To, co w Tobie dobre...!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez pannanikt 09 sie 2007, 16:59
no tak duzo osiagnelas:)
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez .Kinga. 09 sie 2007, 17:05
ekhem.. kiedyś tak.. teraz już nie. Zniszczyłam to wszystko.
To wszystko jest wartości rozgniecionej muchy na ścianie, skoro nie mam się z kim tym dzielić!
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Jovita 12 sie 2007, 21:26
-w sobie lubie PUPĘ , z charakteru SZCZEROŚC
-inni.. ciezko tak w zadaniu , musieliby to innni napisac
-doceniam ludzi za szczerosc i siłe do życia, rzadko spotyka mnie cos dobrego ze strony obcych ale czesto daje cala siebie nawet jak na tym trace, odwzajemniam szczerosc i milosc.
-piękna jest noc , uwielbiam noc , a tak poza tym to piekne jest to ze ludzie potrafia zrozumiec obca osobe tak jak tu na forum.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Klezus 12 sie 2007, 21:38
Kazdy pisze ze ceni u innych szczerość i jest szczery :roll: tylko rzadko to prawda :lol:

Ja bym zmienił pytanie na... Czego nie lubisz u innych i w samym sobie? ;)
Człowiek jest tyle wart ile jest w stanie zrobić dla drugiego człowieka...

Chcesz porozmawiać na temat NN pisz na pw...

przez IceMan 12 sie 2007, 21:52
Klezus napisał(a):Czego nie lubisz u innych

dwulicowości
Klezus napisał(a):i w samym sobie?

rozkojarzenia
Przyjaciel forum

przez abcd 12 sie 2007, 21:54
Jeszcze nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.W innych na pewno coś cenię,ale w sobie?Na razie czuję się jakbym stała z boku,jakbym nie mogła znaleźć miejsca dla siebie samej w tym wielkim świecie,w którym jest przecież dużo miejsca dla każdego.
Ważne są tylko te dni,których jeszcze nie znamy

przez Jovita 12 sie 2007, 22:07
Klezus napisał(a):Kazdy pisze ze ceni u innych szczerość i jest szczery tylko rzadko to prawda

ja bardzo to cenie i tego wymagam bo sama to daje!!! niech sobie pisza ja wiem jak jest ze mna i nie musze tego udowadniac, czy to jakas aluzja do mnie?
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez smutna48 12 sie 2007, 22:17
wszystko jest we mnie cudowne jestem tak wspaniała ze az mdli hihihi a na serio to lubie w sobie to ze jestem zawsze szczera, dobra, punktualna wierna kochająca poprostu sam miod :) :lol:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez pannanikt 14 sie 2007, 00:13
Klezus - nie zmieniaj pytan :P mysle ze te rzeczy na "nie" kazdy stad zna bez szczegolnego zaglebiania sie we wlasne mysli... chyba warto poznac tez te na "tak", czesc ludzi pewnie zastanawiala sie nad nimi juz nieraz, ale sa tez tacy, ktorzy nigdy nie starali sie dostrzec w sobie niczego dobrego. a to blad, niemal barykada w DRODZE DO WOLNOŚCI.
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez Klezus 14 sie 2007, 00:40
Pannonikt - nie popadajmy w skarajności trzeba dostrzegac w sobie zarowno wady jak i zalety :P . Zeby byc lepszym chyba trzeba zmieniac te złe cechy ale zeby podniesc sie na duchu trzeba odszukac te dobre ;)

Jovito - Za bardzo wszystko bierzesz do siebie ;). Ja pisze zawsze ogólnie...
Człowiek jest tyle wart ile jest w stanie zrobić dla drugiego człowieka...

Chcesz porozmawiać na temat NN pisz na pw...

przez Twilight 14 sie 2007, 01:08
Klezus, nie kombinuj, zgodzę się z Panną - wady to tu lądują wszędzie, od jęczarni, po topic o seksie. Jak jest pytanie o zalety, to o zalety, proszę tu nie budować reformy moralnej 4 rzeczpospolitej topicowej :lol:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Martusia 14 sie 2007, 22:40
W sobie lubię: szczerość, lojalność, wiem, że można mi powierzyć tajemnicę bez obaw, że wygadam. Wydaję się sobie odpowiedzialna. Jestem pracowita.

Co cenią inni? hmmm... myślę, że serdeczność i to że zawsze staram się pomóc (aż zbyt często). Twierdzą, zepotrafię się wczuć w ich sytuacje. Czasem słyszę, że promnienieję i że to wspaniale, ale o co do końca chodzi, to nie wiem:)

Bardzo cenię szczerość choć bywa że trudno mi ją przyjąć. Otwartość, pozytywne myśłenie, siłę, zdrową pewność siebie. Najbliższe mi osoby mają większość tych cech i cenię to, że są. Ja zawsze jestem i staram się dać z siebie jak najwięcej dobrego. Staram się nie zawodzić. Razem śmiać się i podtrzymywać na duchu kiedy trzeba. A jeszcze kiedy inndziej złajać jeśli jest taka konieczność.

W świecie jest piękne, to, że zaskakuje. Że codziennie może zachwycać czymś nowym. Jest wyjątkowy i taki harmonijny.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez pannanikt 15 sie 2007, 00:33
W świecie jest piękne, to, że zaskakuje. Że codziennie może zachwycać czymś nowym.

A w Tobie jest piękne to, że widzisz te zachwycające aspekty życia:) Tak trzymaj!

przez listonosz 07 paź 2007, 11:01
nic, niema wemnie dobrego no chyba ze wady :cry:
Miłosc zwycięża

Sortuj wg