Ludzie nerwica to choroba ale da sie z niej wyjść !!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Ludzie nerwica to choroba ale da sie z niej wyjść !!!

przez *Monika* 20 cze 2010, 17:01
Autodestrukcja, Od jakiego czasu chodzisz na rozmowy z psychologiem? I czy chodzisz na nie dalej? Jakie zaburzenia masz?
Obrazek
Główny Moderator

Re: Ludzie nerwica to choroba ale da sie z niej wyjść !!!

przez oleczka89 30 lip 2010, 20:40
Nerwica niestety sama nie przejdzie. Lekami to można zagłuszyć tylko "upierdliwe" objawy. Żeby coś z tym zrobić potrzebna jest praca nad sobą, najlepiej z dobrym psychoterapeutą. Parę lat temu miałam tak samo- lęki, bezsenność, strach, że zwariuje, albo już zwariowałam. To było straszne. Przyjaciel zaproponował mi żeby poszukać pomocy profesjonalnej, że to nic złego. Najpierw zaczęłam prywatnie (drogo), potem przyszła grupa terapeutyczna. Skończyłam ją niedawno. Jest teraz dobrze, cieszę się życiem, inaczej patrzę na świat. Lęki odeszły bez leków. Jeżeli masz odwagę popracować nad sobą intensywnie i wrócić z krainy lęku to polecam Szpital Wolski w Warszawie. Nie jest łatwo, terapia trwa 12 tyg. codziennie (dają L4), w grupie jest dwóch terapeutów i ludzie którzy przechodzą to samo co Ty. Chcesz to dzwoń (22)38 94 804. Można umówić się na rozmowę i dalszą terapie. :tel:

Sortuj wg