lekarze secjalizujacy sie w ptsd-opinie

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

lekarze secjalizujacy sie w ptsd-opinie

przez szybkirys 09 sie 2010, 15:24
chodzi o to ze moim zdaniem ptsd wymaga specjalistycznego podejscia. A wiekszosc psychiatrow mowi tak lecze ptsd i nerwice, depresie .... istna "wistula" czyli "kopie mloci i chlopa przewroci" . Wasze opinie ..

Re: lekarze secjalizujacy sie w ptsd-opinie

przez Shadowmere 09 sie 2010, 16:06
noo cóż...takie w Polsce mamy leczenie-wszystko-depresje,nerwice,bpd,ed,ptsd i inne leczy się tak samo.można się oburzać i zacietrzewiać-i można się leczyc :P
Shadowmere

przez szybkirys 09 sie 2010, 19:51
widzisz problem z tym ze na zachodzie nie bardzo to sie rozni w tej kwestii a w innych dziedzinach zdecydowanie wole korzystac z pomocy polskiego lekarza i to nie ze wzgledu a bariere jezykowa 8) Ale wracajac do tematu jakby ktos znal kogos specjalizujacego sie wylacznie (albo przynajniej z duzym doswiadczenie) niezaleznie od kraju (byle tylko mozna sie bylo porozumiec w and. fr. albo de, pl ) to polecam swoja osobe. Z gory dzieki za podpowiedzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mariak 03 sty 2011, 17:54
Nie jestem lekarzem, ale psychologiem - specjalizuję się w terapii PTSD, skończyłam psychologię, podyplomówkę z psychologii traumy + kurs terapii w USA (Medical School, Penn University) metodą "prolonged exposure" - zgodnie z badaniami bardzo efektywną.
Terapia PTSD, którą proponuje (metodą przedłużonej ekspozycji) trwa średnio 10 podwójnych sesji, najlepiej 1 x w tygodniu - przewiduje dużo pracy pomiędzy sesjami. Jeśli odpowiada Panu(i) ta forma - ja jestem w Warszawie - poza mną znam tu jeszcze jedną osobę, która taką terapią się zajmuje. Jeśli lepsza byłaby inna lokalizacja - mogę się dowiedzieć - kto może pomóc gdzie indziej. Pozdrawiam i życzę powodzenia, MK

Sortuj wg