Urazy po Wypadku - Prosze o Pomoc

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Re: Urazy po Wypadku - Prosze o Pomoc

przez Pstryk 28 sie 2008, 15:21
Nic nie wyolbrzymiasz tylko nerwami nic nie załatwisz, ba pogłębisz nerwicę, depresję. To co się stało w niczym nie umniejsza Twojej wartości i to najważniejsza kwestia abyś nie wściekała się na siebie bo coś ci umknie.
Pstryk

przez supermoniczka 28 sie 2008, 21:03
chyba nie bardzo rozumiem co masz na myśli może prościej :?: :?: :?
Supermoniczka

Ceń słowa. Każde może być Twoim ostatnim

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, ale żyć.

przez Pstryk 29 sie 2008, 08:43
A czego nie rozumiesz :?:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez supermoniczka 04 paź 2008, 22:25
już doszłam co miałąś na myśli. Nie wściekać się na siebie jest trudne gdy np opowiadasz kawał, a zapomina się słowa który jest w nim kluczowy, albo jak sie o czymś mówi i wychodzi mniej więcej "kali chcieć mówić" a rozmówca się śmieje i komentuje typu " co ty miałaś z polskiego"(mowa o kimś kto nie wie o tym co mnie spotkało)?
Supermoniczka

przez Pstryk 06 paź 2008, 10:45
No to dowcip się udał - dystans do siebie to też sztuka. Jeśli ten ktoś nie ma pojęcia, co Ci dolega i z czym masz trudności to po prostu mu wytłumacz a więcej takich komentarzy nie usłyszysz - jeśli tak, to zastanowiłabym się nad tą osobą. Rozumie, co masz na myśli - naprawdę, dlatego sama chodzę z notesem bo nie jestem w stanie zapamiętać nazwy ulicy na której mieszkam... Istnieją natomiast różnego rodzaju testy psychologiczne, na pamięć itp... które mogą zmniejszyć tego rodzaju trudności - kiedyś je stosowałam, ponieważ byłam totalnym osłem - dyslektykiem [no dalej jestem] ale moje problemy dzięki nim się w znacznym stopniu zmniejszyły. Trochę podrasowałam pamięć. Próbowałaś :?:
Pstryk

przez supermoniczka 06 paź 2008, 22:35
szczerze mówiąc pierwsze słysze o testach. Jak na razie rozwiązuje krzyżówki i zadania z "Trening pamięci" Ursula Normann.
Supermoniczka

przez amelie1999 23 sty 2009, 12:05
W latach 2008-2010 na Uniwersytecie Warszawskim( ICGZ ) prowadzona jest pierwsza w Polsce akcja specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych cierpiących na zespół tzw. stresu pourazowego.
Program „ TRAKT” jest finansowany ze środków EU, BEZPŁATNY dla pacjentów. Szczegóły programu na www.wypadki-drogowe.pl
Zachęcam do kontaktu wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy uczestniczyły lub były świadkami wypadku.

Zapewniona jest możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych ( takich, jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi), a w razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferowana jest możliwość bezpłatnej terapii.
Z wyrazami szacunku

Zespół programu „ TRAKT”
www.wypadki-drogowe.pl
509 127 858

Urazy po Wypadku - Prosze o Pomoc

przez gabrych 06 cze 2011, 20:47
Trzymaj się,życie jednak ma sens

wypadki samochodowe

Sortuj wg