Z NERWICĄ DA SIĘ DOBRZE ŻYC!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Z NERWICĄ DA SIĘ DOBRZE ŻYC!!

przez jar1985 12 cze 2007, 22:06
Witam..
Pisze ten post żeby troszkę podnieść na duchu wszystkich załamanych nerwicowców. Ja zmagam sie z nerwicą od ponad 3 lat. Niepowiem bo jest bardzo ciężko. Bywały dni że myślałem że to już koniec. Ale jakoś walcze. Przez te 3 lata rozpoczołem studja i za 2 tygodnie mam juz obrone pracy licencjackiej, byłem 3 miesiące za granicą, obecnie od roku pracuje w banku, właśnie zmieniłem sobie samochód!!. Radze sobie w życiu duzo lepiej niż niejeden mój równieśnik bez nerwicy..:)..Także chciałbym Wam wszystkim powiedzieć ze z nerwicą da się zyc i da sie realizować swoje plany i marzenia!!.. Wiadomo, że jest nam dużo trudniej niż "zdrowym" ludziom, ale później jest podwójna satysfakcja!!!!
pozdrawiam!!

re

przez AronFtv 12 cze 2007, 22:58
i masz rację stary ja tak samo żyje kończę kolejny rok studiów pracuję za rok mam wesele i jest gites jak byśmy mieli wszyscy takie podejście jak ja i ty i sądzę ze jest więcej takich ludzi na forum to nerwica by to była choroba zamknięta w archiwach SB :D :!:
Podpis usunięty przez administratora.

przez jowita 13 cze 2007, 16:53
satysfakcja??ciekawe :roll: chyba ze nerwica wruci jak bumerang!ludzie chorzy nie mysla o tym czy beda miec kiedys satysfakcje,nic ich nie interesuje tylko wlasny lęk :twisted: a gdybysmy wszyscy mieli takie podejscie to chyba by nie bylo tego forum :roll: takie jest moje zdanie 8)
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg