Nawet nie wiemy jacy jestesmy silni

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Nawet nie wiemy jacy jestesmy silni

przez Aga1 13 sie 2007, 13:40
tak to prawda.Dawno nie pisalam na forum. Faktem jest ze od momentu leczenia , moje zycie zmienilo sie o 360 stopni. Jestem samodzielna, robie co chce i kiedy chce . Pisalam iedys ze dostalam nowe zycie, prace w sklepie.Zyl mi sie fajnie. Ale dostalam nowe wyzwanie - po pol roku pracy powiedziano mi - do widzenia. Bylo mi bardzo ciezko, ale powiedzialam sobie ze nie dam sie. Rany zaleczylam i zaczelam szukac pracy. I teraz ch napisac o tym co jest w tytule, o naszej sile. Zaczelam pracowac na produkcji. Praca na zmiany przy tasmie. Poczatek wydawal sie nie realny. Ja od kilkunastu lat siedzaca w domu, bez przemeczania sie, a tu taka praca. I udalo sie. Ku zdumieniu bliskich dalam sobie rade. Byly dni ze pracowalam po 12 godzin. W pracy zostaje na stale. Sprawdzilam sie . I chce teraz wszyskim powiedziec - nie poddawajcie sie. Naprawde mozna z nerwicy wyjsc i zyc normalnie. Maz mi mowi za nadrabiam stracony czas, bo zyje w takim tempie i nie czuje zmeczenia. Naprawdy jestesmy silni tylko musimy w to uwierzyc. Pozdrawiam wszystkich

przez Twilight 14 sie 2007, 01:12
I gratulacje! Owszem, w ''słabosć'' też można uciekać. A Ty już nie uciekasz i o to chodzi. Trzymam kciuki. Tulę.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Aga1 14 sie 2007, 17:26
Dzieki za mile slowa. Wszystko stalo sie dla mnie teraz takie inne. Nie wiem skad siedzi we mnie taka sila.Nie potrafie juz sie poddawac i uciekac w slabosc. Pisze o tym bo chce Was przekonac ze wszystko w zyciu jest mozliwe. Ja prawie bojaca ie wlasnego cienia i takie odrodzenie. Sciskam Was mocno

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dash 14 sie 2007, 19:10
fajnie, ze Ci sie udalo. I wierze, ze ja i reszta forum dolaczymy do Ciebie :lol:

przez Martusia 14 sie 2007, 22:17
Moje gratulecje Aga1!
Tak trzymaj i dzięki za słowa otuchy.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez pannanikt 15 sie 2007, 00:59
GRATULUJĘ!! :D :smile: :!:

Masz całkowitą rację, czasem człowiek nie wie, ile jest w nim siły, ale grunt, że w końcu to dostrzega i odkrywa:) W końcu... przez całe życie czegoś się uczymy!
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez Aga1 16 sie 2007, 10:17
Martusiu dzieki ze sie odezwalas, wiesz ze jak moge to staram sie pomoc.Pozdrawiam serdecznie.

przez .Kinga. 16 sie 2007, 12:17
Gratuluję, i na prawdę się cieszę!
Tyle teraz gada się o tym, że z depresji i nerwicy nie można wyjść.. a tu proszę! Żywy przykład!
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez ashley 16 sie 2007, 22:09
gratuluje Ci tego o czym pisze kolega- nie uciekasz w slabosci
powiem Wam ze wala z tym czym wlaczycie jest ciezka, czasem wyczerpujaca- jestescie silni nawet jak widzicie mase swoich slabosci. Ta sila bedzie w was rosla tylko ja budujcie, pozdrawiam :)

przez Aga1 23 sie 2007, 19:41
Kochani, bylam w Gdansku.Rodzinke zostawilam na Starowce, a sama do innej dzielnicy na spotkanie. Tak, tak sama w obcym miescie z dojazdem pociagiem.To wszystko o mnie. Bieglam na spotkanie z jedna z nas. Poznalysmy sie w ubieglym roku na forum . I oto Ona juz prawie samodzielna i ja juz samodzielna. Siedzialysmy w kawiarni, popijalysmy czekolade i bylo cudnie. Tak po prostu na spokojnie. I stal sie cud bo jeszcze nie tak dawno obie nie wychodzilysmy same z domu.Teraz bez leku moglysmy sie spotkac. Pozdrawiam serdecznie :P

przez Twilight 23 sie 2007, 20:23
Gratulacje :D A będzie już tylko lepiej, parafrazując Kazika "a będzie więcej, a będzie ludzi masa". Trzymaj sie, tule i

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Pstryk 25 sie 2007, 20:58
Raduje się moje serduszko, gdy czytam o Was - tych, którym się udało.
I pojawia się zazdrość - kiedy przyjdzie moja kolej???
Jeszcze rok temu myślałam, że wygrałam życie na loterii. Niedługo cieszyłam się szczęściem. Być może nie umiałam wykorzystać swojej szansy. Ale nadal mam nadzieję, że jeszcze coś dobrego mnie spotka :D Wiara nadzieją głupich ale w końcu, wcale nie jestem (i nie chcę) być ideałem :mrgreen:

Trzymaj Aguś1 to szczęście z całych sił. Jak poczujesz, że Ci braknie, to od razu pisz do Nas! My Ci je przywrócimy! Nigdy nie zapominaj, że jesteś szczęściarą! Cieszę się razem z Tobą!
Pstryk

przez Twilight 26 sie 2007, 03:19
Bethi, Słońce nasze forumowe i nie tylko, Twoja kolej jest już teraz, czeka na Ciebie - Ty nie musisz już na nic czekać, Ty już żyjesz, w pewnym sensie już jesteś zdrowa, a reszta to objawy, które pal licho razy sześć, nawet najgorsze, bo pójdą w cholerę. Rzecz w tym, że Ty już absolutnie na nic nie musisz czekać. Parafrazując Twój podpis, wolności nie ma, wolność jest tu i teraz! Ściskam.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Raf 28 sie 2007, 14:10
gratuluje. moja kolej też jeszcze nie nadeszła ale wieże że może coś się zmieni niedługo.
Raf

Sortuj wg