Nawet nie wiemy jacy jestesmy silni

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Samanta 28 sie 2007, 16:09
Wiara, pozytywne myślenie i chęci , to klucz do sukcesu. Mnie się to udało po kilku latach zmagań , czego życzę i wam.

przez Amator 13 wrz 2007, 17:25
Ach... niesamowite!
Ja myślę, że ta siła, o której piszecie, rodzi się właśnie w najgorszych chwilach. Gdy jest naprawdę słabo, żle i beznadziejnie, wtedy przychodzi taka siła, o której nie mieliśmy pojęcia.
Nie wszyscy o tej sile wiedzą, ale każdy ją ma!!! Widać to choćby na tym forum. Od dna można się odbić, tylko droga do tego jest baaaardzo długa.

Aga1 napisał(a):Maz mi mowi za nadrabiam stracony czas, bo zyje w takim tempie i nie czuje zmeczenia

I to mi się podoba! Gratuluje!
"PRZEBUDZENIE" - Najlepsza prawdziwa historia fabularyzowana jaką widziałem

przez Aga1 15 wrz 2007, 21:42
Kochani, moze to juz nudne , ale znow napisze cos o sobie. Musze sie z Wami tez tym podzielic. Niedawno bylam z rodzinka na weselu. Pierwszy raz od niepamietnych czasow bawilam sie do samego rana. Zwykle bylo tak ze zabawa nie byla mi w glowie, bo siedzialam jak na szpilkach i myslalam ...aby do domu. Mialam zwykle zawroty i bole glowy, a jak szlam tanczyc to trzeslam sie jak galareta. Teraz nic takiego sie nie powtorzylo. Tanczylam, bawilam sie swietnie i ani mi w glowie bylo wczesniej wracac do domu. Boze ze ja o tym nie wiedzialam ze ta normalnosc byla tak blisko. Kochani nie miejcie oporow i sie leczcie bo warto.Mozemy zyc normalnie.Niech Was nie martwia na poczatku niepowodzenia - podnoscie sie i do przodu. Jak wrocilam do domu to rozplakalam sie ze szczescia ze moge nareszcie zyc normalni i .... w niedziele po poludniu pojechalismy na poprawiny. Sciskam Was mocno.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg