Jak wyzdrowieć?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Jak wyzdrowieć?

przez lukasz84 16 maja 2007, 22:13
Napiszcie jeśli możecie co wam pomogło poskromić lub nawet pokonać to cholerstwo? pozdr

przez GRACJA 17 maja 2007, 01:02
Powinieneś iść do psychologa. Może Ci pomóc psychoterapia. Widze że sam nie dajesz sobie rady.Udaj się po pomoc. Za długo to juz trwa. Przerwij ten stan, a poczujesz sie lepiej. Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez Mona75 17 maja 2007, 07:40
Nie czekaj na ostateczność tylko zacznij się leczyć. Przychylam się do zdania Gracji, musisz coś zacząć z tym robić. To samo nie odejdzie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zrozpaczona

przez magda17 30 maja 2007, 11:04
bardzo prosze o pomoc czesto czytam to forum ale dopiero dzis nauczylam sie jak pisac czytam duzo chistorii zblizonych do mnie jednak nigdy nie przeczytalam o leku przed lekami muj problem polega na tym ze jak dostane recepte i ja wykupie to po przeczytaniu ulotki boje sie brac lekuw czy jest na to jakas rada

przez Aga1 30 maja 2007, 11:31
czesc poczytaj moje posty a sie dowiesz. Ja wyszlam z tego , ale dlugo by o tym pisac. Pozdrawiam

przez asia_angel 04 cze 2007, 20:11
witam wszystkich
aniolek

re

przez AronFtv 05 cze 2007, 00:27
Witam Cię
Po Pierwsze zadaj sobie pytanie chce być zdrowa Tak czy Nie
Przyjmujemy wariant Tak
Idż do Psychiatry niektórzy sugerują psychologów ale ja uderzyłem do psychiatry
Konsultacja ci pomoże to ona zaleci dalsze leczenie
Co ty możesz zrobić
Zadaj sobie kilka pytań
Czy chcesz z tego wyjść
Czy chce zadręczać swym zachowaniem rodzinie
Pierdzielić sobie życie dla głupiej nerwicy

Nie czytaj wielu informacji na ten Temat i nie sugeruj sie wypowiedziami typu to nie uleczalne
Masz żywy przykład żyję !! i będe życ
Rozumiesz o co tu chodzi ?
Oszukaj własny umysł
Jest to wykonalne
Umysł jest jak programator
Oszukaj Oszukaj Oszukaj Koncentracja i Oszukiwanie po to aby zakodował
że wszystko jest ok
Podpis usunięty przez administratora.

Profesjonalny lekarz i psychoreapeuta.

przez Heliush 05 cze 2007, 01:27
Zależ co Ci dolega. Podstawa to dobra diagnoza. Jesli to nerwica to wg mnie silna psychoterapia tzw "złapanie byka za rogi" daje najlepsze rezultaty. Czasem kiedy stan jest kiepski leki mogą wiele zdziałać i są skuteczne, ale zawsze ostatnie słowo w psychoterapii upatruję ,( jeśli chodzi o nerwicę).
Natomiast jeśli chodzi o depresję , to myślę ,że kolejnośc jest odwrotna bardziej leki pomagają , a psychoterapia może utrwalić dobre samopoczucie i nastrój. Niestety często te dwie choroby się przeplatają ( ja tak mam) i muszę z lekarzem kombinować. Mimo że są teraz bardzo skuteczne leki , to mają one pewną wadę ( wg mnie) w leczeniu nerwicy, myslę ,że czasem mogą poprawiać znacznie samopoczucie i nastrój i wtedy za bardzo nie ma motywacji , aby zabrać się za istotę swoich problemów emocjonalnych na psychoterapii . Niestety cos za coś.

Sortuj wg