Wyzdrowiałem/wyzdrowiałam... :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Róża 04 mar 2007, 19:39
Maki-to właśnie my jesteśmy twardzielami i to jakimi ;)
Niejeden by nie zniósł tego wszystkiego,a patrzenie na świat przez pryzmat wrażliwca,to dopiero wyczyn.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez IceMan 04 mar 2007, 20:10
Hehe :mrgreen: czyli nerwica to sport ekstremalny. Dobrze powiedziane. Ja się ostatnio od jakiegoś czasu nie wywróciłem i nie potłukłem :D I jestem bardzo z tego zadowolony. (tfu tfu odpukać :lol: ) A jak tam u Was?
Przyjaciel forum

przez reneSK 04 mar 2007, 20:43
Również próbuję, wyjść z tego bez leków, odstawiłam 3 miesiące temu i mam nadzieję, że dam radę. Najpierw zaczęłam od pomocy u Najwyższego, staram się odzyskać wiarę, mam nadzieję, że dam radę... Pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 04 mar 2007, 21:12
Kochana reneSK będę za ciebie trzymać byś odzyskała wiarę w siebie,będziesz potrafiła stawiać krok po kroku aż dojdziesz do celu.Pozdrawiam. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

quiz he he

przez Maki 05 mar 2007, 23:00
Nieczulam sie dzisiaj najlepiej cos mnie dlawilo i jeszcze mialam ucisk w klatce ale skoro potrafilam sobie wkrecic ze jestem chora i pewnie umre to dzis wkrecilam sobie ze to od kregoslupa bo faktycznie boli mnie odcinek szyjno piersiowy z tym tez nigdy nie bylam u lekarza i nie mam zamiaru isc i napewno to od tego ponadto przesilenie wiosenne.a tak na koniec to wszystko jest lepsze od slowa nerwica moze wymyslimy jakies inne pojecie??np ale wszystko mnie wkurza lub codzienne ataki matki polki albo nieumiejetnosc podolania sytuacjom stresujacym i wtedy moze wszyscy bedziemy zdrowi i bron Boze nie jest to ucieczka przed samym soba

przez IceMan 06 mar 2007, 00:38
Oj... bardzo możliwe - mnie już zaczyna kopać to całe przesilenie wiosenne. Ale ważne, żebyśmy powiedzieli sobie, że to jest za słabe, żeby nas złamać. Nie ma mocnych, niech sobie będzie przesilenie, ja będę silniejszy. Wy też bądźcie. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez wiatr 06 mar 2007, 01:15
Na przykład gdy zaczyna mnie głowa boleć, to mówię sobie że zapewne to spadek ciśnienia. A gdy zaczyna się ból w kręgach szyjnych to zapewne zbyt długo siedzę za biurkiem. Oj, jaka lista by się zrobiła :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Róża 06 mar 2007, 08:43
Hehe,widzę,że praktykujecie moją metodę,z której śmiał się nawet mój lekarz rodzinny,mówiąc-no tak,zawsze najlepiej na coś zwalić ;)
Przyjaciel forum

przez wiatr 06 mar 2007, 09:44
I jak dobrze,że many na co :mrgreen: :mrgreen: ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 06 mar 2007, 17:29
A ja jak coś mam to zwalam na przesilenie wiosenne teraz? A może to i męczy mnie właśnie przesilenie?
Przyjaciel forum

przez wiatr 07 mar 2007, 10:14
Lecz jak dobrze jest żyć z świadomością,że po wielkiej burzy wychodzi słońce. Stajemy sie bardziej otwarci i wszystko widzimy tak kolorowo. I to jest piękne. Daje nam wiele sił do pokonywania kolejnych przeszkód jakie pojawjają się na naszej drodze. Nawet góry jesteśmy w stanie przenieść ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Róża 07 mar 2007, 14:27
Dzisiaj sobie uświadomiłam,jak straszna była dla mnie wiosna ubiegłego roku.Przewracałam się w domu,omdlewałam na powietrzu,nie byłam w stanie gdziekolwiek w jakikolwiek sposób dojść czy dojechać,do sklepu wchodziłam i zaczynałam mdleć i dostawać jakichś drgawek.A teraz- :D wiosna,wiosna,wiosna :lol: Cieszę się jak małe dziecko,nie chce mi się wracać do domu,tu trawka,tu śpiewa ptaszek tak radośnie i wiosennie :D Powietrze jest fantastyczne i słonko(które "zabijało"mnie ubiegłej wiosny),kochane słonko,już mam piegi na nosie :lol: :lol: Mam tyle energii i chęci działania,niedługo "odkurzę"rower.A w tamtym roku patrząc na rower dostawałam mdłości-dosłownie.Nie wyobrażałam sobie jak mogę na niego wsiąść.Szczerze wam powiem-bałam się wiosny,ale jest ok.Mogę powiedzieć,że w ogromnej części pokonałam w sobie tę nerwicę,udało się,chociaz rok temu nigdy w to bym nie uwierzyła(ale nie poddałam sie nawet przez chwilę-i oto skutki).Cieszę się i wszystkim życzę tego samego.Teraz mogę wypowiedzieć z usmiechem ten standardzik-Życie jest pięęęęękne!!!!!Papatki :D
Przyjaciel forum

przez wiatr 08 mar 2007, 09:55
Kochana Różo czytając taki post o radości, chęci życia to dzięki Tobie wzrasta wiara wemnieże i ja kiedyś tak napiszę o wolności samej siebie, niezależnej i poczuje sie jak małe dziecko.Poprostu szczęśliwa.
Wiem,że jeszcze dluga droga przedemną, ale już wcale mnie to nie przeraża ( jak na poczatku).
Wiem,ze nie jestem sama , mam kogo naśladować by dojść do wolności.
"mój przyjaciel wiatr"

przez Róża 08 mar 2007, 10:18
Wiaterku,na pewno dojdziesz do wolności i to szybciej niż sama się spodziewasz :DNie jestem jeszcze zupełnie zdrowa,ale już na bardzo dobrej drodze.I tak trzymać :D
Przyjaciel forum

Sortuj wg