Niepokój,chandra... Ćwicz!!! Ćwicz!!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Niepokój,chandra... Ćwicz!!! Ćwicz!!!

przez Erypik 10 kwi 2007, 18:54
Jedynym i skuteczny sposobem sprawdzonym na mnie sa ćwiczenia one wszytsko od ciebie odgonia.Ćwicz!!!!!!!nieważne jak rób to. biegaj,pływaj,skacz,tańcz,cokolwiek.......rób to.Nie rozumiem tego jeżeli was coś meczy,jeżeli czujecie sie żle ,najlepszym lekarstwem jest samo ćwiczenie,naprawde jest tyle plusów tego.Wystarczuy sie przełamać i r uszyć dupsko(że sie tak wyraże) i ćwiczyc przynajmnie godzine dzieninie non-stop przez miesiac,a daje wam gwarancje że wszystkie słabości które zamieszkały w waszym ciele ulotnio sie i znikną.Prosze was przełamcie sie....to najlepszy sposób.

przez agapla 10 kwi 2007, 19:34
zgadzam sie z tym!!!!!! :lol:

przez Róża 11 kwi 2007, 10:20
Erypik ma rację.Ruch wyzwala hormony szczęścia.Jeśli nie mamy sił aby się zmobilizować do ćwiczeń-możemy wstać i pochodzić wkoło pokoju.Najlepiej przy otwartym oknie.Sprawdzone :D
I jeszcze co ciekawe-nawet silne pocieranie dłoni o dłoń przez 30 sekund,poprawia krążenie i dodaje energii do działania.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tygryska 11 kwi 2007, 10:45
Polecam taniec, niekoniecznie w jakiejś szkole tańca, tylko taki na luzie, we własnym domu :D

przez śliwka_kalifornijska 13 kwi 2007, 22:36
Ja oczywiście polecę bieganie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .....

przez LDR 14 kwi 2007, 02:18
Myślę to samo od dawna, ale dupska mi się ruszyć nie chce, już się moje dupsko dopasowało do krztałtu fotela i wcale nie myśli aby wstać i coś zrobić. Ale postaram sie to przemuc.
почтение, тeрпимость... :) PS. Czy na świecie innych ludzi jest mało, że akurat to mnie spotkało?
To moje życie:
Obrazek
LDR

przez BlueOrange 14 kwi 2007, 05:05
zawsze można spalić kalorie w seksie :P to też ruch

przez JaLukas! 15 kwi 2007, 12:54
HEHE!!
Seks, piękna sprawa, tylko zawsze po nim mam okropną derealizację :P
Ale warto, nie żałuję sobię :P

przez wędrówka 15 kwi 2007, 22:03
tylko trzeba dodać, żeby ćwiczyć szybko i intensywnie, bo ja np. jeśli tylko zwolnię na rowerze czy łażąc to zaczynam rozmyślać i dół gotowy

przez nieudacznik 19 kwi 2007, 20:41
No jak ide na rower i sobie jade to jakby prawie niemysle o tych moich tikach nerwowych i mi niedrży głowa ale potem jak na nastepny dzien ide do szkoly to wszystko jest jak bylo. Może jakbym codziennie zamiast siedziec po szkole do samego wieczora przy komputerze jezdzil na rowerze to by byla poprawa ale niemam jakos chęci, jak przyjde ze szkoly to nic mi sie niechce, niemam sił poprostu.

tylko trzeba dodać, żeby ćwiczyć szybko i intensywnie, bo ja np. jeśli tylko zwolnię na rowerze czy łażąc to zaczynam rozmyślać i dół gotowy

racja, ale niewiem czy taki intensywny wysilek dla znerwicowanych jest przyjazny, boje sie ze jak bedziemy nerwowo cwiczyc to bedziemy jeszcze bardziej nerwowi, powinnismy sie chyba odprężyć przy cwiczeniach.

Jak np. powoli jade na rowerze to mam czas na rozmyslania, a jak szybko i nerwowo to mysle tylko o jezdzie

przez nitka 23 kwi 2007, 00:56
zgadzam sie ;) cwiczenia pomagają, napewno samopoczucie jest o niebo lepsze w trakcie na przyklad jazdy rowerem nie mowiac juz o innych pozytywnych skutkach (spalanie tluszczyku;) ) odkad deprecha przystopowala i mam sile zeby cwiczyc - cwicze, ale niestety po intensywnym wysilku objawy nerwicowe sie nasilaja.......tego nie rozumiem.
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez IceMan 23 kwi 2007, 01:11
Jeżeli chodzi Ci o drgawki i trzęsienie się to niekoniecznie musi być nerwicowe. Po prostu z wycieńczenia. Mi się to często zdarza.
Przyjaciel forum

przez Mona75 23 kwi 2007, 09:25
Mnie męczy samo patrzenie jak ktoś ćwiczy. Nie jestem w stanie się do tego zmusić, ale postaram się wypróbować sposoby Róży, może coś mnie ruszy...

przez Sasanka 23 kwi 2007, 11:15
nitka napisał(a):cwicze, ale niestety po intensywnym wysilku objawy nerwicowe sie nasilaja.....

Ja tez tak mam! Wydawało mi sie,że jak będę ćwiczyc bardzo intensywnie to zapomne o wszystkim, a jest odwrotnie. Niby mnie to rozluźnia, ale kiedy musze wyjść po ćwiczeniach to boje sie jeszcze bardziej:/ całkowicie tego nie rozumiem.
"Gdy spoglądasz w otchłań, ona również spogląda w ciebie..." Nietzsche

Sortuj wg