bede z nia walczyc,i ja zwalcze...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez monikamika 13 kwi 2007, 14:26
Witam Was wszystkich kochani....czytam wasze posty ktore dodaja mi otuchy i wtedy jest mi lepiej..mam teraz ciezki okres w zyciu..na nerwice cierpie juz tak z 7 lat..ale na poczatku byly ziolka jakies meliski,pozytywne myslenie i przechodzilo samo.... byly gorsze i lepsze okresy..ale ostanio po prostu szok..wystarczylo ze mnie glowa zabolala ze dwa dni..koniec..wrocilo..znowu te lęki ze mam guza,raka. itp...od razu jakies zawroty glowy,strach i ta panika ze jak wyjde z domu to zemdleje upadne.swiat usuwa sie spod nog.szarpanina mysli,kolatanie serca..koszmar..mialam dosyc poszlam do lekarza..asertin 50..pierwszy raz w zyciu biore lek tego typu..biore go drugi tydzien..tylko ze te bole glowy i dretwienie szczeki mnie meczy(w ulotce objawy uboczne)..czy te objawy mina..??a tak wogole..to wiem ze da sie z tym zyc..przeciez od tego sie nie umrze..fakt zmeczyc moze i to na maxa..ale coz..bede z nia walczyc,i ja zwalcze...do upadlego..a najlepsza obrona jest atak..strzez sie nerwico!! :smile:

przez iwka73 13 kwi 2007, 17:07
MOnikamika.
Ja namawiam cię na psychoterapię .Sama cierpię na nerwicę 7 lat tak jak ty ale byłam na terapii 7 lat temu , napewno pomogło , teraz mam nawrót i idę drugi raz.
Mam podobne objawy jak ty , bóle głowy , zawroty , uczucie omdlenia , strach przed wyjściem i tak jak u ciebie jak tylko zaboli mnie coś to od razu wymyślam sobie choroby.
Polecam psychoterapię , żadnych prochów nie biorę , bo tak naprawdę w 100% one nie pomagają. Jak powiedziała mi lekarz psychiatra one pomagają zasnąć , uspakajają ale objawy, bóle , nie ustąpią po lekach.Trzeba iść na terapię. Trzeba znaleźć powód tych objawów.
Pozdrawiam.
iwka73

przez Mona75 22 kwi 2007, 09:41
Leki działają przede wszystkim jak placebo. Jak mam je przy sobie wszystko jest ok, jak nie to od razu mam napad lęku, paniki lub wręcz histerii. Teraz chodzę na terapię i widzę różnicę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg