałt

przez Laima 06 sty 2012, 01:58
sabina16 napisał(a):dzisiejszy równiez jest trudny lecz pisalam o trudnym dniu pare dni wczesniej...zobaczyłam go...to on mnie zgwałcił( bardzo dobrze pamietam jego twarz), grunt zawalił mi sie pod nogami :(

mój jest częstym ostatnio gościem u mnie w domu,piją,on mnie często dotyka,pocałuję,mówię mu "nie" ale do niego nic nie dociera,może powinnam go pobić,krzyczeć,ale boję się
teraz też jest
jak mam od tego uciec?śmierć?
Laima

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 02:00
sabina16, najważniejsze pytanie,to co z tym teraz zrobić...co zrobić,żeby sobie pomóc...

-- 06 sty 2012, 02:02 --

Laima, Kasiu,nawet nie myśl,żeby sobie coś zrobić...z tej sytuacji musi być jakieś wyjście...po prostu musi..

Administrator

Sortuj wg