ofiara gwaltu

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

ofiara gwaltu

przez Artemizja 04 lut 2014, 07:00
julia62, to zawsze będzie Twoja rana, ale mimo wszystko, można nauczyć się z tym żyć tak, by aż tak bardzo nie przeszkadzało...można nauczyć się z tym żyć...
A co do mówienia, to kluczową kwestią jest tutaj czas. Mnie zajęło to rok, a i tak nie powiedziałam wszystkiego. Dopiero niedawno zaczęłam mówić, a minęło ponad dwa lata terapii...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

ofiara gwaltu

przez Niktita 05 lut 2014, 16:48
"Ofiara gwałtu zawsze jest sobie winna! Popatrzcie na "Marsz Szmat"!!!" (To NIE moje słowa, tylko jednego z internautów pod filmikiem "pani poseł Krystyny Pawłowicz".
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

ofiara gwaltu

przez Artemizja 05 lut 2014, 20:52
Ofiara gwałtu zawsze jest sobie winna
Większej bredni nie słyszałam. Nie można być odpowiedzialnym za cudze działanie :?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ofiara gwaltu

przez julia62 05 lut 2014, 21:06
Niktita napisał(a):"Ofiara gwałtu zawsze jest sobie winna! Popatrzcie na "Marsz Szmat"!!!" (To NIE moje słowa, tylko jednego z internautów pod filmikiem "pani poseł Krystyny Pawłowicz".

5-letnie dzieci też są sobie winne?!

ofiara gwaltu

przez Artemizja 05 lut 2014, 21:45
Niktita, ze względu na tematykę tego wątku, nie powinieneś był umieszczać tutaj tego komentarza. On tak naprawdę niczego nie wnosi, a może zranić osoby, które wciąż przeżywają traumę gwałtu. Proszę, byś na przyszłość zastanowił się, co i gdzie umieszczasz.

Administrator

ofiara gwaltu

przez Candy14 05 lut 2014, 21:51
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

ofiara gwaltu

przez małpka bubu 06 lut 2014, 10:11
mam tą książkę w domu, jest świetna!

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

ofiara gwaltu

przez Niktita 06 lut 2014, 15:19
To nie jest przypadkowe. Myślicie, że gwałty się biorą od tak? Słyszeliście o tak zwanej (pseudo)ideologi Gender? O tym, jak seksualizuje się dzieci już od przedszkola? Ktoś z was czytał "Wielką księgę siusiaków, albo cipek, albo kupy"? To jest upadek cywilizacji na naszych oczach, a wy się potem dziwicie, że dziecko 9-letnie zgwałciło 7-letnie. :x
Dodam, że istnieje w prawie coś takiego, jak "przyczynienie się do gwałtu".
obserwowany

ofiara gwaltu

przez Kokojoko 06 lut 2014, 15:32
Niktita, za takie teksty powinienes byc wywalony z tego forum... Dziwie sie, ze moderacja ma jeszcze cierpliwosc...
Obrazasz ludzi, wiesz?
Kokojoko

ofiara gwaltu

przez Niktita 06 lut 2014, 15:43
Pisanie prawdy obraża? Polecam lekturę "Kodeks karny" i poczytać o tak zwanym "przyczynieniu się do popełnienia przestępstwa". To nie są moje wywody, tylko takie mamy prawo i jest to NAUKOWO udowodnione.

Ja obrażam? Ciekawe kogo... Zresztą, jak mnie "po nicku i osobiście" obrażano - nikt nie reagował. Dlaczego mam zostać wyrzucony z forum za napisanie prawdy? To nie są moje wymysły, tylko PRAWDA. Nie rozumiem waszego toku rozumowania.
Ostatnio edytowano 06 lut 2014, 15:45 przez Niktita, łącznie edytowano 1 raz
obserwowany

ofiara gwaltu

przez Kokojoko 06 lut 2014, 15:44
Niktita, to spojrz w oczy ofierze gwaltu, jesli jakas znasz i przeczytaj jej Prawo Karne.
Kokojoko

ofiara gwaltu

przez Niktita 06 lut 2014, 15:47
Kokojoko napisał(a):Niktita, to spojrz w oczy ofierze gwaltu, jesli jakas znasz i przeczytaj jej Prawo Karne.

Nigdy nikogo nie zgwałciłem i nawet jakbym chciał - to nie da rady (jestem aseksualny) i ludzie, zwierzęta, martwa natura i pejzaże mnie nie pociągają. Wręcz przeciwnie - wzbudzają u mnie obrzydzenie i niedobrze mi się robi, jak myślę o tym... FUJ! Prawo jest, jakie jest. Nikt lepszego nie wymyślił. Można jedynie spierać się, czy kary za gwałt powinny być wyższe, lecz nie zapominajmy, jak to kobiety same lgną się do łóżek znanych ludzi i potem oskarżają o gwałt.
obserwowany

ofiara gwaltu

przez Saraid 06 lut 2014, 15:51
Niktita przestań juz pisac w tym wątku ?jak nic sensownego nie masz do napisania.
Saraid

ofiara gwaltu

przez Niktita 06 lut 2014, 15:53
Ja tylko prawdę piszę. Dostajecie szału, jak ta gruba pani "psycholog". Terlikowski ją zmiażdżył.

http://www.youtube.com/watch?v=IZY3wO6o4ZU
obserwowany

Sortuj wg