Wyzdrowiałem/wyzdrowiałam... :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez wiatr 08 mar 2007, 10:28
Ja też, ale najpiękniejszym uczuciem jest świadomość,że zmierzamy w tym samym kierunku :lol:
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 08 mar 2007, 17:50
No to dziewczyny :D mamy wiosnę, dodatkowy bodziec dla nas i strzał między oczy dla nerwicy, bo teraz już będziemy się czuć tylko lepiej. Także z determinacją walczymy i działamy - i wygrywamy.
Przyjaciel forum

przez Róża 08 mar 2007, 20:20
Chłopaki oczywiście też :mrgreen:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

dzieki

przez Kruszynka 13 mar 2007, 11:24
Mona240 dzieki Ci za to co napisalas. Ja walcze tez z nerwica lekowa i nerwica natrectw od prawie dwoch lat. Jest roznie. Wczoraj np byl jeden z najgorszych dni odkad mam nerwice. Ale wstalam dzisiaj i przeczytalam to co napisalas i mam ochote zaraz wyjsc na miasto i zaczac walczyc z tym okropienstwem. Postanowilam to wykorzystac bo nie wiem jakie dni jeszcze przyjda a te dobre chwile musimy wykorzystac zeby sie umocnic. Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia

Koniec psychoterapii- wróciłam do siebie:)

przez blackwitch 19 mar 2007, 15:00
Witam wszystkich. Dziś po raz ostatni bylm u swojej pani psycholog. Wizyty u niej dały mi bardzo wiele, otworzyły oczy na mnóstwo rozwiązań i spraw. Jestem pełna nowych pomysłów na przyszłość a z tego co działo się ze mną jeszcze pół roku temu pozostał tylko cień. W pazdzierniku rozpoczynam nowe studia, myślę też o przekwalifikowaniu się. Wiem że jeszcze dużo przede mną i że nie wszystko zostało powiedziane. Czuję natomiast że teraz to już tylko w górę. Wszytkich odwiedzających forum zachęcam żeby zamiast koncentrować sie na objawach (ja miałam ich na parwdę sporo...), zajęli sie zanlezieniem ich przyczyny. Psychoterapia na prawde pomaga. Trzymajcie kciuki zeby nadal było coraz lepiej. Ja też wam tego życzę i gorąco pozdrawiam:)

przez GRACJA 20 mar 2007, 03:47
Witam i gratuluje sukcesu. Powodzenia.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez wiatr 20 mar 2007, 09:53
blackwitch napisał(a):Wszytkich odwiedzających forum zachęcam żeby zamiast koncentrować sie na objawach (ja miałam ich na parwdę sporo...), zajęli sie zanlezieniem ich przyczyny
rownież tak uważam, wówczas wiemy nad czym ma się pracować.Co wyeliminować z własnego życia. Wyrzucać stopniowo drzazgi. Och. Jakie to piękne. Mieć uczucie wolności, realizacji planów. Bardzo, a to bardzo się Cieszę z TOBĄ i aby nikt i nic nie stanął na twojej drodze do sukcesu. Jesteś tego warta.Wiesz, znasz plany na przyszłość i to jest najcenniejsze, ponieważ je poprostu widzisz jasno. Będę trzymała za Ciebie byś zawsze szła do przodu. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez iwka73 20 mar 2007, 11:25
Witaj Blackwitch.
Bardzo mało zauważyłam ludzio na forum , którzy piszą że terapia im pomogła. Mi pomogła 7 lat temu i teraz czekam na 2 psychoterapię.Cieszę się że tobie też się udało. Pozdrawiam.
iwka73

przez agapla 20 mar 2007, 15:28
Gratulacje :lol: :lol:

przez Ania1987 21 mar 2007, 02:32
Gratuluję i cieszę się że pojawiają się tu takie posty są bardzo optymistyczne :D

przez LDR 08 kwi 2007, 14:29
Ten temat daje dużą motywacje naprawdę. Dzięki :)
почтение, тeрпимость... :) PS. Czy na świecie innych ludzi jest mało, że akurat to mnie spotkało?
To moje życie:
Obrazek
LDR

Jestem zdrowa !!!Żyję bez leków:)

przez 331ania 10 kwi 2007, 18:54
Witajcie.Zamieszczam moj post ktory juz od miesiaca byl na tym forum ale w innym temacie.Przenioslam go dzis poniewaz uwazam ze wszyscy powinni sie dzielic takimi radosnymi wydarzeniami w "krokach do wolnosci".
Dodam tylko ze jestem bez leków juz od 2 miesiecy i wiem ze tak mozna:)i ze da sie bez nich zyc:):):)

Kochani witam Was cieplutko!dawno sie nie odzywalam bo doprawdy nie mialam jak w tej ciezkiej pogoni i pracy nad soba, ale jest to juz ukoronowane-JESTEM ZDROWSZA!!!! pobyt w szpitalu (a przypomne iz jest to juz miesiac) naprawde daje efekty.Jestem tak strasznie mocno szczesliwa ze az boje sie o tym myslec,pisac i mowic bo strach mnie przeszywa ze to moze minac i ze choroba znow odbierze mi to co mam w tej chwili.Dlatego tez chce Wam zyczyc byscie tez jak najszybciej poczuli to co ja teraz czuje-a jest to nieopisane szczescie-najwieksza radosc na swiecie,cos najwspanialszego co moze czlowieka spotkac-odzyskane zdrowie-i to nawet po odstawieniu lekow:)tak strasznie mocno calym sercem chce to zatrrzymac juz na zawsze bo tak okrutnie ciezko na to pracowalam-zawzielam sie i sa juz owoce tego mego uparciuchowego zachowania! smieje sie!ciesze!czuje sie wspaniale i pragne Wam zyczyc tego samego kochani!!!zajecia pomogly mi zrozumiec wiele trudnych sytuacji i zwalczylam w sobie to co mnie dolowalo:)oczywiscie i Wam moi drodzy zawdzieczam to ze jestem zdrowsza-bo ktorz inny jak nie Wy podtrzymywaliscie mnie na duchu?na kogo zawsze moglam liczyc?to cudowne forum i pragnelabym by kazdy czlowiek z problemami takimi jak my tu trafil bo to co dostalam od Was moi kochani to bylo cos cudnego i tak wspanialego ze nawet nie bardzo wiem jak mam Wam dziekowac bo chcialabym Was wszystkich wysciskac i wycalowac za te nieopisana pomoc a moge jedynie powiedziec-
DZIEKUJE WAM MOI KOCHANI ZA TO ZE MI POMOGLISCIE MACIE SWOJ OSOBISTY WKLAD W MOJ POWROT DO ZDROWIA!!! Pozdrawiam Was wszystkich bardzo bardzo goraco!

Powrót do góry
ExModerator

przez Róża 10 kwi 2007, 19:15
Aniu-jak miło to czytać,trzymaj się cieplutko :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez ewa125 10 kwi 2007, 19:30
Aniu suuuuuuuuuuper ciesze sie bardzo z twojego szczescia, sama tez zdrowieje i wiem jakie to cudowne uczucie!!

Sortuj wg