Wychodzę,wychodzę,wychodzę. Mam prawo !

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wychodzę,wychodzę,wychodzę. Mam prawo !

przez miszek 19 maja 2007, 12:31
Znowu.

Ale wiem,że to nie koniec. spodziewam się powrotu, w przyszłym roku. A może nie...

Ale.. zaczełam palić.

I niczego nie żałuję. Wiem,że to WSZYSTKO kiedys się skończy.

Jak powiedział kiedyś ktos bardzo mądry
- " Przyszłość jest wynikiem naszych nawyków myślowych, istneije jyuż w anszej podświadomości. I yulko poztytwnym nastawieniem możmna to zmnieć." Mam tu na myśli afirmacje. A tym człowiekiem był Joseph Murphy. Peter Kummer także.

Ale tez... nie żyjemy po to,żeby się dołować. Wszyscy mamy takie samo prawo dop wszystkiego, co jest na tej ziemi. Do wszystkiego, co pomoże nam osiągnąć szczęście. Niezależnie od tego,czy przejawia się to materialnie...czy duchowo .( Nie, nie jestem nawiedzona.)

Postanowaiłam bra garściami. I jestem z siebie dumna.

A żyć uczymy się na własnych błędach.

Pozdrawiam ;)

przez Mona75 20 maja 2007, 15:21
Brawo miszek, dzięki takiemu podejściu jest łatwiej żyć. Przepiszę sobie ten cytat i powieszę nad łóżkiem

przez nitka 21 maja 2007, 13:49
no to ja sie pod tym podpisuję czterema łapami ;)
kurde, ja "dzięki" nerwicy zaczęłam realizować swoje marzenia ;) hehehe
wiem, że wyścig szczurów nie jest dla mnie !! chcę się uczyc, uczyć i uczyć, ale spokojnie ;) trzeba znaleźć złoty środek.
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg