Marzenia..

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Marzenia..

przez Liljana 18 sie 2008, 16:06
Czasem kiedy jest mi naprawde źle..zamykam oczy i zaczynam marzyć..wybiegam myślami gdzieś daleko..jest tam cicho spokojnie a przede wszystkim bezpiecznie:) tam się nie dusze!..Jestem z moim Marcinem śmiejemy się tulimy..hehe robie mu obiad (śmieszne powiecie..nie,to takie proste,naturalne a mnie tak bardzo cieszy) tęsknie za moją zwykłą 'normalnością'..tęsknie za dziewczyną którą byłam..Ktoś powiedział że oczy są zwierciadłem duszy..kiedy dziś przeglądam się w lusterku widzę jedynie smutek i bolącą duszyczke..

Moje marzenie do złotej Rybki:chciała bym wyzdrowieć...

Lila

Re: Marzenia..

przez Pstryk 18 sie 2008, 17:35
Liljano, człowiek zmienia się każdego dnia - nawet tego ostatniego. Pewne wydarzenia w jego życiu dzieją się nie bez przyczyny - pragniesz być taka jak przedtem - niepotrzebnie, bo taka, jaka jesteś obecnie też nie jest złe. Postaraj się zmienić nastawienie do tego, co się obecnie z Tobą dzieje bo to nie jest koniec a początek czegoś nowego, bogatszego. Mi się udało w ten sposób zmotywować siebie do walki z chorobą - zaczęłam poznawać jej mechanizmy i dzięki temu jej siła bardzo zmalała. Nie zaskakuje mnie co krok ani nie przeraża, gdy popadam w dołka - bo nawet te chwile, gdy masz wrażenie że jesteś na dnie, są potrzebne - budują Twoją siłę wewnętrzną, że choćby nie wiem co się działo - Ty się zawsze podniesiesz, dasz sobie rady bo jesteś silna.
Pstryk

Sortuj wg