Codzienność- nie może być lepiej;(

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

przez Akin 13 gru 2007, 00:06
Poszukaj pomocy... To nie może tak bys aby matka Ciebie biła, wyzywał itp.

może na początek porozmawiaj ze szkolnym psychologiem. Tylko ja wiem, ze to nie jest takie proste wyrzucić z siebie tyle só o swojej rodzinie....
Akin

przez Sorrow 13 gru 2007, 00:30
Nie no, masakra :( ...
A policja nic nie pomoże? Przecież coś takiego nie może się dziać w państwie prawa :evil: .

przez shadow_no 13 gru 2007, 09:14
tekla, jesteś pełnoletnia?
Jeżeli nie, zgłoś się do pedagoga szkolnego. Powinien on zgłosić sprawę do sądu rodzinnego, następnie przyznają mamie kuratora. Oczywiście, jeżeli chcesz załatwić to na drodze prawnej a to chyba jest najlepsze wyjście póki nie odejdziesz z toksycznego domu. Nikt nie ma prawa ubliżać Ci w ten sposób. Pamiętaj.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pyzia1 13 gru 2007, 11:14
tekla, bardzo chciałbym Ci pomóc ale nie jestem z krakowa, na dodatek siedzę teraz w pracy i nawet dzwonic nie mogę, trzymaj się, napisz mi na PW co się dzieje,może coś wymyślimy
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Akin 13 gru 2007, 23:10
tekla- błagam, nie bój się tylko zadzwoń na policję :(
Akin

przez snaefridur 13 gru 2007, 23:41
Ojciec nie mieszka z Wami (przepraszam za niedyskretne pytanie)?Nie możesz wyprowadzić się do niego?I popieram przedmówczynię-idź na policję.Może akurat trafisz na kogoś normalnego tam.
snaefridur

przez agnieszas25 14 gru 2007, 09:25
Tekla a moze zglos sie do osrodka interwencji kryzysowej..........tam sa wspaniali ludzie ktorzy ci pomoga.

przez Pstryk 15 gru 2007, 18:43
Dodam, że takowe ośrodki potrafią zorganizować zakwaterowanie i pomoc nie tylko psychologiczna, prawną ale również finansową. Do tego są bardzo dyskretni. Wiem, sprawdziłam...
tekla, jeśli nie zdecydujesz się na konkretny krok w stronę poprawy swojej sytuacji, nikt tego za Ciebie nie zrobi. Nie ma się co oszukiwać: nie możesz liczyć na ojca.
I pytanie: czy Twój chłopak wie o Twojej sytuacji? Czy nie może Ci pomóc?
Pstryk

przez Pstryk 17 gru 2007, 19:00
Złotko, dlaczego nie piszesz wszystkiego co Ci zalega na duszy. Pisz. To jest nawet łatwiejsze aniżeli rozmowa. Niestety nie jestem z Krakowa, ani nie mam sposobności tam się zjawić (praca) więc skorzystaj z tej formy. Pisz. Na pewno znajdę czas na odpowiedz. Nie tłamś tego w sobie.
Pstryk

przez znajoma 03 sty 2008, 16:08
Tekla, jak sie miewasz? Policji nic nie udowodnisz, bo jak piszesz śladów nie widać. Jedyne co w tej sytuacji mogę ci poradzić, to zmiana miejsca zamieszkania. Masz 19 lat i w tym roku masz maturę, tak? Jakie masz dalsze plany? I o co chodzi z tą ciążą - czy ty jesteś w ciaży? Znasz angielski? Jeśli tak, to moze chciałabyś wyjechać za granicę. Na czas znalezienia pracy i pokoju, zatrzymałabyś sie u mnie. Odległosć leczy rany...
Marzenia są po to, by je realizować.

przez code192 26 lut 2008, 23:23
Masz dyktafon lub kamerę w telefonie? Jeżeli tak to spróbuj nagrać napad złości twojej matki. Nie, nie będzie to łatwe, lecz jeżeli nagrasz to i dasz na policję powinni zareagować.
Możesz też spróbować zadzwonić na Niebieską Linię lub inne telefony alarmowe ( www.niebieskalinia.pl )
Trzymaj się.

przez shadow_no 26 lut 2008, 23:37
code192 ten temat został wysłany
Wysłany: 12 Gru 2007
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg