Zakaz poddawania się! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Autodestrukcja 21 mar 2012, 20:53
oj tak.

a zamiast zadawac sobie rany, dawac sobie kostke cukru za kazdy kroczek do przodu! ;)
Autodestrukcja

przez Słoniątko34 26 mar 2012, 09:36
Witam. Ktoś kto przygląda mi się z boku widzi zazwyczaj zwykłą,uśmiechniętą dziewczynę,która "nie ma żadnych problemów". Czasem ten ktoś podchodzi i pyta jak ja to robię,że nic po mnie nie widać? I zaraz ta osoba się reflektuje i stwierdza-Już wiem! Ty się nie poddajesz!
A prawda jest taka,że poddaję się i poddawałam się już tyle razy i rozczulałam nad sobą-jaka ja biedna ale za każdym razem przychodzi taki dzień kiedy potrafię się zmobilizowac i brnąc dalej w moje "życie"...Teraz mam lepszy lek niż kiedyś-Fluxemed 20mg i daję rade...oby było już tylko Lepiej! Zyczę tego Wszystki Forumowiczom.
...idz obok mnie i bądz moim Przyjacielem...

przez amelia83 26 mar 2012, 16:39
Słoniątko34 napisał(a):Witam. Ktoś kto przygląda mi się z boku widzi zazwyczaj zwykłą,uśmiechniętą dziewczynę,która "nie ma żadnych problemów". Czasem ten ktoś podchodzi i pyta jak ja to robię,że nic po mnie nie widać? I zaraz ta osoba się reflektuje i stwierdza-Już wiem! Ty się nie poddajesz!
A prawda jest taka,że poddaję się i poddawałam się już tyle razy i rozczulałam nad sobą-jaka ja biedna ale za każdym razem przychodzi taki dzień kiedy potrafię się zmobilizowac i brnąc dalej w moje "życie"...Teraz mam lepszy lek niż kiedyś-Fluxemed 20mg i daję rade...oby było już tylko Lepiej! Zyczę tego Wszystki Forumowiczom.

:great: :great: brzmi jak mantra
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zakaz poddawania się! :) TYLKO JAK

przez TaSmutnaSówka 27 kwi 2012, 00:51
Witam, mam na imię Ewelina, mam 27 lat i jestem z Częstochowy.. Mam już dosyć. Pracuję na produkcji. z mężczyznami, i uszy mi więdną od tych ich głupich rozmów, ale nie to jest najgorsze. Jest tam chłopak, który notorycznie mnie poniża przy innych. Wczoraj np wyzwał mnie od s...i. Mam problem z włosami, niestety, kiedys przez chorobę część z nich mi wypadła i miałam wielki placek... Troche odrosło ale to widać... I wczoraj tamten powiedział, że jestem łysa itp.... że gruba, brzydka.. Zgłaszałam przełożonemu, ale on na nic nie ma czasu.. :cry: i jestem tam z tym sama, bo nikt nie może sie za mna wstawic... to boli, bo nie umiem w siebie uwoerzyc, wiem jak to wygląda i nic nie umiem z tym zrobic, wiem że ludzie widzą to nie MNIE. wiem że mam brzuch i chociaż "wciągam" go jak mogę to wyłazi na wierzch.. nie jetem ładan, jestem brzydka łysa i gruba... po prostu beznadziejna. do niczego.........
Ostatnio edytowano 27 kwi 2012, 00:54 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto formatowanie tekstu

przez stopek 27 kwi 2012, 00:54
Skądś to znam Słoniątko34.....czasami zakładamy dobre maski.

przez Artemizja 27 kwi 2012, 00:55
TaSmutnaSówka, bardzo przykre jest to,jak Cię traktują...przecież jesteś człowiekiem i zasługujesz na szacunek-nie jesteś do niczego...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez stopek 27 kwi 2012, 01:00
Dzisiejszy świat jest zły. Mój lekarz zawsze powtarza, że nerwica to choroba dobrych ludzi.

przez Artemizja 27 kwi 2012, 01:02
stopek, ciekawe stwierdzenie...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez stopek 27 kwi 2012, 01:05
Twierdzi, że np podczas wojny, wszystkie nerwice zanikają...no cóż stary dobry psychiatra z powołania!

przez TaSmutnaSówka 27 kwi 2012, 01:09
BellaTrix bardzo dziekuje za miłe słowa.. tylko że ja bym tak bardzo chciała wygladać normalnie.. mieć długie włosy, które bez obaw mogę związać... być szczupła, bez wciągania brzucha...i być traktowana jak... jak kobieta, z szacunkiem a nie jak... jakas wywłoka.

przez Artemizja 27 kwi 2012, 01:11
TaSmutnaSówka, wiem,że takie traktowanie boli.Ludzie bywają podli...tego niestety nie da się zmienić.Wiem,że nie da się zupełnie nie przejmować tym,co mówią,ale może uda się choć trochę nabrać dystansu?

Administrator

przez TaSmutnaSówka 27 kwi 2012, 01:12
nie mam juz siły z tym walczyc, to tak bardzo boli, tak strasznie...

przez stopek 27 kwi 2012, 01:13
TaSmutnaSówka, nie daj sobą pomiatać i wchodzić sobie na głowę. Wiem, że to trudne, bo sam nad tym pracuje, ale warto!

przez Artemizja 27 kwi 2012, 01:14
TaSmutnaSówka, wiem,ale poddając się niczego nie zmienisz.Pamiętaj,że nikt nie ma prawa Tobą pomiatać,bo jak każdy człowiek jesteś ważna i wyjątkowa...nie pozwól sobie wmówić,że jest inaczej...

Administrator

Sortuj wg