Samotna walka z chorobą...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Samotna walka z chorobą...

przez Rybka88 23 maja 2007, 11:31
Jest to pytanie do osób troszke bardziej doswiadczonych jezeli chodzi o nerwice... Otóż chodzi mi o to czy jest taka mozliwosc zeby nerwice pokonać samemu?! bez psychologow psychiatrow oraz lekarstw... Bardzo mnie meczy ta choroba i utrudnia życie... (które kiedys było super :( ) i zupełanie nie wiem przez co nawabiłam sie tej choroby. Zadaje to pytanie poniewaz szczerze mowiąc obawiam sie wizyty u psychologa a tym bardziej u psychiatry... aha i napiszcie mi czy od nerwicy mozna zwariować czy to moje wymysły?? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :oops:

przez agapla 23 maja 2007, 18:36
Od nerwicy sie nie zwariuje,jedynie można sobie schrzanić zycie ,wyjśc z tego można bez lekarzy i leków przynajmniej takie jest moje zdanie bo mnie tak właśnie sie udało ,jednak nie jest to proste jesli ktos nie czuje sie na siłach powinien pójsc mimo wszystko do psychologa

przez minako89 23 maja 2007, 19:21
ja po 2 miechch zmagania sie samemu( z czyms podobnym do nerwicy a moze z nerwica sama juz nie wiem....) poszłam do lekarza .T o pierwszy krok - przyznanie ise ze jest problem teraz będę się leczyc. Nie, nie sama. Sama nie dam rady.
"I tried to be someone else
But nothing seemed to change
I know now, this is who I really am inside
Finally found myself
Fighting for a chance
I know now, this is who I really am"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mona75 23 maja 2007, 23:23
Walczyłam sama 7 lat. Raz pod górkę, raz z górki. A teraz chodzę na terapię i jest coraz lepiej. Mój psychiatra jest super. To co prawda 3 z kolei, którego odwiedziłam, ale wreszcie trafiłam na dobrego lekarza

przez a2d2 24 maja 2007, 00:24
Ja walczyłem sam chyba 5 -6 lat (hmm ciekawe ze juz nawet nie pamietam) i dla mnie to czas stracony. To walka z wiatrakami. Teraz zmienilem podejscie i jest duuzo lepiej a mam nadzieje ze rowniez bedzie szybciej i skuteczniej.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez agapla 24 maja 2007, 10:51
a ja chciałam zapytać co rozumiecie przez walkę 5,6-7 lat ? tzn co robiliście w tym czasie żeby wyjść z nerwicy ?bo juz który raz zadaje to pytanie i nikt nie umie odpowiedzieć .Bo jeżeli przez ten czas nic nie robiliście to to nie jest walka

przez Róża 24 maja 2007, 11:46
Agapla zadałaś bardzo dobre pytanie.Co innego powiedzieć "walczę",a co innego "żyję " z nerwicą.Ja żyłam z nerwicą od dziecka,ale walczę dopiero od roku.I to jest różnica szalona.Męczyłam się od zawsze,teraz jestem w 99%zdrowa(wystarczył rok ;) ).
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez MaRiAnEk 24 maja 2007, 13:36
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:21 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Mona75 25 maja 2007, 01:06
Masz rację agapla, chyba "żyłam", nie "walczyłam". Starałam się pokonywać lęki bez pomocy terapeuty, ale poza tym nie robiłam nic

Sortuj wg