Hej:) wracam do życia i Wam też się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Hej:) wracam do życia i Wam też się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez elam 06 cze 2007, 00:02
Pierwszy temat jaki dałam na tym forum to na początku marca przy przywitaniu.
I potem było tylko gorzej i nawet nie mogłam wejść na te forum i czytać te wszystkie smutne tematy, bo jeszcze bardziej mnie pogłębiały:(
Teraz po 3 miesiącach wchodzę- czytam i daję Wam słowo- BęDZIE TYLKO LEPIEJ!!!!!!
Po tym tygod. zwolnieniu i wizycie Pani psychiatry (30.04)- "dla wtajemniczonych- czytajcie moje 1 wystąpienie" i spotkaniu nowej Pani dyr. minęło 1,5m. i jest OK.
Sytuacja sama po mału się rozwiązuje- choć były chwile tragiczne.... myśli samobójcze, 2-tyg. nieprzespanych nocy, brak jakiejkolwiek pamięci i koncentracji.
Miałam bardzo duży problem- jadąc do pracy- w jaki autobus wsiąść i gdzie mam iść. A w ogóle po co?????????
Daty, godziny i miejsca, gdzie trzeba dotrzeć - to jakiś był absurd- który bardzo ciężko przeszłam.
ale przeszłam:):):):) :lol:
czytam swój pierwszy wpis z przed 2-miesięcy i naprawdę jest ogromna poprawa.
Aż sama w to nie wierzę, ale tak jest i Wam też się uda :P
napiszcie cosik, a ja jutro otworzę się i powiem szczegóły mojego
teraźniejszego życia. Wszystko idzie ku lepszemu!!!!!!!!!
I nie to, że myślę, ale wiem, że u Was będzie podobnie- tylko odrobina wiary i cierpliwości z Waszej strony.
CMOKI:):):)

przez merkia 06 cze 2007, 09:40
elam bardzo się cieszę =-) I u mnie jest lepiej, tak przynajmniej sądzę.
PS. Nie wiem po co to piszę, ale często słucham 'Do kołyski'. Taki balsam dla duszy dla mnie . Pozdrawiam

przez Samanta 10 cze 2007, 20:00
Ciesze się, ze przez to przeszłaś.
Mniejmy nadzieję, ze nam też się uda .
pzdr ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aga1 11 cze 2007, 09:07
Czesc , to co powtarzam od pewnego czasu - nie bac sie psychiatry i sprobowac leczenia, jezeli tego sie nie zrobi nigdy sie nie dowiecie ze mozna zyc normalnie-. Gratuluje i ciesze sie ze jestes kolejna osoba ktora podjela walke i jest lepiej. Zobaczysz kazdy dzien przynosi cos nowego i wielka radosc. Ja to juz mam za soba . Lapie to nowe zycie garsciami , aby nadrobic zaleglosci. Jeszcze raz gratuluje i serdecznie pozdrawiam :twisted:

przez pawelcz 11 cze 2007, 14:09
ja tez wygralem!

przez Samanta 11 cze 2007, 19:31
Zazdrosze wam!
Psychiatra to nic zlego! Ja nie wiem czemu jest w naszym społeczeństwie jakiś pieprzony streotyp związku z tym.
ja tez bym chciała brać zycie pełnymi garściami. Jak ty osiągnełaś swój sukces Aga1?. Może parę porad:)?

przez wariott 11 cze 2007, 19:33
Oczywiście da się, inaczej istnienie tego forum nie miałoby większego sensu. Wszyscy możecie sobie narzekać i rzucać kłody pod nogi- koniec końców udaje się. Mi zajęło to tylko pół roku, nawet mniej :D

przez Samanta 11 cze 2007, 19:43
Ja z niecierpliwościa czekam, kiedy to się skończy..chociaż i tak widzę jakiś tam postęp.

Sortuj wg