Potrzebna pomoc psychologa - wojna itp.

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Potrzebna pomoc psychologa - wojna itp.

przez wolv 08 paź 2008, 15:17
Witam!
Nie bardzo wiem w jakim temacie umieścić...
Czy ktoś z Was może polecić psychologa/terapeute który specjalizuje się w pracy z ludźmi "ponadprzeciętnego stresu" np. żołnierzy jednostek specjalnych, fotoreporterów wojennych itp. Zaznaczam że chodzi o ludzi którzy działali w warunkach NAPRAWDĘ wysokiego zagrożenia. Potrzebuję prawdziwego specjalisty a nie psychologa który np. miał kilka godzin zajęć na ten temat. Najchętniej z Warszawy.
Mam nadzieje że moja prośba nie pozostanie bez odpowiedzi. Sprawa jest bardzo dla mnie ważna.
Pozdrawiam serdecznie. Wolv.

Re: Potrzebna pomoc psychologa - wojna itp.

przez Pstryk 10 paź 2008, 10:05
Napisz w subforum Oferty temat Warszawa. Spotkałam się już z tym problemem - mam kolegę [raczej miałam bo nie utrzymujemy za bardzo kontaktu], który jest zawodowym żołnierzem. Był na misji w Afganistanie i chociaż już wcześniej przejawiał dość radykalny system wartości, to po powrocie stał się tym bardziej nieżyciowy. Ale rozumie, że efekt bezpośredniego kontaktu z realiami wojny może spowodować różne, skrajne reakcje - nie tylko spotęgowanie agresji.
Pstryk

Sortuj wg