Gdzie to leczą?

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Gdzie to leczą?

przez Majagoyan 21 paź 2009, 11:44
Po licznych psychoterapiach wpadła w mi ręce książka Herman - uraz psychiczny, przemoc i powrót do zdrowia. Jak powiedziałam mojemu psychiatrze - to o mnie książka, to się obraził. Byłam w dzieciństwie bita i maltretuowana seksualnie, pierwszą próbę samobójcza miałam w wieku 12 lat, potem były cięcia i dalsze próby samobójcze. Trochę był spokój jak się zakochałam, i wyszłam za mąż, mój pan pozwalał się wielbic. po rozwodzie wpakowałam sie w związek z kanciarzem, który dwókroknie użyła mnie jako szyldu dla przekrętów. 2 razy areszt, miliardowe długi. ehh, już dalej nie hce mi się pisać. ważne jest że ofiary PTSD mają zaburzony taki radar społeczny - ten jest ok, ten jest niebzepieczny. maiłam już różne diagnozy psychiatryczne, brałam leki - czy ktoś wie czy w Polsce jest ośrodek zajmujący się PTSd

Re: Gdzie to leczą?

przez celineczka3 21 paź 2009, 12:32
Po pierwsze sie zastanawiam czemu ten psychiatra obrazil o ta ksiazke, bo nie za bardzo rozumiem.A jesli chodzi o Twojej pytanie odnosnie leczenia PTSD, to nie ma konkretnych osrodkow leczacych to zaburzenie, zajmuja sie nim ogolnie wszyscy psychoterapeuci. Dlatego popros po prostu swojego lekarza o skierowanie na psychoterapie i znajdz sobie jakegos polecanego, dobrego terapeute:)
celineczka3

Sortuj wg