gwałt

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

gwałt

przez sabina16 05 gru 2011, 17:46
witam,
pierwszy raz pisze na blogu o swoich problemach, nie wiem co mnie do tego nakłonilo. Moje życie to jedno wielkie kłamstwo. Ukrywam przed moimi bliskimi to co się zdarzyło. To ,że zostałam zgwałcona, zaszłam w ciąże...pomóżcie
Ostatnio edytowano 06 sty 2012, 00:07 przez sabina16, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono 2 takie same wątki jednego autora i przeniesiono do odp działu
sabina16

gwałt

przez Artemizja 05 gru 2011, 17:50
sabina16, myślę,że skłoniło Cię do tego to,że nie możesz sobie z tym poradzić i czujesz,że potrzebujesz pomocy....bo sama sobie nie poradzisz...bardzo Ci współczuję...wiem jak to jest...
kiedy to się stało?ile masz lat?wybacz te pytania,ale są one konieczne...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

gwałt

przez sabina16 05 gru 2011, 18:16
mam 22 lata, to stało się pare miesięcy temu.. nie wiem czemu dla ciebie są tak ważne te pytania...czytając Twoją wiadomośc odniosłam wrażenie że jesteś psychologiem
sabina16

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

gwałt

przez Artemizja 05 gru 2011, 18:25
sabina16, nie jestem psychologiem...zostałam zgwałcona wiele razy i w wieku 17 lat zaszłam w ciążę- poroniłam...te pytania są ważne,bo im dłużej czekasz,tym trudniej będzie Ci sobie z tym poradzić...pytałam o wiek,bo gdybyś byla niepełnoletnia,to jednak gdybyś chciała się zwrócić po pomoc do psychologa,to musialabys powiedzieć rodzinie...a wiem,że to trudne...myślałaś o zwróceniu się o pomoc do specjalisty?To samo niestety nie zniknie...będzie się to wlec przez lata...potrzebujesz pomocy...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

gwałt

przez Laima 05 gru 2011, 18:26
sabina16,w ciąży w wyniku gwałtu to straszne. :cry: Potrzebujesz fachowej pomocy.My tu nie wiele możemy dla Ciebie zrobić :-| Walcz o siebie Kotku :*
Laima

gwałt

przez paradoksy 05 gru 2011, 18:28
sabina16, kto jest ojcem? byłaś na policji? :-|
paradoksy

gwałt

przez sabina16 05 gru 2011, 18:34
nie bylam na policji, nie wiem kto jest ojcem. U specjalisty byłam , nic nie pomogło, więc zmieniłam psychologa i też nic.
sabina16

gwałt

przez Artemizja 05 gru 2011, 18:42
sabina16, za każdym razem,kiedy czytam wpisy dziewczyn,które zostały zgwałcone,serce mi się kraja...wiem,że to boli...i wiem,że słowa pocieszenia niewiele dadzą...bo przeszłości nie da się zmienić...mogę Ci jakoś pomóc?Praca z psychologiem nie jest łatwa...wiem,że to zabrzmi banalnie,ale dużą rolę odgrywa tutaj czas...a musi go minąć bardzo wiele...

Administrator

gwałt

przez paradoksy 05 gru 2011, 18:43
tzn. zostałaś napadnięta?
powinnaś pójść na policję żeby gnoja złapali.. tylko jak nie wiesz kto to to może być ciężko.. ale pomyśl że w tym momencie on może zgwałcić kolejną osobę.. :-|
paradoksy

gwałt

przez sabina16 05 gru 2011, 18:49
od pierwszego gwałtu minęły 4 lata, więc czas tu nie pomaga. A teraz znowu, czy to jakaś klątwa ??!!! staralam się byc silna, ale to nic nie daje
sabina16

gwałt

przez paradoksy 05 gru 2011, 19:12
sabina16, dlaczego nie byłaś na policji?????????????????
2 razy?!?!?!?! na co dziewczyno czekasz, na trzeci raz??
paradoksy

gwałt

przez Aoi 07 gru 2011, 16:30
sabina16 napisał(a):od pierwszego gwałtu minęły 4 lata, więc czas tu nie pomaga. A teraz znowu, czy to jakaś klątwa ??!!! staralam się byc silna, ale to nic nie daje

Jesteś zbyt uległa, twoja bierność niemal zachęca takich agresorów, po większości ludzi od razu widać czy będą się dość zaciekle bronić czy nie, moja Droga.
Aoi

gwałt

przez sabina16 07 gru 2011, 16:43
co to mialo znaczyc ,że jestem zbyt uległa?? myslisz ze sie nie broniłam?? !!
sabina16

gwałt

przez paradoksy 07 gru 2011, 16:54
dlaczego nie zgłosiłaś tych zdarzeń na policję???
paradoksy

Sortuj wg