Nie potrafię

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Nie potrafię

przez czarna roza 24 lip 2011, 12:27
Nie potrafię zapomnieć, 2 dni jest wszystko wporzadku a potem totalna dolina. Wyżucam z siebie myśli ale one wracają jak bumerang. Wczoraj postanowiłam że będę próbować do skutku, podnosić się po każdym upadku a dzisiaj nie mam siły się podnieść. Całe życie mi ten /cenzura/ spierdolil. On /cenzura/ szczęśliwy a ja ciągle żyje przeszłością, boję się wszystkiego. 12lat minęło a ja mam wrażenie jakby to było wczoraj. Jebany /cenzura/ skurwiel. Nienawidzę go! Nienawidzę siebie. Nienawidzę, nienawidzę, nienawidzę... :( dlaczego nie potrafię zapomnieć? Dlaczego...

-- 24 lip 2011, 14:04 --

Już mi przeszło. Przepraszam za słownik... Nigdy nie miałam takich huśtawek nastroju
czarna roza

Nie potrafię

przez Raffuss 02 sie 2011, 17:46
Nie masz za co przepraszać. Emocji tłumić nie wolno..
Masz prawo nienawidzić, masz prawo czuć żal.. ale nie powinnaś winić siebie.. polub siebie na nowo..
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

Nie potrafię

przez Noopii 05 sie 2011, 16:07
Mamy prawo czuć :bezradny: sie róznie,nie zawsze udaje sie bycie dzielnym.Czas goi rany.Pozwól mu działać.
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie potrafię

przez Atalia 05 sie 2011, 16:36
Noopii napisał(a):Mamy prawo czuć :bezradny: sie róznie,nie zawsze udaje sie bycie dzielnym.Czas goi rany.Pozwól mu działać.

Noopii, dziewczyna czekała długie lata.. Nie sądzę, by w tym wypadku czas był najlepszym lekarzem. Tu trzeba czegoś konkretnego. Terapeuty..?

A co się robi? Traci.

Nie potrafię

przez czarna roza 03 wrz 2011, 11:28
Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu...
czarna roza

Nie potrafię

przez Anna Maria 03 wrz 2011, 18:15
czarna roza napisał(a):Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu...

masz racje,taki ból tylko terapia leczy i to długa
Anna Maria

Sortuj wg